FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3295 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Axe Rise Up 
[powiadom znajomego]    
Autor "Axe Rise Up"   

Malacath
 Wysłana - 2 listopad 2011 16:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, szukałem w wielu sklepach takowego żelu pod prysznic ale na razie bezskutecznie. Może wiecie gdzie taki mógłbym nabyć (oczywiście poza sklepami internetowymi itp.)?

Chodzi o ten produkt: [http://www.czystaprzyjemnosc.com.pl/axe-rise-up-250ml-p-198.html]

pzdr.

Fierce when roused

Erefere
 Wysłana - 4 listopad 2011 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kupiłem zel axa ale africa w rossmanie

Zajebiście...

INSOMNIA
 Wysłana - 4 listopad 2011 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Żele pod prysznic są do używania w podróży, a nie zamiast mydła, no chyba, że lubicie wywalać po parę stów za wizyty u dermatologów.

smuk
 Wysłana - 4 listopad 2011 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

W delikatesach centrum widzialem.

Kukułek
 Wysłana - 4 listopad 2011 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Czemuż to niby Don?

Specjalista -

deeef
 Wysłana - 4 listopad 2011 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

poniewaz niektore zele zawieraja skladniki ktore draznia skore, np. w sensie alergologicznym doprowadzaja do pojawiania sie uczulenia rozmaitego...

kulikuluku
 Wysłana - 4 listopad 2011 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

I czy jesli mydlo, to tylko szary jeleń?

Znawca -

Kukułek
 Wysłana - 4 listopad 2011 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jestem genetycznie doskonałym aryjskim ubermenschem (w rozmiarze S), mnie alergie nie dotyczą

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 listopad 2011 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Raz, że skład mają mało przyjazny dla skóry, a dwa, że zostawiają specyficzny film, który zatyka pory i promuje namnażanie się beztlenowców(głównie Propionibacterium; mam nadzieję, że wiesz czemu, bo jeśli nie to należy się bitch-slap cygańskim-murzyńskim-żydowskim chójem).

Ciastkoo
 Wysłana - 9 listopad 2011 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

mydło to tak samo syf, nie wiem dlaczego taka dziwna teoria na temat zeli pod prysznic, pozatym nazwa "zel pod prysznic" jest zbyt ogolna, mozna nia okreslic prawie wszystko.

Glowna roznica jest plynnosc, gestsze sa okreslane jako do kapieli, a plynniejsze jako pod prysznic

Bez problemu mozna znalezc bezzapachowy zel pod prysznic na bazie naturalnych skladnikow

iLockwood
 Wysłana - 9 listopad 2011 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Kupiłbym żel axe jakby dodawali do nich tą myjkę do jajek :P

The Real One And Only iLockwood Nr1

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Axe Rise Up

Strony: 1 2

Warto przeczytać: jak zgubic gruby tylek | Które buciki ?? | CZy ktoś słyszał, czy ktoś wie? POMOCY! ;) | wypadanie włosów | Bluza rozpinana - welur | Jaka to firma? | Sparco?Gdzie? | Jak się nazywa ten element płaszcza? | Krem | Plama na jeansach | mam problem....zapewne nie tylko ja xD | Buzia :-P | zarost 1-2dniowy | Plama z krwi | Żel do paznokci. | Mikołajki :) | s600 | luckyfreak | g shock | Werner | kawały o polakach | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | tmpJan_LUKAłukaavi | PCMCIA kartaL | gdzie sa normalne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.