FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 50694 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Ból piersi 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ból piersi"   

crazyman
 Wysłana - 14 styczeń 2008 14:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ból piersi pojawia sie ok tydzien przed okresem badź 1.5 miesiaca po zapłodnieniu. Pytanie jest nastepujace czy dziewczynie moga wystapic takie bóle tydzien przed spodziewanym okresem nawet jesli by byla w ciązy ok tydzien po potencjalnym zaplodnieniu a a okres ma byc 2 tyg po potencjalnym zapolodnieniu?

smallblack
 Wysłana - 14 styczeń 2008 14:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ten ból piersi to raczej ból, przed miesiączką, tydzień po "zapłodnieniu" nie ma jeszcze objawów. Jeśli jednak okres sie nie pojawi, warto zrobić test albo wybrać się do lekarza.

i`m so excited and I just can`t hide it!

crazyman
 Wysłana - 14 styczeń 2008 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem tylko ja sie zastanawiam czy jest jakas zasada ze np. gdyby byla w ciazy to ból by nie wystapil a ze nie jest to wystepuje. Czy jest na to jakas zasada?

Gosia_p
 Wysłana - 14 styczeń 2008 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma żadnych zasad.
Twoją kobietę piersi bolą przed miesiączka a inna nie bolą. Każda kobieta reaguje inaczej na ciążę/miesiączke.

Ekspert -

laywoman
 Wysłana - 15 styczeń 2008 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Gdyby byly jakies zasady, na jakich opiera sie "dzialanie" kobiecego ciala, to w kazdej przygodni bylby punkt ifnormacycjny z kilkustronicowymi bruszurkami edukacyjnymi do wziecia i voila !
Jedne boli przed okresem, inne w czasie owulacji - jak wyzej - nie ma zadnych zasad.

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

bigluchna
 Wysłana - 30 styczeń 2008 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

mam problem... bolą mnie coś trzeci dzień piersi, tak z boków i tylko przy dotyku.
nigdy wcześniej nie się tak nie działo, no może jak miałam z 14 lat; biorę tabletki, ale przyjmuję teraz trzecie opakowanie (przyjmowałam te same tabletki już dwa razy, pierwszy prawie rok, potem 5 miesięcy, więc to raczej nie przez to). Przed okresem nigdy mi się z nimi nic nie dzieje, zresztą okres za tydzień, a zaczęły boleć na 8 dni przed nim. Co jest?

"Seks bez miłości to puste doświadczenie.
Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych"
Woody Allen

Andromedaa
 Wysłana - 30 styczeń 2008 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Do autora i bigluchna - wszystko jest w normie.
Organizm Kobiety to nie zegarek, który da się wyregulować i tyle
Czasami bolą piersi 5 dni przed okresem, czasami 7 dni, a czasami nic nie boli.

Ekspert -

laywoman
 Wysłana - 31 styczeń 2008 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko jak adnro, a do tego radze obserwowac swoj organizm i uczyc sie reakcji i jego zachowan - im wiecej wiemy, tym spokojniejsze jestesmy, bo pewne sugestie wysylane do glowki , moga platac figla i poteguja jeszcze wszystkie dyskomfort (np zwiekszaja bolesci).

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

Suoneczkoo
 Wysłana - 14 luty 2009 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Witam
od dwóch dni boli mnie lewa piers, jest duzo powiekszona, boli przy ucsikaniu palcami czuje ze jest to cos twardego, a w jednym miejscu czuje tak jakby maly guzek ktory boli przy uciskaniu, jest twardy. Czy to przejdzie samo po okresie? jestem kilka dni przed, czy udac sie do lekarza z tym. prosze o odp.
ps mam 18lat

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 15 luty 2009 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Z każdym guzkiem należy się udać do lekarza.
Ginekolog powienien przy każdej wizycie dokonać badania piersi.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

mmaassoonn
 Wysłana - 15 luty 2009 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

kobieta do lekarza, temat do zdrowia

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ból piersi

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jak i z czym na wieczór panieński??? | Ból podczas stosunku... | Jestem niewolnikiem wlasnej reki ? :/ | Koniec pigułek=brak okresu | DEPILACJA | Rozkosz | denerwujące wiadomosci | Sex z rana jak smietana :-% | Szyja a stosunek seksualny | Prezerwatywy, ich skuteczność a AIDS | facet i lody | skutki viagry | co myślicie o tych majtkach | Nasz wiek panowie i panie... | Jak to z Wami jest Machomeni? | Miłośc i pieniądze | jak kogos nasraszyc | audi a8 | ewa wachowicz | kilof | stud za granic | witamina d | MS testy policja | kasia kowalska nago | kasia kowalska | sinatra | ojciec hrzestny | tel komórkowe | jaką nokie rozsuwaną kupić | sasiad pali | jak skasować post | jak skasować posta | matura to bzdura | problem spoconych dłoni | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.