FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1004 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
BANKI 
[powiadom znajomego]    
Autor "BANKI"   

Lech1986
 Wysłana - 31 marzec 2005 21:02       

Przeniesiona przez Majma z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

zna sie ktos na bankowosci:)? mam takie pytanie.. matka wlozyla kase na jakias ksiazeczke czy konto 1 kwietnia 2005 roku.. wlozyla na rok i tak jest jakas taka zasada ze jak sie wyjmuje przed uplywem roku to h*j strzela odsteki.. no i ja sie zastanwaiam czy juz jutro jak jest 1 kwietnia to bedzie mozna normalnie kase wyjac zeby tych odstek nie gubic czy nie bedzie mona juto jeszcze>????????????

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 31 marzec 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

poczekaj do drugiego kwietnia

Kiss French, Wear Italian, Drive German

curf
 Wysłana - 31 marzec 2005 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo szybka ta mamuśka - wyprzedziła czas!

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Lech1986
 Wysłana - 31 marzec 2005 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

oczyqwiscie 1 kwietnia 2004 wplacila zna ktos odpowiedz na to pytanie? bo na jutro troche tej kasy by sie przydalo ale matka nie chce odsetek tracic....

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

curf
 Wysłana - 31 marzec 2005 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie znając szczegółów dot. tej lokaty uważam, że może (rok mija dziś), ALE ... 100% gwarancję uzyskasz pytając po prostu w banku jak sprawa wygląda. Skoro kasa jest tak pilnie potrzebna to i wizyta w banku raczej pewna, więc będzie sposobność, by taką pewność uzyskać.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Tommygun
 Wysłana - 1 kwiecień 2005 09:02       [zgłoszenie naruszenia]

dokładnie, zapytaj a tak w ogóle to po zakońćzeniu lokaty pieniądze automatycznie przechodzą na wskazane umowie konto, więc raczej sprawdzaj stan konta

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

BANKI

Warto przeczytać: Studia prawnicze zaoczne na prywatnej uczelni-dylemat | Rozwod,wymeldowanie itd | Strefa schengen- pytanie | Wezawanie do WKU | Znalezione bony i problemy.. | Reklamacja towaru kupionego za granicą | wyrok w zawieszeniu 2miesiace/3 lata | zwrot na kartę | Meldunek tymczasowy bez meldunku stałego? | Ochrona własności przemysłowej | pobicie | Testament | ILE KASY ZA SPRAWE ! | Czas na wpłatę/wysłanie towaru | zalanie sąsiadki | "Naruszenie czynności narządu ciała" - do..., czy powyżej 7 dni ?? | jestem dla niej jak brat | podręcznik hejtingu | ukraine | kasprzyk | zerwany przyczep | jesteś dla mnie za dobry | weekend majowy | night club | e60 kontrolki zułte | drunk | mlode | męska przyjaciółka | alkohol prezent | sugarcubes deus | blondyna | stresuje sie przy niej | pijana na dyskotece | sama na dyskotece | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.