FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5233 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Amortyzatory - ile %? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Amortyzatory - ile %?"   

elgoff
 Wysłana - 9 luty 2009 18:55       

Przeniesiona przez DUDA_ z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Byłem na teście amortyzatorów, najsłabszy ma 62%. Jaka jest wartość graniczna, kiedy trzeba je wymienić?

o0o0o

_TrS_
 Wysłana - 9 luty 2009 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak zobaczysz że autem zaczyna nosić po całej ulicy.

Mercedrech
 Wysłana - 9 luty 2009 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Już powinienieś, na stacji diagnostycznej z tego co pamiętam to 65 albo 69% to absolutne minimum

Zmieniony przez - Mercedrech w dniu 2009-02-09 21:42:23

_TrS_
 Wysłana - 9 luty 2009 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze nie zawsze stacja diagnostyczna powie prawde, znajomy pojechał na nowych amorkach i też mu powiedzieli że już zużyte.

alko1986
 Wysłana - 9 luty 2009 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja robilem jakis czas temu tez sciezke to mam w opisie pod spodem taka tabelke i pisze tak:
0-19%- zle
20-39- dostatecznie
40-59- dobrze
60-99 bardzo dobrze
Ale generalnie to jak to jak dojdzie do tych 40-50% to nalezaloby amory wymienic

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 10 luty 2009 01:23      [zgłoszenie naruszenia]

Pojedź z nowymi amorami na diagnostykę i na bank nie osiągniesz wyniku większego niż 85 procent....

I can't get no sleep....

alko1986
 Wysłana - 10 luty 2009 08:24      [zgłoszenie naruszenia]

Bo prawda jest taka ze ten wyniki % nie odzwierciedla bezposrednio zuzycia amortyzatorow ale jest to wspołczynnik czy tam procent przyczepnosci do podloza, ktory oczywiscie jest zwiazany z tym w jakim stanie sa amory.

elgoff
 Wysłana - 10 luty 2009 14:33       [zgłoszenie naruszenia]

Tak, rok temu miałem przeszło 80% Były jak nówki.
Teraz stacja diagnostyczna dała wynik "dopuszczony" Może dlatego, że pojechałem sprawdzić same amortyzatory pół roku przed przeglądem.

Dzięki panowie, pora na wymianę Parę stówek ucieknie.

o0o0o

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Amortyzatory - ile %?

Warto przeczytać: auto do 5000zl | 599 Hamanna | BMW czy Mercedes ?! | hamulec ręczny - problem | Problem z Golfiaczem | Wasze pierwsze auto. | lanos | Jaki tłumik do Accorda | Ubezpieczenie - Firma | Spóżnione OC | Legalnosc samochodu | Samochody terenowe pytanie... | Jak mam sprawdzać hamulce?? | Dupowoz do 110 000 | moje BMW E28 518 | Mitsubishi galant SE | czytnik | chevron | 180 cm | 180 | mega pensja | poznań | koprobo | eldo | zapożyczenia jezykowe | httpwwwyoutubecomwatchv=0FOxxI5lZZ8 | mma | peter kummer | Don quixet | nie umie robiAfAc loda | elzbieta lenska | 4 str | odpowiedzi matura 1999 | kręcone włosy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.