FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4298 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Audi A4 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Audi A4"   

supermario23
 Wysłana - 15 maj 2005 20:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy ktoś ma może Audi A4 z silnikiem 1.8T, 2.6 lub 2.8?Chciałbym usłyszeć jakieś opinie na jego temat bo zamierzam sprowadzić z Niemiec.Który z tych silników wybrać?Bo osiągi wszystkie mają podobne , ale nie wiem jak z trwałością i spalaniem. Ile mogą kosztować części takie jak błotnik, zderzaki, lampy? Czy te samochody są bardzo awaryjne? Ile waży takie Audi A4 bo słyszłąem ,że 1300 kg , innym razem że 1800 kg? Czy przyśpieszenie do setki to rzeczywiście ok 8 s?

Xavier1985
 Wysłana - 15 maj 2005 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

1.8T bardzo dobry silnik przez wielu zachwalany samym chipem mozna podniesc moc do 220 koni
na reszte pytan nie znam odp niestety

>>Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub ...... tylko CENTOKLUB !!<<

kania66
 Wysłana - 16 maj 2005 01:37      [zgłoszenie naruszenia]

podobno zawieszenie lipne(aluminiowe) siada u nas po roku...

Batman..
 Wysłana - 16 maj 2005 08:26      [zgłoszenie naruszenia]

Audi A4 waży od 1170 kg masy własnej przy silniku 1.6 do 1285 kg przy silniku 2.8. Silnik 2.8 będzie najtrwalszą konstrukkcją posiada 6 cylindrów i po 5 zaworów na cylinder jak to w audi. Moc 193 koniki, ale będzie też najbardziej paliwożerną konstrukcją. Ja bym pomyślał nad 1.8 T tylko autkiem z turbiną trzeba się nauczyć jeździć. To jeżeli chodzi o audiole po 98 roku przy starszych egzemplarzach silnik 2.6 V6 ma 150 koni a 2.8 V6 ma 174 koniki na bank te 24 konie więcej idzie odczuć ale mimo wszystko wolał bym mneijszą pojemność z turbinką.

Moderator w Motoryzacji!!

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 16 maj 2005 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem takie 1.8 T... nic dobrego nie moge powiedziec na ten temat

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

medulla
 Wysłana - 16 maj 2005 13:27       [zgłoszenie naruszenia]

jeździłem trochę starszym audi 2.8 V6 i nowszym 1.8T 163KM. Oba silniki są według mnie spoko, turboładowany trochę oszczędniejszy a osiągi podobne, tyle, że to starsze audi ważyło 1700kg a nowsze waży 1400kg z groszem, waga podobno większa z uwagi na quattro (oba egzemplarze).
Pozdrawiam.

medulla aka Demize

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Audi A4

Warto przeczytać: | | raphirally | papaj marynarz | programy do robienia bitow | wodzisław | world of tanks | honor | cerebellum | kapsułki | leki | sprężarka | dupcie | KurWA | mtv | strony | ciekawe strony | GASTXXX | wmdamian | wampiry | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.