FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3108 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Piaskownica
Anioły Nieba 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Anioły Nieba"   

77Cielak
 Wysłana - 4 sierpień 2009 15:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wracam dzisiaj do domu, patrzę na ogłoszenia administracji bo a nuż czeka mnie jakaś niespodzianka z ich strony a tam na każdej kartce napisane czerwonym markerem [www.anioly-nieba.pl]
No nic myślę bo generalnie mam w c***u czy ktoś mi pomaże klatkę czy nie w końcu brudniejsza być nie może
Zaglądam do skrzynki na listy a tam oprócz sytej porcji rachunków znalazłem małą ulotkę i w drodze windą z ciekawości zacząłem ją czytać. Na środku jest narysowany statek kosmiczny i jakiś blond typek podpisany AŚTAR ŚERAN - dowódca Wielkiej kosmicznej flotyly Aniołów Nieba(pisownia oryginalna). Doczytałem hasło KOCHAMY WAS I POMAGAMY WAM na pierwszej stronie i odwróciłem karteczkę i to już przeszło ludzkie pojęcie. Na drugiej stronie są portrety znanego już AŚTARA ŚERANA, jakiegoś PTAAHA i Jezusa. Pomiędzy nimi są jeszcze dwa statki kosmiczne i hasło brzmiące (znowu pisownia oryginalna) "Wam i rzeczom chca jaszczurki (tutaj między kolejne słowa wstawiono twarz obcego ) z piekła niebawem WPROWADZAĆ CHIPY, aby z was byli niewolnicy! UWAGA rozwiązanie:
Petycja-Nieniechajmy sobie wprowadzać chipy! Otwieranie serca, usunięcie zła w sobie.
I tutaj jest moje pytanie. Czy ktoś spotkał się z tą "organizacją" jak mi się zdaje czeskich jehowych? A jeżeli tak to niech mi przybliży ich ideę, której nie jestem w stanie pojąć mimo że sprawdzałem co jest na tej ich stronie.
Jak ktoś się okaże prawdziwym znawcą przyznam soga

ojojoj
 Wysłana - 4 sierpień 2009 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

Specjalista -

Tamburynek
 Wysłana - 4 sierpień 2009 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

śmiechu warte i tyle

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

Ekspert -

Aanarath
 Wysłana - 4 sierpień 2009 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

W kogo się Pani bawi?

Specjalista -

77Cielak
 Wysłana - 4 sierpień 2009 17:35       [zgłoszenie naruszenia]

ASHTAR SHERAN

HIGH SPIRITUAL BEING.

The commander of the Grand cosmic squadron of 10 000 000 of mother spaceships with the command on the Cosmic station SHARE.

[http://www.cosmic-people.com/english/astar_e.htm]

Jak was dojedzie AŚTAR ze swoją kosmiczną kapelą to przestaniecie sobie zgrywy urządzać

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Anioły Nieba

Warto przeczytać: | | pupy | imię | anna simon | milk | temat | bać-pol | bać pol | Smycza_ns | Smycz | gwiazdynago | walenie | mz 251 | tłumaczenie | przetłumacz | logo z dżokejem polo | 00259007735410450422 | tynki akustyczne | gra karciana | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.