FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3346 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Audi 80 b4 
[powiadom znajomego]    
Autor "Audi 80 b4"   

_Pavelo_18
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 00:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema

Ostatnio tak sobie powierzchownie myślałem nad kupnem w niedalekiej przyszłości Audi 80 b4

Jakie są wasze opinie o tym aucie.
Jakie silniki polecacie i na co zwracać uwage przy kupnie

To audi mimo upływu lat dobrze trzyma cene szczególnie z motorkiem 1,9TDI 90km.

Jak benzynki z gazem współpracują? (Ja biedny polaczek-cebulaczek hahah)

Chodzi mi o pogodzenie małego spalania,małej awaryjności,trwałości z w miare żwawym poruszaniem się po świecie

don_yogi
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdzona wytrzymala konstrukcja, na niektorych egzemplarzach zadomowiona ruda wiec na to trzeba napewno zwracac uwage. Ostatnio ogladalem takie audi i ruda byla juz zadomowiona na dobre, poza tym okazalo sie ze auto jest zwyklym wrakiem Ja nie mam szczescia do samochodow
Jezeli chodzi o silniki to ja wybieral bym 1.9tdi Benzyna z gazem tez jakos pewnie daje rade no ale nie wiadomo jak ta instalacja bedzie sie sprawowala, ostatnio mam jakies zle doswiadczenia z autami z elpidzi

Zmieniony przez - don_yogi w dniu 2011-04-01 09:41:06

Specjalista -

zwierzkoks
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżdziłem takim b4 tyle ze 2.6 w benzynce.
Te silniki maja tak kozacki dzwiek że czasem jak w ****e dawałem to radio sciszałem i motorku sobie słuchałem.Ogolnie samochod mocny konstrukcyjnie i szczerze polecam.

Żyje tak jak inni tylko śnią

Góras_-
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

Sam jeżdżę B3 w dieslu, kilku znajomych ma B4, a więc i mam okazję czasem się tym pobujać.

Auta jak na swój wiek ładnie się prezentują, są bardzo dobrze wyciszone (a szczególne z silnikami V6), nie ma prawa być rdzy, chyba że gdzieś na masce od kamieni, jak ma rdzę, to było obtarte/bite w tym miejscu; dużo tego jeszcze jest na drogach, to i w większości mogą się trafić egzemplarze mocno wyeksploatowane.
Trzymają też cenę, ale osobiście nie dałbym już więcej niż 7,5-8 tys. za B4 w kombi z końca produkcji i tylko z pełną opcją. Idioci wystawiają takie jeszcze za 9-10 tys., często jeszcze do opłat, a co lepsze, znajdują się tacy, co to jeszcze kupią.

Jeśli chcesz pogodzić małą awaryjność z małym spalaniem to albo 1.9 TDI albo 2.0+LPG (90KM), w wersji ze 115KM mogą być strzały (zależy od rodzaju instalacji gazowej - II gen. lub sekwencja - na sekwencji będzie ok).

W sumie właśnie te dwa silniki - 1.9 TDI i 2.0 zapewnią tanią eksploatację (ceny części, itd.).
1.9 tdi dopóki turbina się nie włączy to jedzie jak muł, potem już całkiem całkiem. 2.0 90km starczy do sprawnego poruszania się i wyprzedzania, lepszy byłby ten drugi, no ale to zależy od rodzaju gazu.
Mając trochę chęci i zestaw narzędzi można samemu naprawiać auto, nie ma tam zbyt wiele filozofii (u siebie ostatnio zmieniałem ze znajomymi uszczelkę pod głowicą, pompę wody, nastawiany był rozrząd, paski, itd.)
Przy zakupie patrzeć na wycieki oleju, czy nic nie piszczy spod maski, stuki z zawieszenia, jak auto przyspiesza. Aha, i raczej nie sugerować się stanem licznika, bo przekręcenie go to robota na 15-20 minut z włożeniem i wyłożeniem zegarów

Znajomy z miesiąc temu rozbił się B4 2.8 w automacie, kupił teraz za nieco ponad 4k B4 2.6 Avant 93/94 rok, to tutaj silnika prawie wcale nie słychać tak wyciszone, pech chciał, że 3 dni po zakupie strzeliła chłodnica i teraz kilka stówek na używkę musi wydać, no ale tak to jest z większymi silnikami (droższe części)

zwierzkoks, lepszy dźwięk mają 2.3 R5, ale v6 niczego sobie

Też mogę szczerze polecić to auto.

siwex19
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

bierz 2.3 nie będziesz żałował
w mojej roket fuel LPG jest od 9 lat
zero jakichkolwiek problemów
i ten dźwięk <3<3

tylko ja mam coupe, części jest trochę ciężej znaleźć ale nie ma lipy

Zmieniony przez - siwex19 w dniu 2011-04-03 11:55:36

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

Young2
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

myślałem nad kupnem w niedalekiej przyszłości Audi 80 b4

to sie spiesz, bo z dnia na dzien bedzie coraz mniej jezdzacych egzemplarzy

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

biczyz
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

ojciec ma B4 jako wol roboczy juz 6 lat i przez ten okres wymienial uszczelke w wydechu i regulator napiecia (nie mowiac o czesciach eksploatacyjnych) silnik 2.0 90 km - bardzo bezawaryjny ale zamula i bierze olej, przebieg autentyczny 286k, spalanie w miescie 10 trasa 7. zwroc uwage na okablowanie w bagazniku - troche zle to rozwiazali i bardzo czesto te kable sa polamane co skutkuje w problemach z tylnm oswietleniem i centralnym.

jak juz ktos napisal: jak widzisz gdzies rdze tzn. ze cos jest nie halo - bity/malowany.

ogolnie to auto bardzo wygodne, bezawaryjne, prosta konstrukcja i na pewno jeszcze troche posluzy jak nie kupisz mega zajechanego egzemplarza o ktory bardzo latwo, bardzo polecam.

pawerty
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 13:43       [zgłoszenie naruszenia]

miałem już umowę pisać b4 z 1993 czarny metalik 2.0 benz sprowadzona w 2010r.

Całe szczęscie kupiłem Mercedesa W124

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Audi 80 b4

Warto przeczytać: 599 Hamanna | BMW czy Mercedes ?! | hamulec ręczny - problem | Problem z Golfiaczem | Wasze pierwsze auto. | lanos | Jaki tłumik do Accorda | Ubezpieczenie - Firma | Spóżnione OC | Legalnosc samochodu | Samochody terenowe pytanie... | Jak mam sprawdzać hamulce?? | Dupowoz do 110 000 | moje BMW E28 518 | Mitsubishi galant SE | Jak skasowac inspekcje w Megane II ? | akupresura | złoto | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | hamskie | iwona scymalla | everr | moda damska | bieżnikowane | króciaki | lonerpl | dekoder | dvb | kobiety | buty trekingowe | chłopaki do wzięcia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.