FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2561 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
Angielski artykuł 
[powiadom znajomego]    
Autor "Angielski artykuł"   

ATJ
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 18:44       

Przeniesiona przez kulmas z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam do Was prośbę. Potrzebuję tłumaczenia tego artykułu, nie wszystko w nim rozumiem. Pomógłby ktoś?

Bryan McCabe might be moved in the next day or so. Mike Zeisberger, in the Toronto Sun, suggests that "one theory making the rounds here leading up to tomorrow's 2008 entry draft was that the Leafs might attempt to include McCabe and their No. 7 overall pick to the Islanders for a package that includes the No. 5 selection. By moving up two spots, the Leafs likely would land either Niagara defenceman Alex Pietrangelo or Russian forward Nikita Filatov, two players they covet."

Zeisberger has a bunch of info today with such tidbits as: Tucker is likely to be bought out shortly, Pavel Kubina is most likely to remain a Leaf unless the return in a trade was very high, there's no movement on the Sundin front, there's a thought that Joe Nieuwendyk will be hired by the Leafs the first week of July, and much more.

Damien Cox, always more than willing to put on his GM hat, lets his view be known in the Toronto Star that Cliff Fletcher should be acquiring draft picks for this weekend's draft. He suggests Nik Antropov would be a candidate as someone to trade away for a first-rounder.

Eric Duhatschek, of the Globe and Mail, takes a look at some of the defencemen available in the draft but suggests that the Leafs might be looking at Russian left winger Nikita Filatov, who some have compared to Steve Stamkos in terms of raw talent.

h1m
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

W miniony wtorek zakończyła się kolejna seria najpopularniejszego polskiego tasiemca - M jak miłość. Emitowany na Dwójce serial nie cieszył się już tak dużą oglądalnością jak w poprzednich latach.

Z danych wynika, że przyciągał przed telewizory średnio o 800 tysięcy widzów mniej niż rok wcześniej. Imponująca, 9,5-milionowa widownia zmalała do (niestety wciąż sporej) 8,7-milionowej. Spadek oznacza, że szczyt popularności serial ma już za sobą. Czy teraz będzie już tylko gorzej.

Spadek popularności najlepiej widać na przykładzie wyników oglądalności dziesięciu najpopularniejszych odcinków w obu sezonach. Żaden z topowych epizodów zakończonej serii nie miał 10 milionów widzów. Rok wcześniej widownię powyżej tej granicy miały wszystkie najpopularniejsze odcinki.

W przypadku nagłego spadku oglądalności stacje telewizyjne często decydują się na drastyczne zmiany w fabule. To może oznaczać, że któryś z wychowanych na planie M jak miłość aktorów może niebawem stracić pracę. Jak myślicie, kogo powinni wywalić w pierwszej kolejności.

ATJ
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

h1m - to tekst o transferach hokejowych a nie o serialu ale dzieki za checi...

h1m
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Myslalem, ze moze trafie

Malevin
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

ktorych slow nie rozumiesz, to ci przetlumacze
w ogole moge ci caly art za 20 zl machnac

ATJ
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Mogę Ci dać soga w paru tematach

Edit : rady daj ktoś, chociaż z tym pierwszym akapitem

Zmieniony przez - ATJ w dniu 2008-06-19 19:56:44

Malevin
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

bryan mozep rzejsc od innej druzyny, mike z torronto sun ******li, ze leafs moga sprzedac macabe'a i ich numer 7 do islandersow. w zamian za to chca kupic z niagary alexa albo rosjanina nikite

w ogole jaki to sport?

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jak myślicie, kogo powinni wywalić w pierwszej kolejności.

paszkwila Jablczynską !

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

ATJ
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

Hokej na lodzie (NHL) Potrzebuje dokładniejsze tłumaczenie bo tyle to też wiem :/

Malevin
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

ale na co ci dokladniejsze tlumaczenie?
cos mam wrazenie, ze ty rozumiesz ten tekst tylko chcesz dobrego tlumaczenia zeby to wrzucic na jakas polska strone

bujaj sie, nie bedziesz kantowal blizniego

ATJ
 Wysłana - 19 czerwiec 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

A kto powiedział że kantuje? Poprosilem o tlumaczenie bliznich

Pomoże mi ktoś?

Zmieniony przez - ATJ w dniu 2008-06-19 20:46:22

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Angielski artykuł

Strony: 1 2 3