FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10903 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
BIAłY śLUZ. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "BIAłY śLUZ."   

halinka__
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 15:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

nie doszukałam się takiego tematu. więc jak był to proszę mi pokazać gdzie ;))

a więc miesiączka skończyła mi się jakiś tydzień temu.
uprawiałam potem seks na łonie natury.
na drugi dzień pochwa mnie swędziała i wydobywał się z niej biały śluz w którym są grudki. Pochwa mnie teraz swędzi i szczypie i piecze. Co to może oznaczac? i czy to nie jest nic złego? może to objawy czegoś tam? nie wiem. nigdy czegos takiego nie mialam.

proszę o pomoc.

Izi-Krejzi
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Kierunek ginekolog bo może to być np.rzeżączka.
Jak nie pójdziesz możesz być bezpłodna więc RAUS.

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

halinka__
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

do ginekologa mam termin dopiero za 2 tyg. :((
może jakieś domowe sposoby ?

Izi-Krejzi
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma domowych sposobów a nawet jeśli objawy ustąpią choroba nadal niszczy organizm.
Może to być też grzybica ale wtedy leczenie jest trudniejsze bo nie wystarczy sam antybiotyk.

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

Kukułek
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

miażdżą mnie ci ludzie co wolą czekać 2 tygodnie ze śluzem grudkami i pieczenie niż wydać to paredziesiąt złotych w prywatnym gabinecie

Specjalista -

GoldenEyes
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

miażdżą mnie ci ludzie co wolą czekać 2 tygodnie ze śluzem grudkami i pieczenie niż wydać to paredziesiąt złotych w prywatnym gabinecie

ceny sa rozne wizyta prywatnie u ginekologa to czasem akurat pareset,wiec niektorym moze braknac
z tym,ze jak cos sie dzieje to w panstwowej nagle wypadki wpuszczaja przed kolejke

druga sprawa,ze to prowokatorka jest

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-09-05 16:51:19

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Idź do lekarza jeżeli uważasz to za niepokojący objaw.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2011-09-06 12:20:37

Ekspert -

halinka__
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

taaa. 99% osób, które tu proszę o pomoc to wg. między innymi golden prowokacja.

litości.

właśnie nie jestem pewna co to może być. może to od niewygodnych stringów te pieczenie. a biały śluz od tego, że to są dni płodne/niepłodne. ? jak już napisalam na ginekologa muszę poczekać :( nie sądzę aby to był nagły wypadek :/ a na prywatną wizytę mnie nie stać.

Andromedaa
 Wysłana - 5 wrzesień 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Takie pieczenie może być od wszystkiego

I oczywiście miało być objaw, a nie obiaw

Ekspert -

19kuna19
 Wysłana - 6 wrzesień 2011 08:11      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co widze to raczej jakis stan zapalny... i lepiej jest isc z tym do doktoa, najlepiej gin. pewnie da Ci na to jakas masc i bedzie po problemie :) natomiat ja mam inny problem zwiazany z sluzem koloru bialego, a nie moge znalezc nigdzie kompletnych informacji, wiec moze tutaj czegos sie wreszcie dowiem :)wiec do sprawy:) biore tabletki antykoncepcyjne, ale od kilku miesiecy (chyba 2 albo 3) mam bialy, gesty, nie rozciagliwy sluz. co to moze oznaczac? czy to ciaza? co prawda miesiaczka sie pojawia regularnie, ale slyszalam o przypadkach kiedy kobieta byla w ciazy a jeczcze w 3 miesiacu miala miesiaczke. do tego dochodza mi zawroty glowy, co moze byc spowodowane co prawda jedzeniem, moze zatrucie. bardzo prosze o szybka odpowiedz

INSOMNIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2011 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

cudownie
mysle ze autorka potrzebowala takiego bodzca,nie spala nocami,drapala do krwi,sluz z grudkami poszedl na kontrakt tirami na kinder bueno white,calkowicie pogubila sie w zyciu przez to swedzenie,ale teraz po 3 latach,na pewno zrozumie swoj blad i sie nawroci !

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

BIAłY śLUZ.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Wybielanie odbytu | Moja dziewczyna mówi chce -ale sie boje bądź nie jestem gotowa. | Do was kobiety czy jak na was mowic ..... | Problem z | Problem z .... | Długość robienia minetki | Problem ze stulejką (+ problem z wytryskiem) | także tego %) | Stulejka czy ja mam ?? | Czy błona dziewicza może pęknąć na WF-ie? | Co mam zrobić ? | cwaniactwo lasek | przy przebijaniu błony zawsze boli ? | O wiele przedwczesny wytrysk | Tabletki a wytrysk | brodawki sutkowe u kobiety | wygryw | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.