FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1516 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Auto w okolicy 10 000 - 15 000 dla nowicjusza 
[powiadom znajomego]    
Autor "Auto w okolicy 10 000 - 15 000 dla nowicjusza"   

Ptaq7
 Wysłana - 3 grudzień 2009 16:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc,
juz od pewnego czasu zbieram sie do zakupu auta, ale jak zawsz nie bylo kasy. Teraz udalo mi sie co nieco zaoszczedzic i mam zamiar w najblizszych miesiacach szarpnac sie na jakis woz.
No i tutaj zaczynaja sie problemy... co gdzie jak i za ile ?
Otoz szukam najzwyklzjszego auta z segmentu sredniego/sredniego nizszego. Wymagam niezawodnosci, w miare niskiego spalania oraz komfortu uzytkowania, Samochod ma sluzyc glownie do dojazdow na studia (ok. 100 km), jazdy miejskiej i czasem wypadow w dluzsze trasy (chetnie kombi z silnikiem Diesel'owym, nie mus byc jakims potworem ok 100 kM wystarczy). Z tego, co na razie udalo mi sie wyszukac najbardziej zainteresowaly mnie: Mazda 626 i 323 (ostatnie modele przed wprowadzeniem serii 3 i 6), Honda Civic (seria 6), Volkswagen Polo/Golf (tutaj tak srednio) oraz opel Astra/Vectra.
Z racji ze w tych sprawach jestem raczej zielony i wiem tyle, co z opowiadan znajomych, bede wdzieczny za kazda pomoc.

Pozdr

P.S.
Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z francuskiego komputera.

-adee-
 Wysłana - 3 grudzień 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Michal Kwiatkowski?

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 3 grudzień 2009 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

Moze peugeot 406 we francji czy w belgi kupisz za grosze ekm eurocenty.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

siwex19
 Wysłana - 3 grudzień 2009 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - siwex19 w dniu 2009-12-03 22:50:55

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

Znawca -

Mikhaił
 Wysłana - 10 grudzień 2009 14:09       [zgłoszenie naruszenia]

clio2 1.5dci ;]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Auto w okolicy 10 000 - 15 000 dla nowicjusza

Warto przeczytać: Honda HR-V | kombi do firmy i codziennej jazdy, do 25k | auto do 10k + opinia nt roverow? | Zakup Skutera | Co byscie wybrali na moim miejscu. | civic,golf 3, lub ?? do 6 tys | civic,golf 3, lub ?? | Proszę o pomoc - Trójmiasto | sprzedam angielska vectre | Civic a ekopodatek | Opel astra | Skut | Golf IV, 150 KM | vectra C | Auto do 13 tys | Honda Accord V TDI, LPG. Warto ? | miss mokrego | golarka elektryczna | masturbacja dojżałych kobiet | przemek furtak | król insomni | Zdejmowanie sim lock | program do zdejmowania simlock lg t310 | sim lock lg t310 | sim lock t310 | sim lock lg | lg generator | lg kalkulator | amatorskie zdjecia | amatorskie zdjecia zon | opowiadania ojciec | macanie | trudne slowa | Cats girl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.