FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2632 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Ankieta do pracy dyplomowej - pilne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ankieta do pracy dyplomowej - pilne"   

langer90
 Wysłana - 19 czerwiec 2014 22:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Przeprowadzam badania na temat Sponsoringu sportowego w województwie podkarpackim.Wyniki są mi potrzebne do pracy licencjackiej. Ze względu na temat preferowane są osoby z woj. podkarpackiego, jednak nie jest to warunek konieczny. Ankieta jest anonimowa i wypełnienie jej nie zajmuje dużo czasu.

Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety, z góry bardzo dziękuję

link: [ankiety.interaktywnie.com/ankieta/53a2b67d52666/]

npp
 Wysłana - 20 czerwiec 2014 15:01       [zgłoszenie naruszenia]

poszlo

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ankieta do pracy dyplomowej - pilne

Warto przeczytać: Jak zostać grafologiem? | szybkie pytanie !!!!!!!! | Nie wiem co mam robic | gołe baby za free!!!!! | Przegapiłam pierwsze zajęcia :( | Wezwanie do woja! | Akademia Ekonomiczna - Kraków | jak to w koncu jest ze studiami zaocznymi? | matura po raz drugi | Kierunki strategiczne. | Skladanie indeksow | Ekonomia na WSB i UWr | Rzucanie studiow graficznych. | technikum wieczorowe - jak to jest? | studia podyplomowe a wojsko ? | akademia morska | witaminy w ciazy | szczecin sex | thomas ligotti | allahu akbar | karta pamieci memory stick pro | mój pokój | jezioro marzeń | port elizabeth | uzywane laptopy z niemiec | kod ograniczeń sony ericsson u5 | maska opel corsa b | dragon nest | tzw Rafal | a pvp | chlorek magnezu | ilew | rejestracja samochodu przez osoby trzecie | opowiadania erotyczne nastolatki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.