FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 394 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Attraction Fairground : Winter Rose 
[powiadom znajomego]    
Autor "Attraction Fairground : Winter Rose"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Precious winter rose
Beautiful and rare
Precious winter rose
In the garden there

Now there's only thorns
In the garden there
All of the petals are tattered and torn
Scattered everywhere

And the hand that crushed the winter rose was mine
Yes the hand that crushed the winter rose was mine

Was mine
Was mine

Was mine

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Attraction Fairground : Winter Rose

Warto przeczytać: Foreigner : Foreigner - The Damage Is Done | Foreigner : Head Games - The Modern Day | Foreigner : Agent Provocateur - Tooth And Nail | Foreigner : Double Vision (Remastered) - Tramontane | Foreigner : Agent Provocateur - Two Different Worlds | Foreigner : Mr. Moonlight - Under The Gun | Foreigner : Mr. Moonlight - Until The End Of Time | Foreigner : Unusual Heat - Unusual Heat | Foreigner : Classic Hits Live - Urgent | Foreigner : Very Best & Beyond - Urgent | Foreigner : 4 - Urgent | Foreigner : Classic Hits Live - Waiting For A Girl Like You | Foreigner : Very Best & Beyond - Waiting For A Girl Like You | Foreigner : 4 - Waiting For A Girl Like You | Foreigner : Unusual Heat - When The Night Comes Down | Foreigner : Mr. Moonlight - White Lie | diprofos | burdelu | gawęda | lee | colin mcray | najlepsze pozycje | leczenie trądziku pospolitego | stud100 | stud 100 | face | pozycje miłosne | wylizałam | wylizałem | moment | laski z nk | pawel | kanady | kanada | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.