FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 50738 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Alkomat - jaki wybrać? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Alkomat - jaki wybrać?"   

lukaszk
 Wysłana - 18 luty 2009 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Chciałem sobie kupić alkomat i nie wiem jaki wybrać. Zależy mi na dosyć miarodajnych pomiarach. Alkomatu potrzebuję do użytku prywantego (czasami następnego dnia po imprezie mimo, iż czuję się dobrze nie wiem czy moge wsiadać za kierownice). W którymś nr Logo był tes alkomatów i polecali tam m.in. alkomat Kacuś, który wg autorów testu miał bardzo dobry stosunek ceny do jakości (kosztował ok 80 zł). Polecali też jako idealne: CA2100, CA2100 professional; jako dobre: AlcoVisor Mark X, AlcoAlert Handy. Te alkomaty nie są jednak takie tanie a nie chciałbym wyrzucić kilkaset złotych w błoto. Proszę o opinie.

don_yogi
 Wysłana - 18 luty 2009 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

za pare dych nie kupisz alkomatu ktoremu mozna ufac, lepiej przejsc sie na komende i u nich dmuchnac

Specjalista -

INS4N3
 Wysłana - 18 luty 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

tylko nie jedź swoim autem

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

lukaszk
 Wysłana - 18 luty 2009 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie na każdym posterunku policji można dmuchnąć. Nigdzie nie napisałem, że chce kupić za pare dych. Najlepiej chciałbym się zmieścić w przedziale 100-200 zł. Najważniejsze jednak aby było to miarodajne urządzenie. Głównie zależy mi na tym aby nie "zaniżał" wyników. W skrócie chciałbym kupić alkomat, który da mi jakąś poglądową sytuację o zawartości alkoholu w krwii.

No i chodzi mi o opinie ludzi, którzy mają / używają takich alkomatów.

Zmieniony przez - lukaszk w dniu 2009-02-18 20:22:37

gogul
 Wysłana - 13 marzec 2009 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Witam. Jezeli szukasz dobrych alkomatów z serii CA a osobiscie uwazam,ze sa jednymi z lepszych to popatrz na alkomaty.net.pl
jezeli moge którys zasugerowac to ten [http://www.alkomaty.net.pl/product_info.php?cPath=4&products_id=8]
zbiera bardzo dobre opinie a cena tez atrakcyjna. Pozdrawiam.

Thomy
 Wysłana - 14 marzec 2009 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie oszczędzaj na alkomacie bo drożej wyniesie zabranie prawka i kolegium. Widze że lubisz sobie pociągnąć hihi

rabinos
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawdz w tym sklepie [http://www.alkomaty.net.pl/] w dobry alkomat trzeba zainwestowac. Ja u nich kupowałem i nie było problemu. MAm serii CA i jestem bardzo zadowolony.

marek233
 Wysłana - 16 listopad 2009 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tu sa testy alkomatów -> [http://www.alkomat.biz/testy.html]
Polecam alkomat blow in excellent

gryf85
 Wysłana - 29 styczeń 2010 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej odradzam zakup alkomatu z serii CA... może i dobrze mierzy, jednak bardzo szybko się rozkalibrowuje i to mimo "używania domowego" (raz na jakiś czas dzień po imprezie) i postępowania zawsze zgodnie z instrukcją... Myślałem, że to mój alkomat jest jakiś felerny, jednak koleś z serwisu powiedział, że alkomat ten należy średnio co pół roku kalibrować... oczywiście nigdzie o tym nie napisali... Dodam tylko, że koszt kalibrowania to 105 zł plus koszty przesyłki w obie strony, także ja się bardzo zraziłem, nie zamierzam bowiem wydawać ponad 250 zł rocznie tak naprawdę za nic...

xxx320
BUKA
 Wysłana - 29 styczeń 2010 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie jestem pewny tego czy jestem trzeźwy to idę na komisariat i dmucham. Alkomaty za 100-200zł są gówno warte.

Profesjonalny alkomat kosztuje +/- 5000zł + coroczna legalizacja jakieś 500zł.

A i mam kumpla który co tydzień w niedziele chodzi na komende dmuchać to z psamy z dyżurki jest już na "Cześć" i po imieniu

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Specjalista -

marek233
 Wysłana - 15 marzec 2010 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

Przede wszystkim to nalezy pamiętać aby wlaściwie użytkować alkomat czyli:
nie palić przed dmuchaniem
nie pić przed dmuchaniem
nie zostawiać alkomatu na zimnie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Alkomat - jaki wybrać?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czasem nie pali, pomocy | JAZDA W TRUDNYCH WARUNKACH | sprzedac auto bez wlasciciela | fiat punto - mocy wróć ! | [art]Najszybszy w powiecie | Auto ściąga na prawo | piaggio zip 25 - za ile | Tylni zderzak do skody genuy | sprzedaż auta | Ruska ropa | fiesta | problem | Ford Focus problem z zamniem zentralnym | Ford Mustang | Usuniecie czesci LPG aby wykreslic z dowodu | Porysowane fele | chor .zy | nie dla os b | torba na rami | dojrzałe | plusy polski w ue | maxley | savatsEPARK f16 s40 | kozak ze wsi | ostry film dla ostrego typa | uwzględniając wspólne cechy typów związków chemicznych | browar | piwo | najlepszy | od czeO FUSION | piąta fala pożądania | piasek | mielno | wedkarstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.