FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3242 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Ankieta do pracy dyplomowej - pilne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ankieta do pracy dyplomowej - pilne"   

langer90
 Wysłana - 19 czerwiec 2014 22:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Przeprowadzam badania na temat Sponsoringu sportowego w województwie podkarpackim.Wyniki są mi potrzebne do pracy licencjackiej. Ze względu na temat preferowane są osoby z woj. podkarpackiego, jednak nie jest to warunek konieczny. Ankieta jest anonimowa i wypełnienie jej nie zajmuje dużo czasu.

Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety, z góry bardzo dziękuję

link: [ankiety.interaktywnie.com/ankieta/53a2b67d52666/]

npp
 Wysłana - 20 czerwiec 2014 15:01       [zgłoszenie naruszenia]

poszlo

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ankieta do pracy dyplomowej - pilne

Warto przeczytać: liceum czy technikum ekonomiczne | ciezka sprawa ;) | Z liceum do technikum, da rade?? | Psychologia Kliniczna | Ile kosztują studia aktorskie w łódzkiej filmówce ? | Chodzi o maturę, a bliżej o jeden niezdany przedmiot.. | siema, prosze pomozcie mi przy wyborze kierunku studiów | Plastykoterapia? Rysunek? Która szkoła? | korki z matmy pomorskie | klasa maturalna oceny z 3 lat? | Zarządzanie i inżynieria produkcji | Sprawdzian szóstoklasisty 2010. Rozwiązania nauczycieli i arkusze | Ponadgimnazjalna szkoła wojskowa | 2 pytania: Wojsko i 2gi kierunek | Gdzie na studia... | Powtarzanie semestru po zabraniu papierów ze szkoły czy całego roku?? | httpwwwfacebookcom100000476810057 | 100000476810057 | KArlino | oss | 21 lat | picasa | picassa | studniówki | semafor | kobieta bi | sggw | oral hiv | wymiana taśmy samsung sgh e250 | funkacja brzydoty | brzydota | combichrist | sciagniecie simlocka wt280i | squazi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.