FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1272 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Automatyczne pobranie pieniedzy z paypal. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Automatyczne pobranie pieniedzy z paypal."   

ZwT
 Wysłana - 3 sierpień 2015 19:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, nie wiem czy dobry dzial, no ale tutaj chyba najlepiej pasuje.
Mam pewien problem, rok temu kupilem sobie licencje na program mcafee internet security, no i zaplacilem itd, wszystko ladnie pieknie.
Az wczoraj wchodze sobie na paypal, a tam pobrano mi z konta 189 zl, za przedluzenie subskrypcji na ten wlasnie program.
Wkurzylem sie dosyc, bo juz go nawet nie mam na laptopie, i zapomnialem w ogole o tym, ze go kupowalem, a tymbardziej zebym zaznaczal gdziekolwiek, ze chce aby automatycznie przedluzala mi sie subskrybcja.
Wiec moje pytanie brzmi, czy jest sens pisac do paypal o zwrot pieniedzy, czy jest jakas szansa ?
W sumie nie jest to astronomiczna kwota, wiec nie widze sensu zebym mial bujac sie z tym przez pol roku mailujac na zmiane do paypal i firmy mcafee, ale moze nie zabiera to tyle czasu i nerwow.
Mial ktos podobna sytuacje ?

Druga sprawa, paypal jest tak strasznie zagmatwany, ze ni cholery nie moge dojsc, gdzie da sie sprawdzic czy aby przypadkiem nie mam innych tego typu neispodzianek, sybskrybcje na mcafee juz wykasowalem, ale to dopiero znalazlem taka opcje przy detalach za ta platnosc ktora zostala pobrana wczoraj.
A czy ktos wie gdzie moge sprawdzic czy nie mam takich automatycznych przedluzen wiecej ?

saikolank
 Wysłana - 4 sierpień 2015 00:29      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze czyta się coś takiego jak regulamin. Po drugie zgodziłeś się na subskrypcję, także co się strzelasz. I po trzecie co ma do tego paypal? Oni są tylko operatorem, a subskypcję musisz anulować u jej właścicieli.
Wszystko i w temacie, temat wyczerpany

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 4 sierpień 2015 06:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bardzo nie lubie McAffe wlasnie za takie rozne podchody. Licencja np. sie skonczyla a McAfee wyskakuje co chwila, ze nie jestes chroniony, przdluz itd... Bardzo nachalnie. I trzeba odinstalowac, zeby sie odczepil.

Ja bym mimo wszystko napisal do PayPal o zwrot, piszac, ze pobrano za produkt, ktorego nie uzywasz, bo nie masz juz tego programu. Wbrew pozorom PayPal ogolnie trzyma strone kupujacych, bo jak ludzie beda sie bali placic paypalem, to nie beda miec biznesu. Pisz wiec do nich, ze zadasz zwrotu pieniedzy.
Oni podadza to dalej to McAfee i McAfee musi odpowiedziec. A jak nie odpowie, to automatycznie zwroca Ci kasiore. A jest duza szansa, ze McAfee nie bedzie sobie glowy zawracal taka mala dla nich kwota.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2015-08-04 06:16:50

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

ZwT
 Wysłana - 4 sierpień 2015 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Panie Saikolank, subskrybcje akurat anulowalem poprzez paypal, nie musialem tego robic przez strone mcafee :)
Wiem, ze sie zgodzilem i wiem, ze tylko do siebie moge miec pretensje, chociaz moze nie doczytalem dokladnie (w sumie kto czyta wszystko) ale ja wykupilem tylko licencje na rok, a przedluzona ona zostala z automatu.
W kazdym razie dzieki za odp.

Ok, dzieki Zbys za bardziej konkretna odp, wiec sprobuje napisac do paypal, moze akurat sie uda zalatwic sprawe.

Sogi rozdane :)

ZwT
 Wysłana - 7 sierpień 2015 00:47       [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby ktos mial taki problem jak ja mialem, to napisze jak sie rozwiazala sprawa.
Napisalem bezposrednio do firmy mcaffee, i jako, ze subskrypcja byl na rok, to mialem mozliwosc zwrotu pieniedzy, jedyny warunek to napisanie do nich max do 60 dni od przedluzenia subskrypcji.
Napisalem wczoraj, ze prosze o zwrot pieniedzy, i dzis juz kasa jest na koncie.
Takze jakby nie bylo, zwracam honor, bo wszystko przebieglo sprawnie i szybko.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Automatyczne pobranie pieniedzy z paypal.

Warto przeczytać: Samsung led 21,5 za 399 z media? | Tablet z androidem 2.1, tani a jakiś w miarę ogarnięty | nokia 5800 xm vs. e52 vs.HTC Wildfire vs. se W995 | drukarka canon pixma ip1000 nie drukuje na czarno | nokia e90 communicator | daje sogi!!!!!!!! | Odkoduje to ktoś? | Dobry laptop za około 3k | Problem z szybkością Netii na Win 7 x64 | brak neta po podłączeniu routera | 1500 zł do wydania. | Problem z rapidshare, pomoze ktos? | historia netu w kompie | Gmail | harman/kardon hk3490 | ktory telefon wybrac lg - htc | zboczenia | zwierz | zwierzu | antonio | popers | poppers | papież | zegarki | nago aktorki | endrju135 | policja konna | jasminelle | młodzi wykształceni | Q_bert | loura45 | abw | kicia188 | aussiebum | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.