FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1732 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze maleństwa
Audi Q5 2.0T 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Audi Q5 2.0T"   

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 23 wrzesień 2016 23:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

Chicialem pokazac auto zony. Wstepnie mial byc Land Rover Evouqe, nastepnie X3 2.8, pozniej przez chwile E klasa 350, F30 328 lub 528. Tydzien temu zona dostala w prezencie Q5.

2014 Audi Q5 2.0T premium plus. Przebieg 28k mil ~ 45kkm.
Q5 prowadzi sie dobrze ale daleko jej do E90 ;) elektryczne wspomaganie kierownicy sprawia ze podczas szybszej jazdy prowadzi sie dretwo. Silnik daje rade wedlug katalogu potrzebuje 7 sekund do 100 subiektywnie odpycha sie calkiem dobrze. Zona jezdzi autem od tygodnia i jak narazie jest zadowolona :) Z wyposazenia najbardziej podoba mi sie panoramiczny dach i 8 biegowa skrzynia biegow( zmeczylem sie machaniem manualem :P ) Reasumujac wygodne auto rodzinne moze nie 2 + 2 ale 2+1 jak najbardziej ;)

Kilka zdjec zrobionych pielucha

Pozdrawiam :)

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Specjalista -

smutasny
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 09:01      [zgłoszenie naruszenia]

tak z ciekawości dlaczego nie Land Rover Evouqe, nastepnie X3 2.8

?

niech służy Automat nic dziwnego, jak byłem to nie nie jechałem żadnym autem na biegach - podobno za manuala trzeba dopłacać

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2016-09-24 09:03:02

Achoris
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Fajny, ale co nie kupiłbyś z wymienionych byłby bardzo ok.

Porsche Macana nie brałeś pod uwagę ?

"Niewiarygodnie szybki smok w świecie swych wartości...
powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

Znawca -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

RR byl za drogi i za malo było do wyboru, X3 28 znowu nie miały m pakietu, jesli byly z m pakietem to 35i a nie chcialem tego silnika.
Macana nie barlem pod uwage ze względu na cene no i dla mnie porsche to nie suv.

Co do manula to sa zazwyczaj tansze i duzo ciezej takie auto sprzedac w stanach.

Dzisiaj troche pojedzilem i naprawde to bardzo przyjemny dupowoz

Specjalista -

Thomy9
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

No i w benzynie, a ile ci pali?

playman
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli zostaliście zbanowani na forum INSOMNIA.PL i nie wystarcza Wam uzasadnienie które dostaliście na maila, macie demokratyczne prawo dopytać o co dokładnie chodzi, dlaczego na tak długo itp.

W tym celu pierwsze co należy zrobić to wysłać maila do moderatora który Was zablokował.

Jeżeli ta metoda zawodzi możecie założyć konto ....BAN

UWAGA z konta oznaczonego ....BAN można wypowiadać się TYLKO I WYŁĄCZNIE w dziale ADMINISTRACJA w swojej konkretnej sprawie.
Jeżeli ocena - lustracja Waszego konta wykaże zabieranie głosu w innych działach, wszystkie Wasze konta zostaną zablokowane i blokada na koncie głównym - właściwym zostanie przedłużona (włącznie z możliwością zablokowania konta na stałe)

Co więcej: Grono moderatorskie przypomina iż, w momencie zablokowania Waszego konta nie macie prawa zakładać innych kont (udzielać sie z nich) podczas trwania blokady na koncie głównym - właściwym. Wykrycie takiego czynu, skutkuje podobnie jak w przypadku udzielania się z konta ....BAN, .....BANv itd.

Pozdrawiamy
Moderatorzy INSOMNIA.PL

Zmieniony przez - playman w dniu 2016-09-24 19:55:41

Specjalista -

playman
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

Wracając do tematu, fajna fura, jechałem tym modelem, ale z silnikiem 2.0 TDI i był lekki muł, ale oprócz tego bardzo spoko.
Według mnie Q5 > Evoque

Zmieniony przez - playman w dniu 2016-09-24 19:58:17

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 24 wrzesień 2016 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

TDI ma okolo 160-180 koni o ile sie nie myle tutaj jest 225 talze juz calkiem sprawnie daje sobie rade z prawie dwoma tonami

Specjalista -

Neptas
 Wysłana - 25 wrzesień 2016 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Super auto Fajne wyposażenie, fajny silnik

Dla mnie jednak Evoque wygrywa jeśli idzie o wygląd. Szefowa ostatnio kupiła czerwonego z czarnym dachem na czarnej feldze - bardzo robi robotę, moim zdaniem dużo bardziej niż Audi, które w porównaniu z RR jest trochę pospolite.
Pojeździłem troszkę tym autem (dosłownie kilkadziesiąt km) i jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to brak lewarka biegów (jakoś tak dziwnie) i niedorozwinięta kierownica

Znawca -

playman
 Wysłana - 25 wrzesień 2016 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

W czerwonym za***iście wygląda to fakt, lepiej niż w oklepanej już bieli.
Problemem niestety jest awaryjność, pod tym względem Audi wygrywa

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 25 wrzesień 2016 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

RR jest fajny ale za drogi, w tej cenie wolalbym X5. Co do silnika to bardzo dobrze jedzie do 120km/h pozniej juz słabnie opor powietrza i waga robia swoje.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Audi Q5 2.0T

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Mazdzina 323F | audi 100 2.3 guattro benzyna | To co było i to co jest... | BMW e36 coupe | moje audi a8 3.3 tdi | Na mnie kolej... Audi :) | Honda Civic V gen Coupe | cari | Nissan Almera N15 | Chrysler Stratus 2.0 Limited Edition | BMW E36 coupe od ziomaaa | PROJEKT KADETT WRC | moje maleństwo | Mercedrechy moje | Hyundai Coupe I gen | Audi S4 Avant 2,2 Turbo 20V | p_q | hyc | ziuek43 | funky | breanne ashley | TeGej | Czujnik Abs w audi | pistolet | migdały | roxy22 | roxy | rex | Bankier | oficer nawigacja | Wróżbta Maciej | pobicie | saa | sterydy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.