FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3155 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Alko + brak prawka + niepełnoletni + pożyczenie samochodu = lol %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Alko + brak prawka + niepełnoletni + pożyczenie samochodu = lol %-)"   

Radziollo
 Wysłana - 30 wrzesień 2008 16:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wyprowadziłem się na wieś i poznałem ludzi, którzy lubią sobie podczas melanżu skoczyć uzupełnić zapasy.
Problem w tym, że ten który ma samochód i prawko nie chce jeździć po pijaku. Dlatego, żeby nie stracić prawka jedzie zawsze jego niepełnoletni kumpel (bez prawka co z resztą wynika z jego niepełnoletności).
Moje pytanie brzmi:
Co będzie jak ich złapią ? Co dostanie niepełnoletni, który kieruje ? A co właściciel samochodu, który również pijany jedzie na fotelu pasażera ?

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 30 wrzesień 2008 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

a podobno ludzie się wyprowadzają na wieś w poszukiwaniu spokoju

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

Radziollo
 Wysłana - 1 październik 2008 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

No ja się w poszukiwaniu spokoju wyprowadziłem, ale tego spokoju nie zaznałem

PanMarcin
 Wysłana - 1 październik 2008 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Art. 94. KW
§ 1. Kto prowadzi na drodze publicznej pojazd, nie mając do tego uprawnienia,
podlega karze grzywny.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto prowadzi na drodze publicznej pojazd pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu.

Art. 96. KW
§ 1. Właściciel, posiadacz, użytkownik lub prowadzący pojazd, który:
1) dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania osobę niemającą sprawności fizycznej lub psychicznej w stopniu umożliwiającym należyte prowadzenie pojazdu,
2) dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej osobę niemającą wymaganych uprawnień,
3) dopuszcza do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania osobę znajdującą się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka,
4) dopuszcza pojazd do jazdy na drodze publicznej pomimo braku wymaganych dokumentów stwierdzających dopuszczenie pojazdu do ruchu,
5) dopuszcza pojazd do jazdy na drodze publicznej, pomimo że pojazd nie jest należycie zaopatrzony w wymagane urządzenia i przyrządy albo pomimo że nie nadają się one do spełnienia swego przeznaczenia,
6) dopuszcza do korzystania z pojazdu samochodowego w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem,
podlega karze grzywny.

Specjal888
 Wysłana - 1 październik 2008 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli właściciel pojazdu dostanie po kieszeni i to wszystko.
Ale z kierowcą już nie tak kolorowo, bo po pierwsze oprócz tego, że jest pod wpływem, to jeszcze niepełnoletni.

No i jeszcze kwestia: samochód holowany, czy znajdujesz na momencie kierowcę ?

marcin-ek
 Wysłana - 1 październik 2008 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

a co ******** ******* jak w czasie jazdy ten kolega kogoś zabije ?
wez sie kurva zastnów troche i nie dopuść aby jakiś pijany baran bez prawka wsiadał do auta . Bo widze ze martwisz się o jego dupe aby dostał mały mandat .

INSOMNIA
 Wysłana - 1 październik 2008 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

moj kolega tez po pijaku pojechal uzupelnic zapasy
wracajac stowka zapomnial skrecic na zakrecie
minal drzewo doslownie o centymetry

Radziollo
 Wysłana - 1 październik 2008 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

Marcin-ek uniosłeś się widzę. Ja napisałem tylko, że poznałem takich ludzi a nie, że to moi kumple to raz. Dwa to jeżdżą po lasach i jedyni ludzie jacy tam mogą zginąć to oni sami. Z tego co wiem to stówką nigdy nie jechali (chociaż kto to może wiedzieć). Ciekawy byłem tylko konsekwencji ich wyczynów w razie wpadki. Ogólnie to mam ich w dupie i ich wyczyny.
A jakbym miał tutaj w okolicy wszystkich naćpanych i pijanych kierowców, albo bez prawka utemperować, to zniknęłyby ze 3 wioski dookoła I to nie jest śmieszne, tylko kurva tragiczne, bo tak jest na wsiach.

Zmieniony przez - Radziollo w dniu 2008-10-01 18:08:17

PanMarcin
 Wysłana - 1 październik 2008 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

a jeszcze jedno
ten niepełnoletni kumpel jezdzi na trzezwo czy po pijaku? I ile dokładnie ma lat?

Zmieniony przez - PanMarcin w dniu 2008-10-01 18:09:18

Radziollo
 Wysłana - 1 październik 2008 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

16 lat i też po pijaku.

a1a1a1
 Wysłana - 1 październik 2008 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

samo zycie:D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Alko + brak prawka + niepełnoletni + pożyczenie samochodu = lol %-)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: SPALANIE naszych aut | chce sprowadzic auto z anglii - jakie potrzebne mi sa papiery | stosunek mocy do masy | ocieplacz | Gdzie podpiąć Voltomierz | oc - gdzie polecacie?? | Swiatla mijania przez caly rok | podatek od wzbogacenia | żarówki GOLF 4 | Passat TDI | drogowka!! | Wlazł kotek na ............... | BMW 523i | plastik.. | HONDA VS OPEL | Pogadajmy o prawdziwych królach dróg | gladiatorzy | minety | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.