FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 7035 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Autostop! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Autostop!"   

chudini3
 Wysana - 27 padziernik 2014 21:03        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Siemka pany i panie. Proste pytanie, czy kto miga na stopa? Nie pytam po krtkie podwzki tylko o wypady wakacyjne, weekendowe itd. Dzielcie si opowiadaniami i dowiadczeniem

thrall1
PATRIOTA
 Wysana - 8 marzec 2015 18:24      [zgoszenie naruszenia]

przypadkowo natknalem sie na temat.
tak, ja podrozuje :D
10 000 km zrobione w zeszlym roku stopem

[http://www.youtube.com/watch?v=VdCJ0_ToLR8]
---- GORNY SLONSK ----
---- RUCH CHORZW ----

chudini3
 Wysana - 8 marzec 2015 18:25      [zgoszenie naruszenia]

Ja w tamtym roku ok 7k

thrall1
PATRIOTA
 Wysana - 8 marzec 2015 20:02      [zgoszenie naruszenia]

gdzie byles? moje tripy:
-berlin
-drezno
-lww, tarnopol, kamieniec podolski
-serbia bosnia dubrownik
-amsterdam haga bruksela

---- GORNY SLONSK ----
---- RUCH CHORZW ----

Hardy29
 Wysana - 12 marzec 2015 15:38      [zgoszenie naruszenia]

Ja lubi jedzi na stopa i jeszcze adnych zych przygd nie miaem. Jedziem po Polsce i po Europie (Holandia, Niemcy) w tym roku te szykuje si dusza podr.

1900
 Wysana - 13 marzec 2015 20:37      [zgoszenie naruszenia]

Kurde zawsze zastanawiaem si jak to wyglda w drug stron - bo sam jako babym si kogokolwiek podwozi w obawie o kas a w najgorszym przypadku o ycie, naprawd tak wielu ludzi jest w stanie wie nieznajomego x km ? Moe za duo filmw, ale jako lk zawsze odczuwaem przez podwzk nieznajomego... Jeli chodzi o spojrzenie z drugiej strony to nie wyobraam sobie dziewczyny podrujcej w ten sposb i to samotnie bd w towarzystwie drugiej dziewczyny - przecie to zaproszenie dla rnej maci zboczecw, psychopatw i degeneruchw.

A tak jeszcze zapytam - jak to wyglda od strony "organizacyjnej", zatrzymujecie typa pytacie czy podwiezie was, on si zgadza i co w momencie gdy wysiadacie - rzucacie mu co na tank? dzikujecie zwyczajnie czy jak? Tak zawsze za free?

Zmieniony przez - 1900 w dniu 2015-03-13 20:39:49

INSOMNIA
 Wysana - 14 marzec 2015 15:12      [zgoszenie naruszenia]

Ja podrzucam ludzi jak widz e stoj. Oczywicie za free. Zatrzymuje si samochd pytasz si gdzie jedzie i czy ciebie podwiezie i jak ci pasi to wsiadasz.

thrall1
PATRIOTA
 Wysana - 15 marzec 2015 22:28      [zgoszenie naruszenia]

stoisz na wyjezdzie z MOPow przy autostradach, czy tez wylotowkach z miast z kartonem z nazwa miejscowosci. ludzie sie zatrzymuja i uzgadniasz dokad jada i czy to pasuje.
trzeba troche ogarniac i miec plan, zeby nie znalezc sie w dvpie kompletnej gdzie nikt sie nie zatrzyma, nie zawsze nawet pasuje posunac sie 50 km do przodu jesli ma sie utknac.

najchetniej biora tirowcy bo im sie zwyczajnie nudzi i chca sobie pogadac, ale musisz miec odpowiednie miejsce zeby tir sie zatrzymal.

mozesz tez podbijac do ludzi na stacjach przy autostradach i pytac dokad jada.

ogolnie to autostop jest mega latwy nawet bardziej na dalekkich dystansach, nie wyobrazam sobie lapania stopa z katowic do chorzowa

zobacz sytuacje: stoi taki mato jak ja z wielkim plecakiem z przymocowana karimata i namiotem, w cieszynie z kartk BRATISLAVA -> SERBIA albo we wrocku z BERLIN -> AMSTERDAM. wiekszosc kierowcow reaguje pozytywnie i jest ciekawa mojej historii, jak to robie gdzie bylem itd, ladnie sie usmiecham, jestem mily, rozmowny i pozytywny

autostop jest serio banalny w Niemczech zdarzalo mi sie olewac zatrzymujace sie tiry z ktorymi nie moglem pojechac wiecej jak 300km z tego powodu ze po prostu jad wolno - 90kmh. osobowki 2x tyle

---- GORNY SLONSK ----
---- RUCH CHORZW ----

fonky73
 Wysana - 18 marzec 2015 17:09      [zgoszenie naruszenia]

Byem w Niemczech, Szwajcarii, polecam. Trzeba z glow jezdzic i nie zachowywa si jak poyeb typu apanie lub machanie na autostradzie, sprzedawanie polskich papierosw komus w trakcie jazdy itp. oglnie chore rozkminy.

W 99% mnie bray osoby ktre wczesniej same jezdziy/zdarzyo si raz autostopem. Do tej pory brak zych zdarze.

Ponadto jak wyej, kiedy staem w zimie ze 2 godziny chcc dojecha 10 km, a innym razem 900 km w 12 godzin udao si zrobi.

W stopie najgorsze jest czekanie na przypadek. Raz stoisz 5 minut, a raz kilka godzin w deszczu czy upale 30st

Zmieniony przez - fonky73 w dniu 2015-03-18 17:12:10

airohs
 Wysana - 18 marzec 2015 20:46      [zgoszenie naruszenia]

U mnie Zakaukazie przejechane ostatnio, w tym roku Maroko

Autostop to loteria co do przejechanych odlegoci i poznanych ludzi. Niespodziewanie mona zosta zaproszonym na posiek, nocleg, imprez lub rodzinnego grilla, ale mona te nic nie zapa przez 8 godzin (sprawdzone)

Sytuacji niebezpiecznych pki co brak, nieprzyjemnych kilka z propozycj spdzenia upojnej nocy w kabinie tirowca wcznie

Zmieniony przez - airohs w dniu 2015-03-18 20:48:14

Moderat
 Wysana - 26 marzec 2015 23:30      [zgoszenie naruszenia]

W tym roku mam plan ambitny, uderzam do portugalii na stopa.
przez tydzie, dwa, nie wane, aby dojecha.

termin, zapewne sierpie, bior karimat, piwr i wdk ktr wypij przy szumie oceanu.
ruszam z warszawy, dalej berlin, amsterdam a pniej aby dojecha do celu.
wracajc chciabym zahaczy poudnie europy ale tutaj ju z pomoc patnych rodkw transportu.

Zmieniony przez - Moderat w dniu 2015-03-26 23:33:36

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Autostop!

Strony: 1 2