FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2261 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Auto do 40-50 tysi. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Auto do 40-50 tysi."   

konar128
 Wysłana - 27 lipiec 2015 15:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam Panów

Niedawno zdałem prawo jazdy i póki co zaopatrzyłem się w Hondę Jazz 2006 1.4 benzyna, ale nie jestem zadowolony z komfortu jazdy, ot tak żeby czymś się nauczyć jeździć i ewentualnie trochę poobijać(kupiłem okazjonalnie więc nie żal).

1. ok 40-50 tysięcy może być z hakiem auto ma pojeździć parę dobrych lat.(kwestia tego czy kupię auto wcześniej czy później)
2. Do codziennego użytku. Co 2 miesiąc mam cały miesiąc wolny więc fajnie by było gdyby było wygodne na dłuższe trasy (300km+). Nie przepadam za szybką jazdą, ale coś ala vtec jak w hondach byłoby mile widziane.
3. Sport, limuzyna
4. Chciałbym żeby auto było zarówno ekonomiczne w eksploatacji (najlepiej Bena + LPG) ale się pięknie prezentowało. Dodam, że regularnie trenuję i auto też nie może być bardzo małe
5. Rocznik 2005+
6. Nie wiem ile km robię bo jak mówiłem jestem świeżym kierowcą.
Dodam, że nie znam się na autach i motoryzacji

Jakoś upatrzyłem sobie BMW Seria 6 645Ci Cabrio Smg.
Pozdrawiam i dzięki za ewentualna pomoc.

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 27 lipiec 2015 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

bmw seria6 bardzo fajne auto, za***isty wybór, z tym, że w tych pieniądzach może być ciężko kupić sensowny egzemplarz. a druga sprawa to taka, że z takim autem nie można go kupować na styk. trzeba mieć z 10tys odłożone na pierwsze naprawy %)

szukałbym bmw5 e60, audi a6.
wygodne, dosyć duże.
ja osobiście celowałbym właśnie w bmw. 3 litrowa benzyna da przyjemność z jazdy a nie zje wszystkiego z portfela. ciężko o lepszy wybór w tej klasie.

z tym, że ja z góry odrzucam zdecydowaną większość samochodów typu passat, laguna itp, które pewnie część osób ci będzie polecała. Ale, jeżeli w pierwszej kolejności bierzesz bmw6 to strzelam, że też od razu je odrzucisz.

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

konar128
 Wysłana - 27 lipiec 2015 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedź akurat ja myślałem o tym konkretnym modelu który mnie po prostu rozkochał w sobie:

[otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-645ci-cabrio-smg-100-bezwypadkowa-bi-xenon-okazja-ID6y7NKp.html#85c958cab1]

Napalam się na niego już 2 tygodnie :D

jeszcze to auto mnie interesuje

[allegro.pl/show_item.php?item=5547386164#1ab26cf67a]

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2015-07-27 18:19:37

Vayo
 Wysłana - 27 lipiec 2015 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

takie fury tylko ze sprawdzonego źródła,albo przeglądnięte przez kogoś kumatego w temacie BMW

takie belgijskie 4.5 litra w gazie,automacie i cabrio z przypadkowego komisu to prawie gwarancja,że na cenie zakupu się nie zakończy

Znawca -

Young2
 Wysłana - 27 lipiec 2015 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

e92
ceny czesci nie zabijaja jak w 6er

these niggas broke, these niggas lazy

q2w
 Wysłana - 27 lipiec 2015 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Tania eksploatacja i 645?

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

JOVOVlCH
 Wysłana - 28 lipiec 2015 01:47      [zgłoszenie naruszenia]

"4. Chciałbym żeby auto było zarówno ekonomiczne w eksploatacji (najlepiej Bena + LPG)"

W takim 645CI pierwszy większy serwis i 10 tysięcy złotych nie twoje.

q2w
 Wysłana - 28 lipiec 2015 02:33      [zgłoszenie naruszenia]

Pojeździ do pierwszego serwisu

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-07-28 02:33:43

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Thomy20
 Wysłana - 28 lipiec 2015 05:18      [zgłoszenie naruszenia]

Tania eksploatacja i 645?

Albo 3 litrowa E60 taniuśkie w eksploatacji no prawie jak Tico

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

pontcki
 Wysłana - 28 lipiec 2015 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś sam grzebie przy aucie samemu lub zna się na tyle żeby się nie dać zrobić w uja to napewno 1 serwis nie będzie kosztować 10k, no chyba że po kupnie mu kompletnie padnie skrzynia i okaże się że ma 4 tarcze grubości kalki (tu thomy fakt, można używke ale nie wypada) to może i 10k wyda. Ale ja tam raczej widze pierwszy serwis w stylu 8litrów oleju + filtry, płyny ew. jakieś klocki czy czujnik i zmieści się w 1k a nie 10k.

Loya
 Wysłana - 28 lipiec 2015 10:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie za świeży jesteś za kółkiem na taką moc z RWD? ja bym na Twoim miejscu poszukał jak wyżej - BMW 3ki w coupe albo sedanie albo np Audi a4 b8 z quattro

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Auto do 40-50 tysi.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Seat Altea | Auto na firmę do 15000 zł | Klekot do 7k | E36 1992 | kombi do 14000k | Sprzedam BMW seria 3 compakt | Sprzedam czesci-Łada,CC,E36 | golf 4 4motion | Mitsubishi Carisma | Zmieniam autko i chciałbym się poradzić | Prosze o rade - kupno auta do 12 tys. | jaki skuter opłaca się kupić?? | Kupno samochodu za około 28 patyków :D | Kupno samochodu od handlarza | Mały dostawczak (Berlingo, Caddy itd.) do 15.000zł | 4x4 do 6000 zł | marines | weterynarz | Sranie | bmw e46 ile oleju do silnika | mamy kurwe | jelonek | brook | JVC | giżycko | dupa muchy | samosieja | zona dala sie wymacac | dj ryba | stodoły | stodole | damme van damme | mick jagger | stare zdjęcia rock | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.