FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3091 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Audi 3.2 FSI - opinie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Audi 3.2 FSI - opinie"   

tomx
 Wysłana - 19 maj 2010 20:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Interesuje mnie Audi z silnikiem 3.2 V6 FSI ( 250 KM ) . jakie są opinie o tym silniku? Jak z awaryjnością? Spalanie nieistotne. Obecnie mam 2.0TFSI i jest krótko mówiąc OK :) chciałbym spróbować jednak większego silnika , ale bez turbo. Obecnie mam A4 quattro , a 3.2 bardzo chetnie bym widział w lekkim A3 quattro.

Young2
 Wysłana - 19 maj 2010 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli nie interesuja Cie modyfikacje to 3.2. lepiej brzmi, lepsza kultura etc

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2010-05-19 21:06:59

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

tomx
 Wysłana - 19 maj 2010 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

żadnych modyfikacji interesuje mnie jednak awaryjność tego silnika. podobno część z tych audiczek 3.2 często odwiedza serwis i nie są to marginalne przypadki

-adee-
 Wysłana - 21 maj 2010 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

skad hajs?

_Pavelo_18
 Wysłana - 21 maj 2010 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

to evera działka;p z tym hajsem;p

-adee-
 Wysłana - 21 maj 2010 17:21       [zgłoszenie naruszenia]

ale audi to moja

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Audi 3.2 FSI - opinie

Warto przeczytać: Czy skuterem można jeździć na dowód? | Kontrolka - audi | Civico-Corvetta | Cenne wskazówki... | Założenie wspomagania | aluski a zima | Mazda 323F Czujka pod silnikiem | Spalone sprzeglo | Zagadka - co to bylo jak jeszcze było ? | civic type R dieselek | PRZEROBKA ANGLIKA!!! | Z powietrzem czy bez? | Jakość tanich alkomatów | Przygody z tirami | Odpalanie w mrozie | Poduszka amortyzatora | forever living products | belfer | Hanna żudziewicz | powitania | nadpotliwość | opowiadanie erotyczne mama ciąża | znane nago | smutna twarz | und herr dog | bracia | Swiety jestes | mateja | jagiełło | 126p | pyralgina na sex | anna tarnowska | full frontal | rezus | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.