FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 950 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Alfa Romeo 156 
[powiadom znajomego]    
Autor "Alfa Romeo 156"   

Duncanlove
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 22:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Co sądzicie o tym samochodzie? Mi sie bardzo podoba tylko boje się tej słynnej awaryjności. Chętnie poznam wasze opinie. Macie jeszcze jakies propozycje ciekawego samochodu do 12 tys zł? Robie małe przebiegi, jakies 400km miesiecznie max. Chciałbym żeby ten samochód dobrze się prezentował, miał silnik do 2.0 i żeby nie palił dalej niż 12litrów ( a raczej spokojnie jeżdże)

el - passo
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

Do 12k obojętnie jaką 156 byś nie kupił i tak będzie się sypać.
'Nie sraj wyżej niż masz dupe'. Nazbieraj jeszcze kilka tysięcy.

Neo3
 Wysłana - 8 kwiecień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

kumpel ma taka z silnikiem 2.0 benzyna (bez gazu ) i wymienial tylko przeplywke, troche gumek w zawiesznieu i poza tym poki co bez problemow.

MotorSport Technology.

Specjalista -

kszczocik
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

No do 12 to ciężko kupić to auto w dobrym stanie, ale nie znaczy to, że kupi się szrota. Neo3 nie wszyscy sępią na benzyne

el - passo
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wychodzę z założenia, że jeśli kupi się zadbane auto i będzie sie o nie dbało nie będzie żadnych problemów (chyba, że jakieś wady fabryczne). Alfa to bardzo piękne samochody. Cholernie mi się podobają, wręcz dostaję padaczki jak widzę czarną albo bordową 166 lub czarną 159 sportwagon ale nie ma się co oszukiwać. Szukanie dobrej 156 do 12 tysięcy jest tak samo absurdalne jak szukanie Lexusa is200 który pali 8 litrów. Jest to niemożliwe.

Duncanlove
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ok ok, rozumiem. To macie jakies ciekawe propozycje za te kwote?

kszczocik
 Wysłana - 9 kwiecień 2009 23:37       [zgłoszenie naruszenia]

Fiat Marea, Volvo S40, Lancia Lybra, Peugeot 406?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Alfa Romeo 156

Warto przeczytać: Suszareczki i kroki scigania "czysto teoretycznie" | Karta rowerowa - wystarczy? | Zagadka! Co to za samochod? Fast Furious 4;) | Rozrząd w Mazda 626 disel | BMW E-39 | fotoradar - mandat itp. | samochód Diesla na początek | opinia na temat Romet CRS 50 prosze o pomoc!!! | Audi A4 pakiet S-line | Honda cb500 | Opony letnie/ bmw | Białe kropki na lakierze auta. | Monster Jam-Chorzów | ZLOT SUBARU JEZIORO BIAŁE 2009 | ford mustang | Alfa Romeo 156 | playboy 2012 | J_A_G_L_A | znalazłem ją | nastic | Piotr Gliński | rianonn | monika jabłońska | zen | arkadiusz | studia | onaa92 | litwa | tatuaze | dygant | ishater | kupno auta do 28 patyków | zlot | stratos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.