FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1686 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Audi a6 2.8 2000 problem z elektroniką. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Audi a6 2.8 2000 problem z elektroniką."   

lukaszl
 Wysłana - 1 listopad 2014 13:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam dylemat co do zakupu samochodu a6 2000, 2.8. Po rozgrzaniu silnika do temperatury. roboczej wskazówka prędkościomierza przestaje działać, pojawiają się kontrolki oleju i hamulców. Samochód porusza się normalnie, moc nie słabnie. Sytuacja wraca do normy gdy silnik ochłonie/ ostygnie i wraca ponownie po nagrzaniu. W samochodzie jest zainstalowana instalacja LPG.

Chciałbym zapytać czy jest to może jakaś popularna usterka w tych samochodach, może ktoś miał styczność z czymś podobnym. Słyszałem, że mechanik w DE może ogarnąć sprawę za 700e bo to rzekomo problem z deską rozdzielczą a nie motorem samochodu. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą.

fellowes
 Wysłana - 1 listopad 2014 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Niewiem czy masz opcję, ale najlepiej byłoby przełożyć zegary z innego samochodu.

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

lukaszl
 Wysłana - 1 listopad 2014 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym ciężko będzie, samochód jest w ciągłej eksploatacji 350km od mojego miejsca zamieszkania. Byłem na wstępnych oględzinach wraz z jazdą i wszystko pięknie ładnie, LPG zakładane w DE, sline, tylko to gówno z elektroniką mnie dręczy.

Thomy20
 Wysłana - 1 listopad 2014 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli przed zakupem auta są problemy to ja bym olał takie auto 14 letnie Audi A6 nie wiadomo co w nim siedzi. A może trzeba będzie ECU wymienić a to już kwota paru tysięcy. Potem po zakupie jak zacznie się sypać dopiero wyjdą wydatki.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2014-11-01 20:22:39

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

saikolank
 Wysłana - 2 listopad 2014 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze podłączyć pod tech-a, albo innym fejsem pod obd, lapek do kabiny, i patrzymy czy parametry nam na kompie też znikną w momencie jak wskazania na liczniku zaczynają wariować. Jak diag się nie wysra i nadal bd pokazywał, to trzeba sprawdzić wiązke licznik-ecu, wyjąc sam licznik i zerknąć czy nie ma zimnych lutów i czy są przejścia.
Swoją drogą 700ojro dokładki do takiego trupa, przy takiej usterce to delikatne szaleństwo. W PL licznik do tego cudu masz za jakieś 400stówki maks. Przerzucenie samemu jak nie masz dwóch lewych rąk to jakieś 2-4 godziny.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

lukaszl
 Wysłana - 10 listopad 2014 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi, porzuciłem pomysł tej a6.

Gunther
 Wysłana - 10 listopad 2014 22:14       [zgłoszenie naruszenia]

Do przekładki licznika trzeba doliczyć koszt adaptacji. W zegarach jest zaszyty immobilizer. saikolank dobrze prawi żeby podłączyć się i sprawdzić parametry przez obd. Jak na kompie będzie cacy to można brać. Takie cudo można zdiagnozować kabelkiem kkl za 40zl i programem sciagnietym z sieci.

Jestem zbyt młody i przystojny żeby jeździć Astrą %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Audi a6 2.8 2000 problem z elektroniką.

Warto przeczytać: Ustawienie rozrządu carisma 1.6 | data waznosci kursu | akumulator | Zmiana oleju | Przekładka w peugot partner 2003 rok | naprawa | Lakierowanie lusterka | Przekładka Jaguara Anglika | Soundracer | przekładka ford focus 2009 | mocne stare auto | Primera nie działa licznik | prosze o karte powypadkowa | remont auta | Próbne tablce - ile można jeździć? | Wybuch poduszek. Wymiana | podniecenie | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | seba5700 | nauczyciel | CKM 2001 | sen | białaczka | kuzynki | lemingi | galant | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.