FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7358 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Anglia, oplaca sie jeszcze jechac? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Anglia, oplaca sie jeszcze jechac?"   

panmucha
 Wysłana - 2 styczeń 2011 13:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

hallo

oplaca sie jeszcze wyjechac do UK(Anglia, ew. Szkocja) czy bardzo ciezko z praca? znam bardzo dobrze jezyk angielski, mam 23 lata, 3 lata doswiadczenia jako magazynier(polaczona z praca biurowa), uprawnienia na wozki widlowego. Sa jakies szanse czy ciezko ogolnie wszedzie?

Duncanlove
 Wysłana - 2 styczeń 2011 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

pytanie z cyklu "ktory samochód jest najlepszy", umiesz się ogarnąć robota będzie, jesteś oszołomem to pracy nie będzie

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 2 styczeń 2011 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Praca jest, tylko ze twoje doswiadczenie to tak naprawde jeden wielki fallus i nie spodziewalbym się kokosów. Pozatym teraz lepiej jechac do np. Holandii.

Piłsudczyk.

gonzoou
 Wysłana - 2 styczeń 2011 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

opłaca się jechać wszędzie, jak najdalej z c***olandu (wszędzie w kierunku zachodnim )

piotr3
 Wysłana - 2 styczeń 2011 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

broń boże nie potępiam nikogo kto gdzieś wyjeżdza do pracy czy na stałe, ale takie odzywki sobie daruj ze ty jesteś lewus i we własnym kraju sobie nie potrafisz dać rady i znaleźć porządnej pracy to nie znaczy ze w c***olandize mieszkasz tylko ze jestes c***awarty

Znawca -

YodoNk
 Wysłana - 2 styczeń 2011 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

kumpel pojechal z dobrym angielskim ale zerowa praktyką gdziekolwiek, bez certyfikatów. Byl w jakichs 3 robotach fizycznych i sie poddal bo nie wyrabial na mieszkanie i jedzenie. był jakies 3 miesiace i wtopił 5k zł

panmucha
 Wysłana - 2 styczeń 2011 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

duzo w ogole ludzi jeszcze wyjezdza? orientuje sie ktos jak to wyglada?

minner
SZPIEG
 Wysłana - 2 styczeń 2011 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz to tam szału nie ma... ale jak w Polsce tyrasz za 1500 zł, to jeszcze się opłaca jednak jechać, w 2008 siedziałem pół roku jako magazynier w największym magazynie Tesco (Thurrock) w Anglii i wyglądało to tak że praca 5 dni w tygodniu po 8 godz. (w tym 30 min przerwy). Wypłata ok. 1200 funtów miesięcznie.
Koszt wynajęcia pokoju w tamtym czasie wynosił mnie 250 funtów. Więc na jedzenie i wydatki własne miałem 950 funtów. Odkładało się ok. 600-700 funtów miesięcznie bez problemu.

Aha pracowałem na kontrakcie (nie przez agencję pracy).

Przydatne są uprawnienia jeśli masz na wózki widłowe wysokiego składowania tzw. Fork Lift. To u nich standard i na tym jest najwięcej nadgodzin.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

Duda11
 Wysłana - 2 styczeń 2011 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

Znasz język - praca będzie i to nieźle płatna. Na pewno opłaca się jechać, tym bardziej że znasz dobrze język, z tego co mi opowiadali to anglicy są strasznymi lewusami więc można załapać się dobre stanowisko jeśli zna się język

Znawca -

panmucha
 Wysłana - 3 styczeń 2011 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

uprawnienia na wozki mam, wlasnie glownie interesuje mnie praca na magazynie/wozki, orientuje sie ktos jaka jest teraz stawka minimalna? ma sens robienie certyfikatu z angielskiego?

panmucha
 Wysłana - 3 styczeń 2011 08:54      [zgłoszenie naruszenia]

aa i oplaca sie jezdzic przez biura pracy z polski?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Anglia, oplaca sie jeszcze jechac?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: praca w za pośrednictwem internetu? | CV | Konsultant w Panoramie Firm | Bankomaty w anglii a polsce | w telemarketingu | Jakie szkoły, żeby dostać się do policji/wojska? | Google Adsense | Narzędzia chirurgii stomatologicznej | Oferta pracy dla 18-latka Szczecin %-) moze uratujesz mnie przed bankructwem | Praca w domu | praca bez nip | Szukam osoby na wyjazd do Szwecji!!! | Przedstawiciel medyczny | Praca mlm ? a szczo to ? | Biedronka - typowy dzień | Pytanie o Policję (najlepiej do policjanta) | survival | sielpia | miss | podkoszulka | solones | testy z psychologi | słodki skurviel | sex bez obowiązań | mama spała wsadziłem | problem penisem | mega | znane nago | dniepropietrowsk | 3 guys 1 hammer | yusimo | twoja chwila | himen20 | blublaty | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.