FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15458 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Ból spowodowany wielkim penisem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ból spowodowany wielkim penisem"   

ogacihc
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Pytanie głównie dla kobiet. Jak to z wami jest? Często słyszy się, że kobiety marzą o wielkich penisach(szczególnie czarnych). Mój interes nie należy do kategorii monstrualnych, ale mam pewien problem. Wszystkie moje partnerki narzekały na ból, gdy wchodziłem do końca. Przy pozycji od tyłu wyginały się w koci grzbiet i krzyczały, że boli.
Na filmach przyrodniczych czasem widać, że dziurki aktorek są niezwykle pojemne. Czy to czasem nie jest tak jak z wielkimi ****ami w tych filmach, że są pompowane lub przerabiane.

$$$

shogun2111
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

mozliwe

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

Ekspert -

ogacihc
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe ile cm3 mają forumowe dziewczyny

$$$

Robson.25
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie nie mam zdania na ten temat.

Aha, wiecie co robić

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2010-09-08 14:37:34

Znawca -

ogacihc
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem, że z tą średnią długością penisa jest tak sama jak z średnią płacą w Polsce, bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Panny były różnej budowy, wiec organy płuciowe też były różne, mimo to wszystkie bolało

$$$

WojTAS7
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe ile cm3 mają forumowe dziewczyny

padłem kuhwa objętość pochwy w cm3

Znawca -

ogacihc
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

To przenośnia. Dla wielu ludzi kobieta nie różni się zbytnio od samochodu

$$$

regulator
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

To nie wkładaj do końca, to nie będą Przy pozycji od tyłu wyginały się w koci grzbiet i krzyczały, że boli.

"Na przyszłość zastanawiaj się nie tylko nad tym, czy prawdą jest to, co mówisz,
lecz czy ten, do kogo mówisz wytrzyma prawdę." Seneka Młodszy

Alayas
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

" Przy pozycji od tyłu wyginały się w koci grzbiet i krzyczały, że boli" - ewidentnie się spinają z Tobą, słaba rozgrzewka albo po prostu nie mają doświadczenia. Ogarnij czy boli je faktycznie przez rozmiar członka, czy może co bardziej prawdopodobne, słabe rozluźnienie/nawilżenie - próbuj żeli

ogacihc
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

O spince nie ma mowy, bo nagrzane i mokre były nieźle. Po prostu trafiłem na płytkie kobiety Dlatego chciałem się dowiedzieć jak jest z kobietami na forum.

$$$

Alayas
 Wysłana - 8 wrzesień 2010 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

To są jakieś sex-przyjaciółki, przelotny sex, partnerki? Chodzi mi o to, czy te kobiety które nie były w stanie normalnie ( ) odbyć z Tobą stosunku, wracają do łoża? Bo jeżeli tak, to ja bym się o nie nie martwił zauważ, że kobiety i tak lubią ból i cierpienie w przerwach od życia.

Zmieniony przez - Alayas w dniu 2010-09-08 15:22:10

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ból spowodowany wielkim penisem

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: najszybszy sposob powiekszenia... | Panowie... mychy w dłoń ;D | telepatia | Problem... | Relacje i stosunki damsko-męskie | poker :P | takie to latwe??to zaproponujcie cos!!!!! | Problemy Pierwszego Stosunku | ała!!! moje jadra!! | SEKTA +SEX - mit czy prawda ?? | maly szaleje! | Sukces za wszelka cena...i sie doigralem... | Charakter dziewczyn - rozważania | zapłodni się ??? %-) | Poznajcie moją historię:) | warto poczytać... (blog) | thad | zrobił loda | seks w trójkącie | Odcięcie | konflikt | thomekh | lans | ziomy | chlopaki | karczma mycia | showup chains | piotr szwierzak | zmiana płci | tango | kakaowe ziaja | beldzior testoviron | bezpośrednie inwestycje | tom ford | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.