FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 54074 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Ból przy pozycji na pieska. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ból przy pozycji na pieska."   

kattka_m
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 15:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zeby się nie rozpisywać napiszę to w sktócie. wczoraj w nocy chcieliśmy się z chłopakiem kochać na pieska. Gdy wszedł we mnie i pchnął poczułam okropny i przezywający ból w okolicy prawego jajnika. Nie był to chwilowy ból, trawał dość długo mimo ze przestaliśmy się kochać. Nie mogłam się położyć z wyprostowanymi nogami bo ból wtedy się nasilał.

Jesli ktoś wie co mogło byc nie tak to piszcie, nagraszam sogami!!

Andrzeju
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

Moją na pieska też boli...
Ale dlaczego tak jest to nie wiem, może dlatego, że na pieska jest dość głęboka penetracja

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzieś chyba czytałam,że tak jest przy nieprawidłowym zgięciu macicy.
Zapytaj lekarza przy wizycie następnej.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

smailon
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

moja dziewczyne tez zabolało. na moje przy pozycji na pieska to oprocz tego ze jest gleboka penetracja to trzeba wziac pod uwage czy Twoj chlopak nie jest zbyt obdarzony przez nature a po drugie skoro nie moglas wyprostowac nog tzn ze byl silny skurzc miesni brzucha jajnik nie jest tak blisko macicy by ona go tak przycisnela najpredzej to ze sie troszke zgielas i Twoj chlopak podczas silnego pchniecia w Ciebie sprawił niekontrolowany skurcz miesni, które to ucisnęły na jajnik i on Cie bolał a ludzki organizm nie lubi jak ktos sie wp**rd@l@ w jego funkcjonowanie i zwykle reakcją na to jest ból. Widocznie nie możecie sie kochać na pieska albo postaraj sie podczas tej pozycji miec wyprostowane miesnie brzucha i zeby tak Twoj chlopak nie szalał gleboko ale troszke wolniej wtedy nie będzie takiego ucisku.
Tlumaczenie dla niektorych: to tak jakby ktos mocno scisnal wam orzeszki to tez boli
Napisz jak było

Etatowy moher
Unia dupszelwska- nieżądnica europejska,
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabije Polskę- ludzi biednych,
Unia Polskę rada zgnieść, by zaśpiewać z nami pieśń

kattka_m
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wam za odpowiedzi!! Są dla mnie niezwykle ważne! Wszystkich nagradzam sogiem.

Nastepnym razem bede znów probowała z chłopakiem tej pozycji i napisze czy coś się zmianiło :]

hallucyon
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

Zachęcam Cię, kattka_m, do wizyty u specjalisty chorób kobiecych. Najzwyklejsze badanie ginekologiczne pozwoli ocenić prawidłowość położenia Twojej macicy (przodozgięcie i przodopochylenie). Co do "niekontrolowanego skurczu mięśni, które to ucisnęły na jajnik", włóż to między bajki. Oczywiście, pozostaje jeszcze sprawa wielkości przyrodzenia Twojego partnera, ale to Wy wiecie o tym najlepiej ;)

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

To może być tyłozgięcie macicy

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie, tak jak pisze Lukrecja - jest to najprawdopodobniej tyłozgięcie macicy i nie ty jedna tak masz
może powiedz chłopakowi, żeby w tej pozycji troszkę bardziej wyczuwał penetrację

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

grappler
 Wysłana - 25 czerwiec 2006 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

moja laska tak ma i niestety bardzo zadko pozwala mi sie z nia tak pokochac - szczerze to robi to tylko dla mnie chyba zeby mi sprawic przyjemnosc a w innych pozycjach juz nie ma zachamowan pozdro

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

fakir89_w
 Wysłana - 27 czerwiec 2006 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

Moja dziewczyna mloda jest...ii tez na poczatku bolalo jak jak skur***** jak sie kochalismy na pieska, a wiem ze nas facetow ta pozycja kreci;d , moim zdaniem mozesz miec za duza armate...albo poprostu nie wal od razu w nia, w 2 sekundyy ii juz jestes, tylko powoli sprubuj niech sie przyzwyczajii ze w nia wchodzisz!! troche wyczucia bedzie okej // Moja od pewnego czasu kocha ta pozycje, i ico najwazniejsze juz ja nie boli>

smailon
 Wysłana - 27 czerwiec 2006 17:02     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ból przy pozycji na pieska.

Strony: 1 2 3