FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 84176 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Ból w dole brzucha po stosunku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ból w dole brzucha po stosunku"   

ZIELIN5
 Wysłana - 27 listopad 2005 21:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześc. Moja dziewczyna ma nastepujacy problem: Po stosunki (tzn po 4 w ciagu 10h) odczuwa bol w dole brzucha... czym moze to byc spowodowane?? I do jakiego lekarza powinna sie udac??
z gory dzieki za odp.

fitnessstore.pl

SlaVko18v
 Wysłana - 27 listopad 2005 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Ty brutalu :)

123Marecki
 Wysłana - 27 listopad 2005 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Do lekarza pierwszego kontaktu, który jeśli będzie taka potrzeba skieruje do specjalisty

czanymotyl
 Wysłana - 27 listopad 2005 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

do ginekologa musi się udać

ból w dole brzucha jest typowym objawiem miesączki. Mogą być one pomocne w wyznaczaniu okresu płodności i bezpłodności, ale nie mogą służyć jako jedyne wyznaczniki.
Jednym z nich jest np. tzw. ból środkowy, czyli silny, krótkotrwały ból w dole brzucha, najczęściej jednostronny, który poprzedza na około 1-2 godziny uwolnienie komórki jajowej z jajnika.

CZy Twoja partnerka dochodzi do orgazmu? bo ten ból ma to miejsce wtedy gdy po silnym podnieceniu podczas stosunku nie doszło do orgazmu.

Jeszcze moje pytanie, czy partnerka odczuwa bol podczas oddawania moczy, ile trwa bol, jakie jest nasilenie? czy są krwawienia międzymiesiączkowe, wymioty i gorączka?
A może miała jakieś chroby o których C inie mowiła i teraz ma powikłania po nich ?

%-)

Specjalista -

ZIELIN5
 Wysłana - 27 listopad 2005 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

a wiec tak:
Czy dochodzi do orgazmu to nie wiem... mowi ze tak ale cholera ja wie
nie no tak na serio... dochodzi, w sumie moze to byc spowodowane podnieceniem... bo mialo byc jeszcze raz ale niestety caly dol ja juz bolał i nie dało rady... chorob zadnych nie przechodzila a miesieczke ma bedzie miala za 4 dni. dodam ze bierze tabletki diane35, a bol ma od wczoraj...

fitnessstore.pl

ZIELIN5
 Wysłana - 27 listopad 2005 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

krwawien ani wymiotow nie ma

fitnessstore.pl

czanymotyl
 Wysłana - 27 listopad 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

diane35, na co choruje, jezeli mozna wiedziec, skoro sa jej dawkowane tak sile hormony? zwykle nie przepisuje sie tym tabletek. na tradzik jest najlepsze pamietaj, ze to środek leczniczy, nie jest "trwałym" srodkiem antykoncepcyjnym

pamiętajcie dziewczyny! Jezeli zazywacie pigułki, musicie tazke dbac o wapń!

po co?
Gdy Wasze pozywienie zawiera niedostateczne ilości tego minerału, wzrasta ryzyko osteoporozy - choroby prowadzącej do ubytku masy kostnej, osteoporoza rozwija się podstepnie, przez wiele lat nie powodując zżadnych objawów. Jej następstwem mogą byc zlamania konczyn i kręgosłupa. Wapn jest jednak wazny nie tylko dla zdrowych kośći - jest niezbedny do sprawnego funkcjonowania całego organizmu;
... wpływa na dobrą krzepliwość krwi (gdy masz go za mało, na nogach pojawiają się charakterystyczne drobne wylewy, tzw. pajączki]
...zapewnia prawidłowe funkcjonowanie miesni 'objawem niedoboru są skurcze łydek' razem z magnezem reguluje pracę serca
...chroni przed nowotworami, zwłaszcza rakiem jelita grubego
...jest konieczny dla prawidłowego działania układu nerwowego.

%-)

Specjalista -

ZIELIN5
 Wysłana - 27 listopad 2005 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

no wiem ze nie sa anty... ale ginekolog mowila ze w pelni zabezpieczaja...
a dostala je dlatego ze miala bardzo silne bole przedmiesiaczkowe. i co teraz z tym zrobic?? wyslac ja do lekarza czy jeszcze pokczekac??

fitnessstore.pl

czanymotyl
 Wysłana - 27 listopad 2005 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

napisalem Ci wszystko czarno na białym. na co chcesz czekac? wyslij dziewczyne na badania, lub idz z nią to naprawde moze jej pomoc

%-)

Specjalista -

ZIELIN5
 Wysłana - 27 listopad 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

dzikei sog 4U

fitnessstore.pl

germanski
 Wysłana - 27 listopad 2005 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

"(tzn po 4 w ciagu 10h) "
ty sexoholiku

destination: Mckinsey Career

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ból w dole brzucha po stosunku

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: | | owsiczek | seksualny | p 47 | starski | ??uo?p?iq | uo p iq | białą perła | dA,uA?nik | dA,uA nik | andygfx | dekalog | angielski | sprzęgło | tuning | NoName90 | wzmacniacz | paulina sykut | adriana lima | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.