FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3834 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
BOOOM Friendzon! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "BOOOM Friendzon!"   

weaktype
 Wysłana - 6 marzec 2015 23:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dobra c*** już mnie to denerwuję. Muszę się wygadać ^^ Uwaga to będzie długie, ale ****a przeczytajcie i coś napiszcie!

Szybkie streszczenie początku:
Na studiach poznaję dziewczynę. Od razu wiem, że jest w związku i to prawie 2 letnim (Na odległość. Widzą się tylko na weekendy). Spoko, nawet nie jest w moim typie. Pierwsza osoba jaką poznałem w nowym mieście, znajomość powoli się rozwija. Ja świadomie pakuję się w przyjaźń, bo tak jak mówiłem nie podobała mi się na początku. Spędzamy naprawdę sporo czasu razem. Ludzie na około, a nawet wykładowcy czasem pytali czy jesteśmy razem. My zawsze odpowiadaliśmy na to śmiechem.

Znowu mija trochę czasu. Zaczynam zauważać, że jest to ta osoba, z którą mogę porozmawiać o wszystkim nawet np. o porannym sraniu No wiecie o co chodzi.

Dobra lecimy dalej. Znajomość cały czas się pogłębia. Z jej ust często padają słowa, że jest zazdrosna o to, że coś kręcę z jej koleżankami. Podczas pewnej rozmowy słyszę od niej: "Uwielbiam Cię. Gdybym byłą wolna to...". Dla mnie kompletne zaskoczenie, obracam to jakoś w żart, bo nie chcę się pchać w jej związek. No i c*** tutaj już coś się we mnie ruszyło. Zasiało się ziarno w mojej głowię, które następnie rosło przez ponad miesiąc.

Dalej spędzam z nią świetne chwile. Zaczynam zauważać, że coraz częściej o niej myślę. No i myślę sobie - "A c*** czemu by nie spróbować? W końcu mam jasne sygnały". Wprowadzam do naszej relacji lekki flirt. Ona cały czas mnie propsuje, że jestem zabawny i za***isty. Co raz częściej zaczyna się dotyk. Od głupich łaskotek po spędzanie całych wykładów przy sobie.

No i nadchodzi to felerne spotkanie. Chciała, abym na tym spotkaniu jej "coś" powiedział. Więc odparłem, że "coś" jej powiem. Spędzamy miło wieczór, siedzimy sobie na ławce. No i ona mówi żebym jej powiedział to co chciałem. Ja na to, że nic jej nie powiem, bo nie ma co mówić. No i przystąpiłem to pocałunku i tu NAGLE ONA SIĘ ODWRACA i ****a mówi mi, że jestem dla niej BRATEM, że za długo budowała swój aktualny związek!
No ****a ******* leżę już na tej ławce, przez kilka minut cisza, ja patrzę się martwym wzrokiem w niebo

No i w sumie to ****a tyle. Mój mózg do tej pory nie wie co się dzieje. Mam otwarte 3 drogi, ale z żadną inną dziewczyną tak dobrze nie spędza mi się czasu. Tylko siedzę na randkach zanudzony, udaje zainteresowanie i słucham tego *******enia, a z nią wchłaniałem każde słowo z czystą przyjemnością.

Nie mówię ****a, że to od razu jakaś miłość. No ale narobiłem sobie apetytu, a tu taki chlast gówna na twarz.
Za kilka dni spotkanie żeby to wszystko sobie wyjaśnić, a mnie ****ica bierze jak myślę, że teraz tam ten koleś ją obraca
No i normalnie nie wiem co robić. Zrywać tę znajomość, ale ****a rzadko się spotyka taką osobę i mi szkoda. Czy może o tym "zapomnieć" i to kontynuować? Chociaż pewnie ****a cały czas z tyłu głowy będzie ta myśl, że "może kiedyś coś", a to by było po***ane.

Podzielcie się opinią na temat tej niedo***anej sytuacji i dajcie odpowiedź jak to widzicie. Z góry dzięki!

Zmieniony przez - weaktype w dniu 2015-03-06 23:47:26

Zmieniony przez - weaktype w dniu 2015-03-06 23:57:44

runelord66
 Wysłana - 7 marzec 2015 05:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nie warto tracić takiej znajomości, przyjaciół/dobrych znajomych nie znajduje się na drzewach. Ale nie rób sobie nadziei, że coś z tego będzie. Wyrwij w końcu inną laskę, jak sobie poruchasz, to szybko ci głupie rozkminy miną

Specjalista -

rothe
 Wysłana - 7 marzec 2015 08:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli to mu będzie siedzieć w głowie to raczej to taka przyjaźń książkowa nie będzie, zaczną się znowu spotkania i "sygnały", które raczej nie będą Ci na rękę %)
Ale z drugiej strony dobrze mieć taką osobę
J.w poruchasz i znajdziesz nowy obiekt westchnień

I wish I could have quit you,
I wish I never missed you
And told you that I loved you every time I fucked you!

Game_Boy
 Wysłana - 7 marzec 2015 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

To co ona chciała byś jej powiedział? "kocham cię jak siostrę"? ))))))))
Ja bym kontaktu nie urywał.

W ogóle laska jest trochę dziwna, przecież związek powstały z przyjaźni będzie raczej dużo lepszy niż jakiś z nowo poznaną osobą.
Chociażby dlatego, że mogliście na siebie patrzeć na trzeźwo, a nie przez pryzmat zauroczenia/chęci ruchania, który zasłoniłby wam ewentualne wady drugiej osoby.

Znawca -

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 7 marzec 2015 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

GejmBoj pw.

ŚMIERĆ FRAJEROM!

Znawca -

qpen
 Wysłana - 7 marzec 2015 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

faktycznie, laska jest mega dziwna, bo ma chlopaka, a o ktorym nic nie wiemy

Specjalista -

Tex31
 Wysłana - 7 marzec 2015 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Rune ale on juz jej nie traktuje jak przyjaciołki, to po hvj mu taka znajoma przy której nie moze mowic tego co czuje, no chyba że bedzie jej nawijał na przyjacielskich spotkaniach jak on ja kocha, ale panna pusci pawia po paru minutach. W takich wypadkach ja przynajmniej stawiam sprawe jasno, albo cos między nami będzie, albo przepraszam ale juz nie umiemm sie z Tobą przyjaznić i do widzenia. Po co sie meczyć.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Rinokot
 Wysłana - 7 marzec 2015 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

wypróbowane. polecam ale nie przesadź z dawką.

RUCH&WIDZEW&WISŁA&NAPRZÓD

OD ZAWSZE NA ZAWSZE!!!!!!!

Zielakos
 Wysłana - 7 marzec 2015 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

tylko nie rozumiem po co ona chciała żebyś "coś" jej powiedział?
jak mnie wkvrwiają takie dwuznaczne sytuacje u bab

Wyjebane tak mocno, że mnie nie możesz nie kochać

Znawca -

Tex31
 Wysłana - 7 marzec 2015 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

No wlaśnie jak zielakos, albo cos źle napisales albo ona jest dziwna.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Zielakos
 Wysłana - 7 marzec 2015 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie ciekawi mnie to, czy coś tam się pucowałeś do niej, że sam jej to "coś" powiesz czy ona z tym wyskoczyła tak z dvpy

Wyjebane tak mocno, że mnie nie możesz nie kochać

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

BOOOM Friendzon!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: wybaczyliście partnerowi i jesteście z nim nadal ... | jak to rozegrać! | Jak zabajerowac doktorantkE/ | Idymy na podryw i...? | Co o tym myslec? %-) | mój chłopak nie chce się ze mną kochać! | Bardzo ciekawa sprawa: ) | Czy warto? | a chvj wie... ? | Pomocy!!! | kolega.. | grubsza akcja | Brzydal | Ja,laska i on | Pytanko | problem ja ja kocham a ona nie jest mnie pewna | zebranie | koksy | mature | hokej | e lite | mercury | oddawanie kalu | dziecko | narcotics anonymous | pożyczyłem pieniądze | seks nauczycielka | kandydaci na modów | modów działu | w jaja | Story telling | ciekawe | wiedza | iwona radziszewska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.