FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1038 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
BAZAR - jak to jest ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "BAZAR - jak to jest ?"   

aka shakal
 Wysłana - 8 lipiec 2008 22:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak to jest na bazarze ?
Czy możesz bezprawnie handlować ?
Bo na bazarze takim z ciuchami to są różne stoiska i tak jakby garaże jako stanowisko. To gdzie to się mniej więcej "wykupuje" czy coś ?
A i w sobote jak wiecie jest większy bazarek i chodzi mi teraz o taki bazarek warzywniczy. To tam ludzie handlują z jakimiś papierami.
Bo wątpię , żeby jakiś stary dziad co jajka sprzedaje miał jakieś pozwolenia.
Czyli , czy mogę sobie w dowolnym miejscu wziąść jakąś skrzynkę , położyć na niej towar i sprzedawać ? Legal or noł ?

Ban I : Powód antysemityzm ( Konto zostało zablokowane do 2008-06-08 15:46:37 ) - Miesiąc .
Ban II : Powód : Za nie banie sie moderatora %-) (zaraz ci zdejmę nie boj żaby) Do dnia: 2008-07-11 22:2

suplacz
 Wysłana - 8 lipiec 2008 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

noł

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

NoName90
 Wysłana - 8 lipiec 2008 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

a jak myslisz dlaczego straz miejska najbardziej slynie, ze swoich karkołomnych i brawurowych aresztowań starszych kobiet handlujących pietruszką na alejkach??

Specjalista -

Wenzon
 Wysłana - 10 lipiec 2008 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba opłacać jakiś podatek od wydzierżawionego miejsca. Albo jakoś tak.

greg 82
 Wysłana - 10 lipiec 2008 13:38       [zgłoszenie naruszenia]

Kolegi rodzice handlują ubraniami na bazarach to z tego co wiem to wszyscy tam nie zgłaszają do opodatkowania czegoś... Podobno inaczej to by się nie opłacało. Jak jedną babkę do kontroli na chwilę to się taka zdenerwowana zrobiła, że jak się jej goście z US spytali jak się nazywa to w panice pytała się wszystkich jak ma na nazwisko

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

BAZAR - jak to jest ?

Warto przeczytać: Dochód na członka rodziny - potrzebna pomoc | firmowe konto w banku | Model ekonometryczny | Amortyzacja prywatnego samochodu | zwolnienie z powodu błędu księgowej | Biznesplan !! Problem | zwrot towaru do sklepu-prawo | Podwyżki dla nauczycieli! | logika praktyczna ziembinski | Przesyłka z zagranicy | podrobienie | Buty i Gwarancja | Podwójna wypłata. | Dziewczyna mnie wrobiła w pedofilstwo... | Pobicie | przewozenie lekow przez granice | inicjowanie | wróżbita david | ropienie w na głowie | paranienormalni | st220 | yarekbboy | smartfon | balony | immieng | pitrek20 | samochody | F31 | kruciaki | omnia m | restauracji | kawiarni | za10groszy | minetka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.