FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1346 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
BMW e39 525 tds 
[powiadom znajomego]    
Autor "BMW e39 525 tds"   

Marek merc
 Wysłana - 24 wrzesień 2009 13:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Mam takie pytanie może ktoś miał taki problem. Alternator ładuje, na 100% ale nie gaśnie kontrolka ładowania. W BMW e-39
Bardzo proszę o informację, jeśli ktoś zna przyczynę
Pozdrawiam

marek

raddi
 Wysłana - 26 wrzesień 2009 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

a laduje na wolnych obrotach???a skad wiesz ze laduje?

Marek merc
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 11:33       [zgłoszenie naruszenia]

Ładuje normalnie sprawdzałem miernikiem znalazłem chyba przeczynę to regulator napięcia jest winowajcą.

marek

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

BMW e39 525 tds

Warto przeczytać: Amortyzatory - ile %? | Jakie opony? | Audi A4 B5 1.9 tdi | Pompa paliwowa do forda focusa diesla | Pytanie o Radio samochodwe | niebieska ropa? | brak sondy = duże spalanie? | Problem z hondą | dziwny problem | Pytanie o rejestrację. | Audi A3 1.9 TDi - Silnik się nie grzeje | Nawigacja do 500 | Dla tych co nie moga zdac... | Alkomat - jaki wybrać? | ZGUBIŁEM PRAWKO !!!! kvtfa | zdawać prawko teraz czy później? jak lepiej? | skype | joanna kulig nago | wymiana walut | wieluń | mloda polska | parkowanie na trawie | księżyc | jak uzyskac postanowienie o nabyciu spadku sprzed 10lat | pinokio | omek | ksw girls | strony podobne roksy w szwecji | motul | anime prezent | lucy | fotki polskich aktorek | sex lubelskie | sex zamość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.