FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8038 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
BERŁO 
[powiadom znajomego]    
Autor "BERŁO"   

przejebtyp
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wtiam, ostatnio mialem problem z inna kobieta, ale zycie plynie dalej i zaczynam stawac na nogi. Otoz w szkole rozmawiam sobie z taka jedna dziewczyna, czysto teoretyczna sprawa, ale kiedy dochodz do wymiany milych gestow w postaci dotyku (to za reke, kolanko - no sami wiecie), to moje berło (czyt. penys) nabiera siły i staje... To nie jest normalne, nigdy tego nie mialem, czy mozliwe aby ta jedna dziewczyna tak mnie rajcowala, aby stawała mi pała przez sam dotyk? Glupio mi o tym pisac ale co poradzic, nie chce zeby kiedys to ukradkiem zobaczyla bo to bedzie gwozdziem do mojej trumny, jeszcze pomysli ze jakis zbok jestem czy cos - a ja w tym przypadku nawet nie mysle o seksie. Podoba mi sie jako kobieta i widze ze ja jej tez, czuje ze cos moze z tego byc, ale jak mam z nia przezywac romantyczne chwile, kiedy naprawde tak zupelnie przy niczym staje mi pała niczym dąb i jest praktycznie nie do ujarzmienia.
I tutaj pytanie: czy jest jakis sposob aby ją uspokoic (pytę)? Amfy bral nie bede, moze jakies apteczne albo ziolkowe sposoby?

hallucyon
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Już zdradzasz wieśniaczkę-matkę-swojego-dzidziusia?

Ekspert -

przejebtyp
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

nie zdradzam, bo z nia nie jestem. Nie kocham jej, mam z nia tylko dziecko. A to robi wielka roznice. Lepiej mi doradz co robić z berłem, bo to teraz moj najwieksy problem.

Zmieniony przez - prze***typ w dniu 2007-04-02 18:35:00

Linijka
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Hall-uprzedziłeś mnie
Ale to dobrze,że chłopak sie kształci dziecko na utrzymaniu

A co do temtu posta. To nie tylko Ty tak masz. Po prostu kobieta Cię bardzo kręci. Większość kobiet nie ma nic przeciwko takim rekacjom na ich dotyk

Pozytywna;-)

eXtream
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

hehe ile masz lat ?? może ty dopiero dorastasz

tak a najlepszym rozwiązaniem jest naćpać się popieram

Jak kraść to miliony, jak je**ć to kozackie...

malygarb
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

przyklej plastrem do brzucha, proste..

BaNgOuTban
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

malygarb
albo ubierz jakieś ciasne majtki

Edit: A gdzie masz korone?

Zmieniony przez - BaNgOuTban w dniu 2007-04-02 18:47:57

'Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć,lecz większość partaczy wraca bez tarczy'

grrruby
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

a nick nie kwalifikuje się pod bana?

Contra spem sperare audeo

przyszły tatuś %-)

BaNgOuTban
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

moj?

'Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć,lecz większość partaczy wraca bez tarczy'

przejebtyp
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce go kleic plastrami, ani majt ciasnych ubierac bo sie wtedy kisi, a jak przyjdzie co do czego to nie wyskocze bo ją odurze samym zapachem
panie kaczynski nick jest dwuczlonowy, ale jako jedna fraza tworzy bardzo wysublimowaną ksywkę.

Hadouken
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Bez kitu. Masz dziecko z dziewczyna, jeszcze nie skonczyles szkoly ale twoj najwiekszy problem to fakt, ze ci pala czasem staje.

Grunt to ustalic sobie powazne priorytety

Zmieniony przez - Hadouken w dniu 2007-04-02 19:01:04

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

BERŁO

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8