FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1325 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
BMW e39 525 tds 
[powiadom znajomego]    
Autor "BMW e39 525 tds"   

Marek merc
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 13:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Mam takie pytanie może ktoś miał taki problem. Alternator ładuje, na 100% ale nie gaśnie kontrolka ładowania. W BMW e-39
Bardzo proszę o informację, jeśli ktoś zna przyczynę
Pozdrawiam

marek

raddi
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

a laduje na wolnych obrotach???a skad wiesz ze laduje?

Marek merc
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 11:33       [zgłoszenie naruszenia]

Ładuje normalnie sprawdzałem miernikiem znalazłem chyba przeczynę to regulator napięcia jest winowajcą.

marek

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

BMW e39 525 tds

Warto przeczytać: dlaczego takie spalanie ? vw bora 2.0 | Przegląd za granicą czy ważny w Polsce ??????? | Fiat Ducato 14 | Autodata wersja niemiecka lub polska | MANDATY | Przerywające kierunkowskazy-golf III | Zabytek - niech mi ktoś doradzi ;] | mała dziura w tłumiku | Golf 3 Co to za element silnika i do czego służy | poesche 911 vs chevrolet corvette | Więcej mocy !!!!!!!!!! | Golf 3 przydusza się | Szarpanie na zimnym silniku. | zgrzytanie przy zmianie biegu | problem z autem [skrzynia][sprzegło] czy uj wie co | Dane Techniczne do Opla Corsa "B" 1.7D 1998r. | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | komedia | jak stiunigować pokój | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.