FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24614 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Bóle z tyłu pleców : bóle płuc, bóle kręgosłupa ???? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Bóle z tyłu pleców : bóle płuc, bóle kręgosłupa ????"   

SEBANO
 Wysłana - 10 czerwiec 2008 12:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mam problem od kilku miesięcy mam nastepująca dolegliwość mam bóle w plecach. Wydaje mi sie że to może płuca lecz nie jestem pewien ból pojawia sie przy wykonywaniy miedzy innymi skrętów tłowia oraz np gdy unosze ręce do góry i jest umiejsciowiony w górnej części pleców i odczuwam go tak jakby bolały mnie mięśnie w środku. Byłem u lekarza i robiłem prześwietlenie płuc i wyszło wszystko oki, Jestem osobą palącą ale sporadycznie do piwka :)i wydaje mi sie że pojhawia sie on gdy sobie np na imprezie lub przy jakiejs okazji zapale. Powiedziałem to lekarzowi a on powierdział żebym przestał palić.
Ból ten nie jest codzienny tylko występuje raz na jakiś czas

Zmieniony przez - SEBANO w dniu 2008-06-10 13:18:18

Gosia_p
 Wysłana - 10 czerwiec 2008 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

bóle pleców zazwyczaj występują przy bólach arzędów wewnętrznych bądz też ich "chorobie"
zrób sobie badanie krwi OB żeby zobaczyć czy nie masz jakiejś infekcji czy stanu zapalnego w organizmie
bóle pleców towarzyszą jeszcze przy chorych nerkach...może trzeba iść w tą stronę

Bonn
 Wysłana - 11 czerwiec 2008 23:21       [zgłoszenie naruszenia]

mialem cos podobnego moze ze 3 razy w zyciu. generalnie spowodowane bylo na 90 % zmiana temperatury z normalnej na skrajnie niska. bolalo tak ze ciezko sie bylo wyprostowac przy schylaniu czulem w plucu bulgotanie (?) - cos w tym stylu. pomagalo jak owijalem ciasno klatke bandazem elastycznym - po okolo tygodniu przechodzilo samo. ostatnio wlasnie mialem cos takiego kilka dni temu i przeszlo. palic pale fajki takze nie wiem

[soundcloud.com/bonn_syndromm]
[http://www.last.fm/user/e_l_f]
[http://www.facebook.com/profile.php?id=100001212875135]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Bóle z tyłu pleców : bóle płuc, bóle kręgosłupa ????

Warto przeczytać: | | paragraf 6 | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | aszy | mercurial | counter | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | studia wojskowe | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.