FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3658 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
BMW M3 
[powiadom znajomego]    
Autor "BMW M3"   

Dejvi
 Wysłana - 5 październik 2003 15:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie ile kosztuje BMW M3?
i jaka ma moc?

jagnik
 Wysłana - 5 październik 2003 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

343 KM i kosztuje ok 280 tys zł ,a wersja cabrio ponad 300 tys.

czyżyk

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 październik 2003 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

zależy...
e30, e36, e46?
e30 190-210KM
e36 286-321KM
e46 343KM
ceny?
[www.gieldasamochodowa.com]
[www.gratka.pl]

[http://www.pajacyk.pl]

Pozdrawiam,
Shogun

Mr.
 Wysłana - 5 październik 2003 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

Co do nowych M3 to ceny podal Jagnik a o uzywanej mozna pomarzyc bo te co sa do sprzedania w PL to niestety szroty niesamowite.Najlepsze rozwiazanie to poczekac do maja 2004,upolowac kilka M3 na mobile.de i wybrac sie po auto do naszych sasiadów.

TURBOX
 Wysłana - 27 grudzień 2003 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

Mr. dobrze radzi. A teraz ja mam pytanie!

Mój kumpel dostał spadek czy coś w tym stylu, ale chodzi oto że ma około 50-55tys.zł!! Oglodał samochody na mobil.de i tam upolował BMW M3 za około 47tys.zł! Jest to rok 95, ma 81 tys przebiegu no i oczywiście 286KM! gość sie napalił na M3 a ja nieporafie niestety mu doradzić!! czy za tyle kasy w polsce kupi ten rok?? czy ten przebieg moze być taki mały?? i czy 8 letnia bejca będzie w dobrym stanie??

no i jej foto!

Specjalista -

Mr.
 Wysłana - 27 grudzień 2003 13:43       [zgłoszenie naruszenia]

Mozna tylko zgadywać.Moze i ma tak mało przejechane a moze ma 3 razy wiecej,w jakim jest stanie to trzeba stwierdzic na miejscu.W Polsce są i igły M3,ale prawdopodobieństw,ze ktos taką znajdzie ma sprzedaz jest drastycznie niskie.Noi jezeli Twoj kolega nie ma stałego wysokiego żródła dochodu to niech od razu zrezygnuje bo inaczej po piewszej awarii,samochód będzie stał i czekał,az kolega dostanie następny spadek
.Nie wspominam o paliwie,materiałach eksploatacyjnych,ubezpieczeniu i umiejętnosciach opanowania blisko 300KM na tylnej osii

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

BMW M3