FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7786 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Alkopoligamia, koszulka - kupię. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Alkopoligamia, koszulka - kupię."   

lalleczkaa
 Wysłana - 27 luty 2010 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

Yhh...Naprawdę , brak mi słów..

PimpMyDick
 Wysłana - 28 luty 2010 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

lalleczkaa xing xis sasiso xas kurvox - znaczy to po naszemu drogie dziecko - wy******laj i masuj kobieto, bo masz cycki jak sucharki.

PimpMyDick
 Wysłana - 28 luty 2010 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

W ogóle nie rozumiem kurva Twych z***anych intencji. Napisałaś na forum jeden temat, który nosi tytuł: Alkopoligamia, koszulka - kupię. więc logiczne, że jak ktoś będzie miał taką z***aną koszulkę, to Ci sam napisze i chętnie odda, bo nawet gnoju z świńskiej trzody by w tym nie wynosił, więc nie pisz co chwilę: czy ktoś ma? Bo jestem tak w****iony tym pytaniem Twoim, że Cię znajdę i utnę cycki.

malkolmm
 Wysłana - 28 luty 2010 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

pimp

14.08.2012!!!juz niedlugo
monz mnie wlasnie tłucze ale ostatkiem sił wbiłam Ci soga w administracji......fdsgdsg"
by pepe
Wachta wiecznie zywa !!!!!1 %-)

-adee-
 Wysłana - 28 luty 2010 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

sog jak stad do stad

uuu...
 Wysłana - 1 marzec 2010 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

pimp

==PIZDA OGJEŃ KLAN==

HALA MADRID !!! WIELKI REAL MADRYT !!!!!!!!!!!

lalleczkaa
 Wysłana - 1 marzec 2010 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jedyne co mogę powiedzieć to twoje uwagi Dziecko! są godne pożałowania, a pozostała reszta niech Ci poklaskuje jak banda ciemnego tłumu. A to co wypisuję i będę wypisywać to już nie twój interes, nikt cie tu nie zapraszał, nie odpowiada to żegnam...

wigorrban
 Wysłana - 2 marzec 2010 07:26      [zgłoszenie naruszenia]

lalleczkaa mam taką koszulkę na sprzedaż, napisz do mnie na gg 1388273 (Nie używana, zamówiona za duża)

PimpMyDick
 Wysłana - 2 marzec 2010 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

lalleczkaa wyluzuj waginę. Ciebie też nikt nie zapraszał, a z resztą to*****a na Ciebie kłade

playman
 Wysłana - 2 marzec 2010 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

pipmmydick: sprzedałęś tą sznurówke już ?

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Alkopoligamia, koszulka - kupię.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Warto przeczytać: Sprzedam 3xokulary SPY Optic, gogle SPY, gogle anon | Damskie Trampałki Adidas Honey Mid | zmieniarka blaupunkt 10cd japan | Perfumy: 13 sztuk znanych marek , wejdz przeczytaj. | kosmetyki do pielegnacja wlosow przecena o 60% | gry na xbox 360 | Kupie kopie zapasowe gier na PS2 | Kupię głośniki firmy Tonsil do regeneracji | adidas superskate | Nowe babskie brele SPY Optic | Sprzedam 100000 zł pln %-) | torebka w grochy. | Sprzedam Katalog Marzen z Netii | [KUPIE] rower gorski z rama, woj. lubelskie | [SPRZEDAM] nowa nokia 7390 + karta pamieci 2gb | [SPRZEDAM] Bon do google adwords na 200zl | polski plakat | plakat | perfectclimapl | grrreta@interiaeu | grrreta@ | henryka krzywonos | soszy ska | audi 80 | will i am | Kaspersky | antyvirus | niemożliwe | prawnik | michal15eu | doda playboy | Lagerfeld- | Lagerfeld | w jakim banku konto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.