FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2009 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Automatyka/MiBM II stopien 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Automatyka/MiBM II stopien"   

kkkris91
 Wysłana - 22 czerwiec 2014 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema,

Jestem inżynierem budownictwa jednak całkowicie taka praca mi nie leży i się nie podoba. Chciałbym spróbować swoich sił na automatyce/mechanice i budowie maszyn/energetyce. Na niektórych uczelniach mogę składać papiery na 2 stopien i teraz rodzi się pytanie czy znacie kogoś kto dał rade ogarnąć to wszystko i zrobić mgr z nowego kierunku?? i czy według was to ma sens???

Dzieki

-adee-
 Wysłana - 22 czerwiec 2014 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo to dziwne dla mnie jest, że dopuszcza się takie transfery.. wg mnie nie ma to sensu, bo za dużo rzeczy ciebie ominęło.
papier może i zrobisz ale dzisiaj mało się to liczy. praca jest, ale tylko dla dobrych inżynierów.

Vayo
 Wysłana - 22 czerwiec 2014 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie o takich transferach już słyszałem
Np na jednym z UE można iść z czymkolwiek na studia IIgo stopnia,także pierwszy stopień z malarstwa,a drugi z informatyki i ekonometrii jest do zrobienia

Co do pytania,to niestety studia drugiego stopnia to najczęściej już tylko uzupełnienie podstaw,które nabyłeś na pierwszym stopniu,także jeśli program studiów mocno się różni,to będziesz miał pod górkę

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2014-06-22 20:59:18

Lynn66666
 Wysłana - 22 czerwiec 2014 23:18       [zgłoszenie naruszenia]

j.w.
Chory system polskiego szkolnictwa wyższego znowu daje o sobie znać.
Dla mnie to niedopuszczalne, że można sobie całkowicie zmieniać kierunek po I stopniu zwłaszcza jeżeli jest to ta sama uczelnia. Ale co tam rektor jak chce zarobić to przyjmie każdego, bo ma z tego hajs. Znam typa po akademii morskiej, który na II stopień przeniósł się na Uniwersytet Oczywiście oba kierunki, które studiował nie miały ze sobą nic wspólnego

Co do autora to istnieje coś takiego jak dziekanat, bo każda uczelnia ma swoje własne zasady dotyczące zamiany kierunku po I stopniu studiów. Po prostu musi się zgadzać określony % przedmiotów na obu kierunkach. Trzeba pójść i się popytać, bo na forum nie wiemy gdzie studiuesz i jakie zasady ma twoja uczelnia.

Zresztą teraz ludzie za dużą wagę przywiązują do samych studiów, bo dziś studia to jedno, a to czym będziemy się zajmować w pracy zawodowej to drugie i nie zawsze zgadza się z tym co studiowaliśmy Zamiast zmieniać kierunek radze ogarnąć jakieś porządne praktyki, które dadzą Ci umiejętności/wiedzę którą będziesz mógł wykorzystać w poszukiwaniu pracy.

Jeżeli rzeczywiście zdecydujesz się zmienić kietunek to te 3 semestry magisterki tak naprawde niewiele Ci dadzą, bo jak wyżej napisali jest to tylko uzupełnienie 3,5-letnich studiów inż i raczej nie ma sensu tego robić.

Zmieniony przez - Lynn66666 w dniu 2014-06-22 23:32:20

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Automatyka/MiBM II stopien

Warto przeczytać: szkola po gim. - co wybrac? | UE Kraków vs. Wrocław. | Zapytanie dotyczące przerwania nauki | T.BaUman, czy T.BaRman - metodologia? | Czy mam szanse dostać sie na studia do Poznania? | inzynieria biomedyczna | mibm/airb/eit/fir/bud | Politechnika Poznańska? | SWPS - Psychologia | informatyk zarobki | Jak wyglada rekrutacja na studia. | Przeniesienie z technikum do liceum (szczególny przypadek) | Kierunek TiR na AWF Poznań | wyższa szkoła hotelarstwa | Z technikum do liceum | UAM - rekrutacja 2010/11 | evana | kontakt | siłownia hsf | Tiger101898 | diesel | smak | whydack | kocurek272 | ondrash | jedno jądro | brak jednego jądra | Czułość | j600 | brak libido | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.