FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1265 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Bójka / pobicie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Bójka / pobicie"   

Verlord
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 10:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Jakiś miesiąc temu zaistniała nieprzyjemna sytuacja. Podczas imprezy na której oprowadzałem moją siostre po okolicznych knajpkach przypałętał się jakiś chłopak i zaczął zagabywać siostre. Kilka razy mówiłem mu że nie interesuje mnie (na poczatku zabawy także i siostre) jego towarzystwo. Jednak chłopak był uparty i łaził razem z nami. Nad ranem kiedy powiadomiłem o tym że kończymy impreze koleś razem z siostra się postawili mówiąc że nie ida. Na początku myślałem że siostra chce sie poprostu postawić i odszedłem 2 ulice po czym do niej zadzwoniłem z pytaniem czy idzie, na co ona się rozłączyła. Wróciłem ich podszukać i znalazłem ich niedaleko miejsca w którym sie rozstaliśmy. Niestety pod wpływem alkocholu i emocji podbiegłem do chłopaka i zacząłem bojke. Chwile po tym z knajpy w której siedzieliśmy wyszedł znajomy i widzac cała sytuacje zainterweniowal. Kidy ów chłopak leżał na ziemi zostałem zaciagniety do knajpy ze wzgledu na mocne krwawienie z czoła. Pare minut puźniej wyruszyliśmy na taksówke owego chłopaka juz nie bylo. Dnia następnego zadzwonił do mnie kolega który zainterweniował (najprawdopodobniej kiedy ja wszedłem do knajpy dobił chłopaka) że właśnie wyszedł z dołka gdyż chłopak przyjechal z policją. Siostra nie jest z miasta w którym mieszkam i w którym zaistniała cała sytuacje i miala dopiero co skonczone 18 lat. Ja byłem karany ( wyrok w zawieszeniu juz zakończony ) ale pracowałem juz nad wymazaniem sytuacji z akt. Kolega który interweniował jest niekarany.

Jakie konsekwencje mogę razem ze znajomym mieć z tego całego zajścia. Narazie zostałem wezwany jako świadek. Obrażenia niewiem jakie miał. Raczej nic złamanego, najpewniej tylko posiniaczony. Wymiana ciosów z mojej strony była tylko na pięsci i z głowymiałem ja rtozciętą oraz wybity palec na co mam potwierdzenie lekarski)

Pozdrawiam
Przemek

Verlord
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Zapomniałem dodać, że próbowałem chłopaka przeprosić telefonicznie za całą sytuacje jeszcze tego samego dnia jak juz emocje i alkochol zeszły jednak jedyne co usłyszałem od niego to groźby że mnie dorwie i "za#$%^bie". Zostało to przez policje podczas zeznawania.

vhs87
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie wylądował w szpitalu więc nie powinni Ci nic zrobic.

Art. 157. § 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 2 lub 3, jeżeli naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia nie trwał dłużej niż 7 dni, odbywa się z oskarżenia prywatnego

Generalnie jak widzisz w gre wchodzi oskarżenie prywatne, tzn. najlepiej jkbyś dogadał się z tym typem, żeby wycofał oskarżenie (prokurator sam sie w to nie bedzie mieszał) wtedy zaoszczedzisz sobie nerwów i czasu, bo jeżeli to była zwykął bójka to domyślam się ze nie było naruszenia narządów ani rozstroju zdrowia więc moim zdaniem nie musicie się obawiać wyroków, natomiast szkoda waszego czasu na bieganie po sądach.

becouse my mother was a crack addict man i came out here from nothing. that's why I act like this

Huckenbush
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie bym był taki pewien za udział w bójce w którym nie było jakoby poszkodowanych dostałem 6 miesiecy na 3 latka do tego był zarzut zniszczenia mienia z którego sąd mnie oczyścił, choć były dowody typu "zniszczone rzeczy w barze" sąd stwierdził że nie udowodniono mi że to ja zniszczyłem, natomiast brałem udział w bójce i to wystarczyło do wyroku. Spróboj ugadać się z gościem poprostu.

[s4.ifotos.pl/img/amnesty-i_rwxxxaw.jpg]

mlkv
 Wysłana - 22 wrzesień 2009 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

wyszukiwarka.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Donio
 Wysłana - 25 wrzesień 2009 19:44       [zgłoszenie naruszenia]

vhs87 napisał Jak nie wylądował w szpitalu więc nie powinni Ci nic zrobic

kolego, szpital i pobyt w nim nie ma znaczenia przy kwalifikacji prawnej czynu

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Bójka / pobicie

Warto przeczytać: Ambasada... skarga | Temat na pracę licencjacką | prawo pracy-licencjat..błagam o pomoc! | Uszkodzenie auta sztacheta | kurator i co on moze | Policja | kredyt hipoteczny? | Wymiana waluty?? | Ubezpieczenie | Święto a praca | "Bogaty student" zarobic na kredycie studenckim. | Takie oto pytanie | Papierosy- regulacje | mandat z fororadaru-właściciel nieżyje | sprawa rozwodowa | Małe i Średnie Spółki - uciekać czy nie ? | 15 latki | bułgaria | małgorzata foremniak | sex z dojrzałą | Testy narkotykowe | gowork | prostaty | japonia oszalała | wilk | kwas foliowy prenalen | centymetr rezerwisty | le senne | samochody z za granicy | Sabina Śnioch | ilona felicjańska | obuwie | marynarz | nip | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.