FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 941 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Analiza wyników krwi i moczu. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Analiza wyników krwi i moczu."   

terezka
 Wysłana - 22 grudzień 2010 17:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Morfologia
Leukocyty 8,1
Erytrocyty 4,26
Hemoglobina 13,2
Hematokryt % 40,1
MCV 94,1
MCH 31,0
MCHC 32,9
Płytki krwi 252
Anizocytoza erytrocytów 13,6 %
LYM % 36,3
MXD % 6,7
NEU % 57,0

Mocz
Barwa żółta
przejrzystość zupełna
Odczyn pH 5,0
Ciężar właściwy 1,020
Glukoza NORM
Białko NEG
Orobilinogen NORM
Bilirubina NEG
Ciała ketonowe NEG
Erytrocyty NEG
Azotyny NEG
Leukocyty 25,0

proszę o pomoc w analizie, czy wszytsko jest w porządku? czy NORM oznacza w normie? i podejrzanie wyglądają te leukocyty w moczu, co to może oznaczać?

Ja i mój rudy łeb

QbaV
 Wysłana - 22 grudzień 2010 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 22 grudzień 2010 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

A nie możesz iść do lekarza na interpretacje? Przecież wyniki bierze się pod uwagę całościowo, a nie tylko to co jest podwyższone.
Ja miałam ostatnio podniesione leukocyty i okazało sie że mam lekkie zapalenie dróg moczowych

terezka
 Wysłana - 23 grudzień 2010 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie, nie moge, badania robiłam płatnie, nfz nie ma na nic pieniędzy i nie chcą mnie przyjac.

Ja i mój rudy łeb

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 23 grudzień 2010 08:41       [zgłoszenie naruszenia]

Ale PO COŚ robiłaś te badania?
Coś cię zaniepokoiło?

Nawet jeżeli badania robiłaś sobie prywatnie płatnie to możesz iść państwowo do lekarza i zapytać o interpretację.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2010-12-23 08:41:58

stateczna żona swojego męża%-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Analiza wyników krwi i moczu.

Warto przeczytać: Spuchnięta kostka w okolicach ścięgna achillesa | ból głowy od kataru ? bo wiem, że nie zatoki | Siwienie | Pieczenie przy oddawaniu moczu | Plamy na twarzy. | Wysypka wokół ust | złamana ręka - dobre rady | badanie krwii przed operacja | czerwona skóra | Palenie | płuca czy cos%) | problem z językiem | Problem z czlonkiem :( | Widzenie | Plecy | Odstające uszy | auto pracy lpg | auto 5 tyś | Spray LastLonger | bede szczelał | ostre koło | wyjechać | Światło jogi | świnie rasy białej | waszych znajomych | toro | miłość na bogato | maxima | misiu | malkolmm | podyplomowe na UKSW Warszawa | Peczko | madzia katarzyna | antykoncepcja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.