FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11147 razy ¬

ROZRYWKA | Imprezy
Arena - Izbica 
[powiadom znajomego]    
Autor "Arena - Izbica"   

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 15 marzec 2005 22:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! Chciałabym pokrótce przedstawić Wam historię klubu Arena. Został otwarty dnia 9.08.2003. Znajduje się w Izbicy Kujawskiej. W okolicy był jednym z największych i najnowocześniejszych klubów, działających w okresie otwarcia o dalej takim pozostaje. Osoby przyzwyczajone do małych lokali doznawały szoku przy pierwszej wizycie, gdyż z każdej strony byli "atakowani" przez światła( kto był ten wie o co chodzi- kto nie miał okazji widzieć- zapraszam do klubu). Przez dwa parkiety przewijały się tysiące ludzi ( tak do końca to do tej pory nie jestem uświadomiony ile osób wejdzie na raz do Areny).Ponoc w urodziny bylo ponad 3500 ludzi Główna sala, tzw. techniczna- została wykończona na wzór egipskich świątyń. Składa się z 2 poziomów: na dolnym mamy do dyspozycji 3 klatki- dwie mniejsze z nadbudowami, oraz jedna dużą, 4 kolumny do tańczenia oraz tzw. duże loże z sofami i 2 stolikami, których jest 7. oraz poziom górny, na którym mamy do dyspozycji małe loże, których jest 14. Na dużej sali imprezę prowadzi rezydent- DJ Omen oraz zapraszani goście, którzy zapodają nam mix wszelkiego rodzaju muzyki technicznej- począwszy od house skończywszy na transie. Mała sala, tzw. dance, jej wystrój przedstawia sceny mitologiczne. Została stworzona, dla ludzi, którzy zmęczyli się szybkim tempem technicznych uderzeń, lub po prostu nie lubią tego typu muzyki. Grane są tu wszelkie rodzaje muzyki tanecznej- hip-hop R`N`B, danse, czy pop. Na sali mamy parę sof+ stoliki (nie jestem w stanie określić ile ich tam jest ), przy których możemy się zrelaxować). Oprócz tego do dyspozycji klubowiczów są: dwa bary na dużej sali(w barze za dj`ka można kupić jedzenie typu Fast-food) + jeden na małej( w nim znajduje się pizzeria), toalety (no w to już się nie będę zagłębiać), bar letni, 2 parkingi- strzeżony i niestrzeżony, szatnie, oraz ostatnio otwarta nowa trzecia sala- na której jest grają na żywo.
Teraz chcę dorzucić troszkę faktów. Tak jak wcześniej pisałam -Arena działa od 9.08.2003. z początku typowo wixsiarski klubik, obecnie trochę się reformuje i idzie za reszta świata Przez ponad rok gościło u nas wielu DJ- często światowej sławy, a kolejni są planowani. Naszym rezydentem był i jest DJ Omen, oraz DJ Diablo. Coż dodać? Chyba trzeba zauważyć, że o ile na początku nasz klub zasłynął z niezbyt dobrej strony, teraz możemy się pochwalić dobrą ochroną, która pilnuje, aby nie było narkotyków, bójek itp. negatywnych zjawisk. Nagłośnieniem i oświetleniem zajęli się Piel i LJ Liza. Ceny w barze są zbliżone do cen w innych klubach
Strona: [www.club-arena.com]

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

zaborek
 Wysłana - 15 marzec 2005 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

duramen akapity nastepnym razem
sog

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

Znawca -

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 15 marzec 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

a gdzie kartka???
Nie chcialo mi sie przykladac do tego wszystkiego...wkleilem no bo klub daje mi na chleb no to trzeba sie tez mu odwdzieczyć
A z inso to wiesz

oraz moderator seksu

Specjalista -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 16 marzec 2005 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

No dobrze wiedziec a jakie jest wieksze miasto w okolicy??
s

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 16 marzec 2005 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

Włocławek ew torun

oraz moderator seksu

Specjalista -

matyldaprj
 Wysłana - 17 marzec 2005 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dotarły do mnie jakies piraty z muzą z tego klubu i muszę przyznać,że nie jest najgorzej,ale słyszałam,że za dużo gwizdków,dragów i białych rękawiczek.

hic et nunc
semper et ubique

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 17 marzec 2005 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

czytaj co pisałem...Klub się reformuje i coraz mniej tego typu wynalazków z imprezy na impreze

oraz moderator seksu

Specjalista -

matyldaprj
 Wysłana - 17 marzec 2005 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

tak,słyszałam coś o telebimach.

hic et nunc
semper et ubique

deberr
el gado
 Wysłana - 17 marzec 2005 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

"teraz możemy się pochwalić dobrą ochroną, która pilnuje, aby nie było narkotyków, bójek itp. negatywnych zjawisk"

ja znam troche inna wersje

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 18 marzec 2005 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

debber w porownaniu z tym co bylo...a bylo ze n/c to nie wnikam.
Telebimy...jeden - konsoleta zostala przeniesiona. Teraz dejoci maja troszke wiecej miejsca...To bylo robione z mysla o peranie ktory zagra 30 kwietnia tutaj.
Troszke stary opis zrobilem bo juz jednej klatki nie ma a jest "podest" 3 sala w koncu mozna ja nazwac "sala". Planowane sa 4...3 juz sa 4 to bedzie albo z muzyka chillout albo ew sam bar ze stolikami gdzie bedzie mozna sobie odpoczac...
Dobra bo jeszcze co niektorzy mnie zaczna posadzac ze ja tam pracuje

oraz moderator seksu

Specjalista -

deberr
el gado
 Wysłana - 18 marzec 2005 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam wsumie w arenie nie bylem jeszcze, nie ciagnie mnie ona mocno, ale kiedys na bank wpadne zobaczyc co i jak, wkoncu nie cale 30 km mam :)

a z relacji znajomych to klub fajny tylko ze duzo dzieciakow po 15-16 lat no i nie trudno o wpier***

a pozatym to podobno tam kiedys kogos zaszlachtowali

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Arena - Izbica

Strony: 1 2 3 4 5 6 7