FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8420 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
BMW 318 TDS 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "BMW 318 TDS"   

xaero16
 Wysłana - 22 sierpień 2008 10:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siema, chcialbym sie troche wywiedziec na temat silnikow w tych bawarkach, na oku mam e36 z 98r w tym silniku, ot tak zeby dojezdzac 110 km raz w tygodniu i troche po miescie pojezdzic. Jak tam z awaryjnoscia jest? a moze 325 TDS bardziej bedzie oplacalny?

hit'em up

booe
biały miś
 Wysłana - 22 sierpień 2008 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

bron cie panie boze przed 325
jak z 318 nie wiem

Piotreke39
 Wysłana - 22 sierpień 2008 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

318 tds pamietaj ze to tylko samochod do spokojnej jazdy, ze wzgledu na duza popularnosc e36 w polsce jest bardzo dużo zamienników czesci oryginalnych, to najslabszy silnik e36 dlatego masz duze prawdopodobienstwo ze znajdziesz zdrowy egzemplarz, trzeba by sprawdzic czy pompa wody nie jest plastikowa jak tak to zamienic na metal. Pali malo, i jest napewno lepszy od naszych polskich 2,5tdsow do tego podatny na chip i wtedy osiagi sporo sie zmieniaja. Ale jak 98 rocznik i taki przebieg w ciagu tygodnia to bym wybral 2,8 na sekwencji. Pozdrawiam

Pozdrawiam Niedzielnie

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 22 sierpień 2008 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

2,5 tds to chyba najgorszy silnik w bmw

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Termitek
Little boy
 Wysłana - 23 sierpień 2008 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

samochod jest tragicznym mulem... jesli juz to kupic bardziej sie oplaca seata z sdi

...

ArvaL
 Wysłana - 23 sierpień 2008 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

2.5tds sa wadliwe. jak juz 2.5td ale 115km troche wolny jest. Nie kupilbym zadnego z nich ale Twoj wybor

Piotreke39
 Wysłana - 23 sierpień 2008 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego z takim przebiegiem co on chce robic i rocznikiem 98 lepiej wziasc 2,8 na sekwencji.

Pozdrawiam Niedzielnie

ArvaL
 Wysłana - 24 sierpień 2008 11:33       [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie ew jak nie maasz kasy na 2.8 bo one trzymaja wartosc to 2.5 albo 1.8is

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

BMW 318 TDS

Warto przeczytać: fura mega tania w zakupie i utrzymaniu | Co proponujecie do 800 kk zł ? | duży, wygodny, tani, LPG %) | Honda Civic | sedan benzyna okolo 20k | Wypaśne Kombi do 20k | Jakie opony zimowe? | okulary do jazdy | E-46 vs W208 | Golf 4 vs A3 | auto miejskie do 20-23 tyś | Nowe Autko ! bmw ;) | kupno auta, pomożesz?? | Cholera - spalanie 2,4l/100km !!!!!! | Hyundai Coupe Vs. Renault Megane Coupe | Honda Accord 1.8 is | soszyńska | magdalena soszyńska | fallout 3 | innewiadro | tiger | kipklia | Filo | peugeot 206 | murphy | nlp | samusionek | cartier declaration | 123123 | sync | dziewczyna z dzieckiem | sauna | termy | kettlebell | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.