FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4335 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Arkadia- miejsce ucieczki od codzienności 
[powiadom znajomego]    
Autor "Arkadia- miejsce ucieczki od codzienności"   

INSOMNIA
 Wysłana - 16 październik 2004 22:09     
 Usunięta przez kermit za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka
 Wysłana - 17 październik 2004 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Arkadia to stan pewnej blogosci wynikajacej z niewiedzy, z nieswiadomosci..to pustka, niewielka przestrzen dzielaca nas od poznania czegokokolwiek. W momencie jakiegokolwiek poznania tracimy te blogosc na rzecz niepokojow zwiaznych z koniecznoscia zrobienia czegos z nowo zdobyta wiedza, z koniecznoscia oceny, odniesienia sie do tego w jakis sposob. Nie mozemy juz umknac, pojawiaja sie pytania - bezdroza, szukamy odpowiedzi - potykamy sie o kamienie. Czujemy sie wygnani, potepieni...zmuszeni do wysilku intelektualnego, emocjonalnego, fizycznego. Nasze zycie to naprzemiennosc raju - blogosci niewiedzy i wygnania - wysilku na rzecz uporzadkowania zdobytej wiedzy.

INSOMNIA
 Wysłana - 19 październik 2004 13:25     
 Usunięta przez Filek1234 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Wieruszka
 Wysłana - 19 październik 2004 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

I tu zacytuję AvP:

"Zapewne- trzeba umieć ją wykorzystać . "

AvP
 Wysłana - 19 październik 2004 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dla wyjaśnienia- powyższy cytat ODNOSIŁ SIĘ do "energi" o której WCZEŚNIEJ była mowa- więc prosze nie interpretować mojej myśli błędnie - nie wiem czym sie tutaj zachwycać?

Poza tym skończcie z wklejaniem zdjęć NIE NA TEMAT- żadnych motocykli ani pseudo erotyków. To samo tyczy się co po niektórych wypowiedzi.
Hmm i jeszcze jedna sprawa- w związku z powyższymi przydałaby się interwencja moderatora( z góry dzięki za pomoc ).

"Niszcz wrogów- łącz przyjemność z pożytecznym"

Methos
 Wysłana - 20 październik 2004 08:26      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie jest moderator ?? heheh AvP masz rację przydałaby sie interwencja...

Ekspert -

Wieruszka
 Wysłana - 20 październik 2004 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Wybacz AvP, ze uzylam Twych slow dla skomentowania wypowiedzi jazzmana. Moj komentarz byl wyrazem znudzenia tematem, nie aprobata.

Nie ma czego sie wstydzic i nalezy przyznac, ze udane, piekne zycie erotyczne moze byc rajem. Tylko musza byc spelnione pewne warunki...uczucie, poszanowanie ciala, zachowanie intymnosci, szacunek dla drugiej osoby. Zblizenie erotyczne z pelna swiadomoscia odmiennosci biologicznej, z umiejetnoscia wykorzystania tego, z poszanowaniem drugiej osoby to piekny akt mogacy dac cudowne oderwanie od rzeczywistosci. Jezeli sie traktuje cialo kobiety jak towar, rzecz to niestety nie da ono takiej satysfakcji. Piekno tez trzeba szanowac, bo inaczej spowszednieje, stanie sie jedynie narzedziem, pospolitym obrazkiem, a nie obietnica raju.

P.S. Nie mam nic przeciwko zdjeciom pieknych kobiet. Szczerze mowiac wole ogladac piekne ciala w calosci niz szczatki ludzkie porozrzucane po ziemi, ale owszem zgadzam sie z Wami, ze w odpowiedniej do tego atmosferze.

Zmieniony przez - wieruszka w dniu 2004-10-20 14:34:15

mosay
 Wysłana - 8 listopad 2004 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wiec... po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze ta "arkadia" jest dla mnie bardziej stanem ducha

aczkolwiek chcialbym ja przeniesc, umiejscowic najlepiej w krainie ze zdjecia i podzielic sie z nia z Kims... i trwac chociazby tylko przez chwile... to tak na marginesie.

ehh... rozromantyzowalem sie

na emeryturze %)

Znawca -

Wieruszka
 Wysłana - 9 listopad 2004 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Dlugie wieczory zaczynaja sprzyjac romantycznym odruchom...
Mosay, mowie Ci tylko rownowaga....nie ma mowy o jakimkolwiek zaniedbaniu jednego lub drugiego aspektu...

Plesia
 Wysłana - 10 listopad 2004 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie arkadią jest wysiłek fizyczny...niezależnie od miejsca i czasu;]

Dobrze, że jutro Koniec Świata : )

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Arkadia- miejsce ucieczki od codzienności

Strony: 1 2 3