FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1363 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Auto-handel czy Auto-komis? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Auto-handel czy Auto-komis?"   

speedboy
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 19:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
Postanowiłem na poważnie zająć się handlem autami używanymi. Mam pojęcie w tej dziedzinie,jeźdżę czasami zagranicę ze znajomymi po auta dla nich itd
Teraz chciałbym zalegalizować moją działalność. Nie chodzi mi o jakiś wielki biznes.Na spokojnie handelek ok 2-3 autami miesięcznie. Co prawda mam miejscówkę na komis,ale narazie chciałem ograniczyć się tylko do handlu "z podwórka"

Tak jak w temacie - autohandel czy autokomis,która z tych dwóch rodzajów działalności jest korzystniejsza w moim przypadku?

będę wdzięczny za jakieś rzeczowe odpowiedzi
pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Auto-handel czy Auto-komis?

Warto przeczytać: Czytanie w empiku | samozatrudnienie i współpraca z byłym pracodawcą | pobicie a odszkodowanie | Sprzedaż samochodu zarejestrowanego na firme | Miejsca parkingowe dla inwalidy | Działka budowlana | skonfiskowany sprzęt | Mandat za parkowanie Warszawa | GRUNT POD BUDOWE DOMU W CENTRUM | osrodek uzaleznien | Pytanie o alimenty i stypendium | allegro | Prawko | umowa zlecenie - zatrudnienie osoby ponizej 18lat | Stopień pokrewieństwa | ubezpieczenie oc-potwierdzenie oplacenia skladku | dane pakietowe niedostępne | cheetos | anita lipnicka | andrzejld | wachta | asus | mgrdziadek | Lardo | załęcka | agata | portfel inwestycyjny | aida yespica | jak zrobić pióro świetlne | BiankaHolms | ustal wzór sumaryczny węglowodoru o masie molowej 70gmol zawierającego 85,8węgla | wioslarz | kraków | sex randki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.