FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9479 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Amerykanie to naprawde tępy naród 
[powiadom znajomego]    
Autor "Amerykanie to naprawde tępy naród"   

shnosnas
 Wysłana - 6 październik 2005 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

autor tematu jest tępy.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

sisko_laf
 Wysłana - 6 październik 2005 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

ekhem, postanowilem ze zabiore glos w tej sprawie, jako ze mieszkam tu od lat dziecinstwa i ze tak powiem juz chyba bardziej amerykanski jestem niz polski. Ale po polsku mowie i pisze (staram sie pisac bez bledow) i z rodakami tu tez przebywam.

Ktos juz tu napisal, ze prawo powstaje tu gdy istnieje konicznosc jego zastosowania, Czyli jesli ktos strzelal podczas orgazmu to wlsanie dlatego wprowadzono taka ustawe. Wiekszosc z tych glupich praw wymienionych na wstepie ochodzi z lat odleglych, kiedy to jeszcze po stepach jezdzili kowboje. Ustawy nie sa tu jednak nowelizowane (??? dobre slowo? - "amendment") wiec zostaly w takim brzmieniu do dzis, ale nikt ich nie przestrzega. Np te prawa o zakazie seksu oralnego czy analnego to totalna bzdura, choc czesto sa przyczyna klopotow. Wszystko dlatego ze nie maja czasu na zmiane prawa i czasami jakis kretyn sie na te ustawy powoluje i dostaje potem miliony odszkodowania.
To tak jak z metka - byl tu kiedys proces wytoczony sklepowi zoologicznemu przez gosciowke ktora kota w pralce wyprala i darla morde ze nie dolaczono metki: nie prac w pralce.
Te wszystkie durne rzeczy nie biora sie z glupoty amerykanow (bo jesli wiecei spoleczenstwo amerykanskie ma lepsze wyksztalcenie niz polskie - bo sa tu lepsze szkoly, wiecej kasy na edykacje, itd...), ale z tego ze ludzie na tym chca zarobic.
Jesli jest luka w prawie, kotra mozna wykorzystac i na tym zarobic - to czemu nie? jesli moglibyscie zgarnac milion za wypranie kota bez metki - to czemu go nie wyprac??? no nie?
Tu jest po prostu taki za***isty mix wszystkiego, ze nic nikogo nie dziwi. ja mam w szkole czarnych, lesby, gejow, hindusow, protestantow, zydow, meksykow, transseksualiste (facet chce byc kobieta), dziewczyne wazaca 280 funtow przy wzroscie 5``, mam goscia wytatulowanego od stop do szyi, wszyscy ono chodza ze mna na zajecia
przy takiej roznosci narodu nie ma sily zeby wszyscy byli normalni - to fakt, ale to dlatego wlasnie tu sa rzeczy o ktorych w pl zupelnie nikt nie slyszal.
Kulturowo usa jest zupelnie inne niz pl. Np slyszalem ze wy w szkole nie mozecie siedziec w czapce i jesc. Ja na zajecia ide w czapce, a jak jestem glodny to jem frytki z MCDon, nikt o nic sie nie czepia. Kiedys mialem historie, w ktora nikt w pl nie wierzyl. Na jedne z zajec moja kolezanka przyszla w reczniku owinietym wokol ciala, w kapciach i reczniku na glowie. speszyla sie do klasy bo mielismy tes, a ona zaspala i wyszla prosto spod prysznica... nikogo to nie zdziwilo, ale w pl ludzie nie mogli uwierzyc...
poza tym ja np czesto ide do szkoly w pizamie bo nie mam rano czasu sie przebrac (lubie duzo pospac) kiedys jak bylem w pl na wakacjach poszedlem tak do sklepu to sie na mnie wszyscy gapili, a tu - nic. I to nie dlatego ze amerykanie to debile (choc wiem ze po tym poscie wiekszosc bedzie sie jeszcze bardziej upierala ze to jednak debile) ale dlatego ze tu jest tyle roznosci ze juz nic nikogo nie dziwi.

Ja bardzo lubie ameryke i polske, ale mysle ze jednak zyc wole tutaj, bo ludzie sa bardziej otrwarci, weseli i tolerancyjni - choc i ty sie zdarzaja totalni odjechancy. W ostatnim nr times byl art o mlodych gejach wlasnie w high school i jeden z nich pochodzil z rodziny, ktora sie go zupelnie wyrzekla i jak przysylal paczki chrzesniakom to rodzice mowili: "to
prezenty od wujka sodomity"
wiec jak widzicie konserwatysci sa wszedzie:)))

Ja jestem za otwartoscia i mam nadzieje, ze uda mi sie na tym forum jednak pozostac za to niezlinczowanym:)
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i slonecznie bo tu dzis mialem 90st za oknem (to bedzie chyba cos ok32 celcjusz)

I mam do was prosbe, zebyscie nie krytykowali tak amerykanow za ich glupote bo oni naprawde glupi nie sa. ten obraz ameryki ktory widzicie w tv nie jest zupelnie prawdziwy. Zeby wiedziec jak wyglada usa i jej obywatele trzeba tu byc.

A co do wolnosci - ameryka wcale nie jest wolnym panstwem, jestesmy bardzo podporzadkowani wladzom, boimy sie policji, jestesmy kontrolowani przez government i tak naprawde jako jednostka nie mamy nic do powiedzenia, ale jako zwiazek, grupa - bardzo wiele znaczymy. znaczymy tez duzo jako narod.

(mowie MY nie dlatego ze jestem zarozumialy, ale dlatego ze tu sie urodzilem i czuje sie amerykaninem polskiego pochodzenia) - to tak gdyby juz mnie chcial ktos krytykowac, bo sie juz pzywyczailem ze w polsce duzo sie krytykuje wszystkich za wszystko :)))))

To trzymajcie sie cieplo:))) Wszystkiego Dobrego Rodacy:))

FidelC
 Wysłana - 6 październik 2005 07:25      [zgłoszenie naruszenia]

a w jakim mieście mieszkasz?

Żuje szynszyle zbanowane przez smarowidło czekoladowe

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 6 październik 2005 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

prezes3 masz źródło tych informacji?

shineonyou
 Wysłana - 6 październik 2005 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

tak masz racje, amerykani sa teak tepi ze az brak slow
zabraniaja sie ludztia bzykac ale za to na kazdym rogu lufe mozesz kupic

m,,m

Duralas
 Wysłana - 6 październik 2005 09:08      [zgłoszenie naruszenia]

"...ale mysle ze jednak zyc wole tutaj, bo ludzie sa bardziej otrwarci, weseli i tolerancyjni -"

nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tej czesci wypowiedzi..

sog oczywiscie!

Znawca -

rafee
 Wysłana - 6 październik 2005 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

tak masz racje, amerykani sa teak tepi ze az brak slow
zabraniaja sie ludztia bzykac ale za to na kazdym rogu lufe mozesz kupic

? Nie rozumiem przeslania

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

shineonyou
 Wysłana - 6 październik 2005 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

my sie zadko rozumiemy

m,,m

rafee
 Wysłana - 6 październik 2005 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ktos pomoze ? Bo sami sobie nie damy rady chyba

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

shineonyou
 Wysłana - 6 październik 2005 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi o to ze amerykanie nie maja zadnych priorytetow
zabraniaja roznych zeczy, lub jak ktos tu juz napisal nie chce im sie zmieniac bzdurnych paragrafow bo wola placic ciezkiemiliony
a ze zdobyciem broni nie ma zadnego problemu
panimaju?

m,,m

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Amerykanie to naprawde tępy naród

Strony: 1 2 3 4 5 6 7