FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5003 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Ból w łydce przy chodzeniu i bieganiu. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ból w łydce przy chodzeniu i bieganiu."   

pr0marek
 Wysłana - 17 sierpień 2010 18:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zaczeło sie to jeden dzień po meczu. Wstałem, gdy próbowałem chodzić strasznie bolała mnie łydka(taki dziwny ból wyłaniający się ze środka łydki), pomysłałem że to zwykłe naciągnięcie mięśnia czy coś i zaczełem smarować maściami. Minęło już 1.5tyg a łydka dalej boli przy chodzeniu, tylko mniej niż wcześniej. Wiecie co to może być?? ps. jutro ide do lekarza.

INSOMNIA
 Wysłana - 17 sierpień 2010 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

miałem tak przez miesiąc, w końcu przeszło samo

pr0marek
 Wysłana - 17 sierpień 2010 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ale przez ten miesiąc ból stopniowo ustępował czy nagle zniknął?

INSOMNIA
 Wysłana - 17 sierpień 2010 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

przegiąłem troche pałke z bieganiem i ból przyszedł nagle
po ok tygodzniu znów chciałem pobiegać, ale myślałem, że zesram się z bólu
problemy były nawet z chodzeniem, tak jakby mięsień cały czas był napięty, a jak źle stanąłem, to ból powracał, no a po kolejnym miesiącu zmiażdżyłem sobie stopę także miałem w sumie 2 miechy przerwy od biegania i nadwyrężania nóg, i w niedziele biegałem za piłką już bez problemów, ale jednak sporo czasu minęło

a co do tego czy stopniowo, to w sumie tak, ale w chvj długo czułem łydki, także moja rada: daj sobie spokój ze sportem na jakiś czas

Zmieniony przez - q2w w dniu 2010-08-17 19:39:09

pr0marek
 Wysłana - 17 sierpień 2010 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

heh dzięki, własnie identycznie mam:)

INSOMNIA
 Wysłana - 17 sierpień 2010 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

no w sumie ja nie poszełemdo lekarza i czekałem aż samo przejdzie także może warto iść i może coś poradzi żeby przeszło szybciej

natasha22
 Wysłana - 19 sierpień 2010 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

magnez pij

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn

impossible is nothing...
The wall is in your mind, not your body

Duncanlove
 Wysłana - 19 sierpień 2010 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2010 21:08       [zgłoszenie naruszenia]

to raczej nie to

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ból w łydce przy chodzeniu i bieganiu.

Warto przeczytać: Okulary dla komputera. | łysienie | bolący penis | Tegretol 200 a alkohol | Opatrunek | Kilka pytań | Zło w gardle | zatkany nos / skrzywiona przegroda nosowa | Migdalki | Strzelanie palcami - długofalowe skutki? | Dziura w dziąśle | Polepszenie wyglądu zębów | Ściegno paliczka | Alkohol - Antybiotyk ? | kolano cd. | Upośledzenie | lemingi | galant | wąsy | blondynki | cukrzyca | najlepszy film | film wszechczasów | wszechczasów | marzenia | rycie bani | vin diesel | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | ps 3 | playstation | długość stosunku | żaba pokój | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.