FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4901 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Antykoncepcja-Tabletki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Antykoncepcja-Tabletki"   

west
 Wysłana - 9 grudzień 2005 18:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.. moja dziewczyna mnie dzis rozwalila.. mianowicie po braniu tabletek anty urosl jej troche brzuszek.. bierze te tableki 3 miesiace.. byly 3 miesiaczki.. a ona do mnie dzis ,ze chce zrobic test ciazowy bo uwaza ze jej brzuch to nie skutek uboczyny brania tabletek tylko.. ciaza.. Prosze napiszcie tu cos co utwierdzi ja w przekonaniu ,ze nie moze byc w ciazy.. tym bardziej np. w 2-3 miesiacu gdy miala 3x miesiaczke.. dziekuje i czekam na odpowiedz...

%-) :-) TEXT ROKU ----> %-) %-) %-) stary ty sie za koksy nie bierz, musisz miec skonczone co najmniej 15 lat zeby br

wioluś
 Wysłana - 9 grudzień 2005 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

a nie jest na ulotce napisane, że może się zdarzyć przytycie?

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

Saida
 Wysłana - 9 grudzień 2005 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

hm... no to jest niemozliwe! a jeśli by się udało,to masz jakieś plemniki-Mc Gayvery
a tak na powaznie,to kaz jej przeczytac ulotkę,tam powinno być napsiane,że można trochę przytyć,to jest taki mały skutek uboczny. na dodatek,nawet jakby była w ciąży,to w trzecim miesiącu jeszcze nie widać brzucha. a skoro miała miesiączki,to jest już w ogóle niemożliwe... powiedz,że w takim wypadku dziecko by zostało "wydalone" wraz z krwią,czyli nastąpiłoby poronienie...a to najnormalniejsze w świecie miesiączki.
jak to nie pomoże,to każ zajrzeć do jakieś książki od biologii,niech się douczy

P.S. a jak już się uprze,to dla świętego spokoju zróbcie test,i Ty i ona będziecie mieć spokój...

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

wioluś
 Wysłana - 9 grudzień 2005 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Saida siostra koleżanki miała do 3 miesiąca ciąży miesiączkę, tylko trochę słabszą, więc nie mów, że to nie jest możliwe, bo i tak się zdarza

czanymotyl
 Wysłana - 9 grudzień 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

mało prawdopodobie, podaj nazwe tabletek jezeli brała regularnie, nie zapominała brać, to nie jest w ciązy, a jezeli jest rozczepana dziewczyna, ktora zapomina łba, to moglaa zapomnieć tabletki i kiedy wy wspóżyliscie, antykoncepcja zawiodła

%-)

Specjalista -

Saida
 Wysłana - 9 grudzień 2005 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

no ok,zgadzam się,ale przy tabletkach?? to jest prawie niemożliwe...
P.S. to były na serio miesiączki czy takie krwawienia obojętnie kiedy (tzn. np. między okresem)??

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

czanymotyl
 Wysłana - 9 grudzień 2005 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Tycie, kobiet, które zażywają tabletki, jest częste i wszystko zależy od organizmu. Teoretycznie również zależy miesiączka, która pojawia się. Kobieta, która bierze tabletki, zaznaczę, iż tabletki dobrze dobrane, po ich zaprzestaniu nie powinno się nic zmieniać, kobieta, która przez przypadek zaszła w ciąże podczas brania tabletek, popełniła błąd podczas ich brania. Co do brzucha miałbym wątpliwości, choć to wszystko zezy od ciała kobiety

Saida, nie wiem czy wiesz, ze tabletki działają na 99%, wiesz dlaczego nie na 100, bo SA kobiety zapominalskie.

%-)

Specjalista -

wioluś
 Wysłana - 9 grudzień 2005 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

to były krótkie krwawienia w czasie spodziewanej miesiączki

czanymotyl
 Wysłana - 9 grudzień 2005 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

uuuuuf uparte dziewczyny

przede wszystkim podczas ciąży nie występuje miesiączka. mogą natomiast wystąpić krwawienia bądź plamienia, które mogą być mylone z miesiączką. Występujące krwawienia mogą również świadczyć o zagrożeniu dla życia płodu lub matki, krwawienia podczas ciąży mogą zdarzyć się w dowolnym okresie jej trwania i o zróżnicowanym nasileniu, przyczyn tego może być wiele, jak wyżej pisałem wszystko zalezy od organizmu. jednak tego nie wolno lekceważyc i trzeba jak najszybciej udać się do ginekologa.

teraz nie wyskakujcie, z tekstem, że Czesem krawawienia śa nie groźne, bo jest to bzdura!
powodem mozę być na przykład, zmęczenie kobiety, lub poronienie!
Jeżeli jest to pierwsze trymestr to w błonie śluzowej macicy, agnieżdżają się jaja płodowe, może być to choroba szyjki maciecy, lub wysoki poziom hormonów to zxnaczy estrogenu.

A co najważniejsze, w pierwszych trzech miesącach krwawienie może swiadczyć o poronieniu...
no i się rozpisałem...

EDIT: wybaczcie mi literówki, jestem tylko człowiekiem

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-12-09 19:25:55

%-)

Specjalista -

wioluś
 Wysłana - 9 grudzień 2005 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

lekarzem nie jestem, ale synek siostry koleżanki urodził się zdrowy i o czasie i nie było problemów w czasie ciąży, więc jej 'niby okresy' nie były groźne

czanymotyl
 Wysłana - 9 grudzień 2005 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

no to miała wielkie szczęście które można wszystkim kobietą w ciązy życzyć, jak przeczytasz moj powyższy post dowiesz się dlaczego są krwawienia

%-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Antykoncepcja-Tabletki

Strony: 1 2