FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 424 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Alivaltiosihteeri : Melkein 
[powiadom znajomego]    
Autor "Alivaltiosihteeri : Melkein"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Naisen mä näin
nuolemaan mä jäin
näppejäin, kun muut vei mun naiset
Pyörän veivät myös
Taas töitä hain
tiistaina sain
tietää mä sen, etten sinne kelpaa
Astuin paskaankin
Kaaduin ja löin
pääni ja söin
liikaa ja voin
huonosti, join
viinaa ja sain
turpiini kai
sitten alkoi vaikeudet
ryömin mä kotiin
pääsinkin petiin
poliisien valvomaan
lattialle nukkumaan
hissiin juutuin myöhemmin
Kaaduin...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Alivaltiosihteeri : Melkein

Warto przeczytać: Hear'Say : Popstars - Sweet Alibi | Hear'Say : Popstars - The Way To Your Love | Hear'Say : Everybody - We Go On | Hear'Say : Everybody - You're All I Need To Get By | Hear'Say : Your All I Need To Get By | Heart : Passionworks - (Beat By) Jealously | Heart : Dreamboat Annie - (Love Me Like Music) I'll Be Your Song | Heart : (Up On) Cherry Blossom Hill | Heart : Heart - All Eyes | Heart : All I Wanna Do | Heart : Road Home - All I Wanna Do Is Make Love To You | Heart : Brigade - All I Want To Do Is Make Love To You | Heart : Passionworks - Allies | Heart : Almost Paradise | Heart : Road Home - Alone | Heart : Bad Animals - Alone | the fappening | szukam sponsora | automatyka i robotyka | spawanie | córka dwa baty | robił zdjęcia | robił zdjęcia xxx | Manchester | melanie brown | katy pery | MnIe a OcEnIaĆ cHcEsZ PoPiErDaLaSz W sWeTeRkU BaNaNoWy fRaJeRKu | penis stoi jest twardy i niechce opaść | fotografie | jano krupa | janusz krupa | xbox one | goecja | dan bilzerian | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.