FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1504 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
BRAKUJĄCY ELEMENT- Czy da sie dalej razem zyc? jak? Pomocy 
[powiadom znajomego]    
Autor "BRAKUJĄCY ELEMENT- Czy da sie dalej razem zyc? jak? Pomocy"   

Kittez
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 23:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Jestesmy z moja dziewczyna od roku. Na poczatku jak zawsze bylo pieknie, nie widzielismy swiata poza soba. Pozniej byly klutnie przyznawanie racji. Jakis czas temu dziewczyna powiedziala mi, ze czegos jej brakuje, nie czuje juz tego co kiedys, tzn czasem cos w niej zablysnie ale rzadko.

Stare wygi! Powiedzcie mi czy istnieje mozliwosc "zlokalizowania" brakujacego elementu. Czy wogole jest szansa na przetrwanie zwiazku, bo nie ukrywam, ze nadal bardzo kocham moja dziweczyne. Jakies sposoby? Zmiana relacji? Sposoby na poczatek od nowa? Jednym slowem POMOCY!

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma, już jej się znudziłeś, szuka sposobu jak się wycofać z twarzą z tego związku. Wcześniej czy później Cię oleje, choćbyś nawet srał złotem.

Pewnie powiesz, że nie znamy sytuacji, że jej zależy, tobie też, itd., itp., ale fakt faktem, że skończysz w standardowy sposób. Kwestia tylko tego, jak długo będziesz próbował reanimować trupa i udawać, że wszystko jest w porządku, jak długo będziesz łudził się, że coś da się naprawić.

Im bardziej będziesz się starał, tym będzie to przynosiło gorszy skutek.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2010-09-30 23:56:43

Ekspert -

Kittez
 Wysłana - 30 wrzesień 2010 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

Tak wlasnie powiem. Oboje chcemy to naprawic. Ale nie wiemy czy sie da. Nie chcemy doprowadzic do stanu, ze bedziemy sie nienawidziec. Wysnulem sobie teorie, ze przyjazn jak narazie i moze sie znajdzie owy element, ze przyjazn jako zaczecie od nowa, krok po kroku.

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 1 październik 2010 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Jedyne o co możesz realnie powalczyć to o swoją godność i honor, o to, żeby nie dać się zeszmacić na samym końcu.

Pewnie i tak będziesz próbować ratować sytuację, ale sam zobaczysz czym to się skończy.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2010-10-01 00:00:32

Ekspert -

FastDiesel
 Wysłana - 1 październik 2010 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

Poczytaj trochę inso...

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Ekspert -

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 1 październik 2010 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

"Tak wlasnie powiem. Oboje chcemy to naprawic. Ale nie wiemy czy sie da. Nie chcemy doprowadzic do stanu, ze bedziemy sie nienawidziec."

ty możesz sobie chcieć, a to czego ona chce to zupełnie inna bajka i nie powie ci raczej nigdy wprost, że już wyłożyła laskę na ten związek i chce spróbować z kimś innym.

Widzę, że jesteś pełen zapału i entuzjazmu, ale szybko Ci minie, zderzysz się ze ścianą nieubłaganych faktów.

Ekspert -

Kittez
 Wysłana - 1 październik 2010 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Cyzli yacyznanie od nowa, przerwa itp sa poprostu z gory skazane na niepowodzenie?

Kittez
 Wysłana - 1 październik 2010 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o to, ze mowi, ze ona nteraz nie bd w stanie byc z kim innym. Nie wyobraza sobie aby kto inny ja dotykal. I chcialaby zeby bylo jak kiedys, wszystko kolorowo. Plonaca milosc itd

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 1 październik 2010 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

Jasne, Ty zgodzisz się na przyjaźń (100% że to jej propozycja) a ona w tym czasie znajdzie kogoś nowego, o ile już go nie ma.

Związek, który jak rozumiem już stał się przyjaźnią, to etap w życiu, nie da się go zmienić, odbudować czy naprawić, Zakańcza się go i zaczyna zupełnie nowy.

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 1 październik 2010 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy myśli, że jego przypadek jest inny, wyjątkowy, że nie da się z niczym porównać. Jednak niestety to kończy się zazwyczaj w taki sam sposób. To już Twój problem, ile czasu stracisz na próbę ratowania związku bez przyszłości (nie łudź się, że jej zależy na ratowaniu czegokolwiek), podczas gdy ten czas mógłbyś już zainwestować w kogoś innego.

Typowe gadanie, jak tylko upatrzy sobie właściwego klienta, to wszelkie sentymenty odstawi na bok i pojedzie równo z koksem.
Całkiem możliwe, że tego znowu chce, tylko nie wie jeszcze (a może wie) kto zastąpi Ciebie na tym miejscu.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2010-10-01 00:14:45

Ekspert -

Kittez
 Wysłana - 1 październik 2010 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

"y możesz sobie chcieć, a to czego ona chce to zupełnie inna bajka i nie powie ci raczej nigdy wprost, że już wyłożyła laskę na ten związek i chce spróbować z kimś innym.
"

Nie wiem czy do konca wylozyla, bo gdyby tak bylo nie cierpialaby, nie plakalaby przez caly dzien. Jakby wylozyla lache mialaby chyba na wsio wy***ane i byle bym sie odpier.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

BRAKUJĄCY ELEMENT- Czy da sie dalej razem zyc? jak? Pomocy

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pytanie do facetów | ?? | gimbus | Telefon od nieznajomego mężczyzny | Problem z sumieniem dziewczyny:/ | brak znajomych/przyjaciół. marzenia o paczce | Prosze o Pomoc | Co ze mnie za chłop (a może baba):-( | Problem z koleżanką (nie przyjaciółką) | Problem z facetem (odpowiedzi na poziomie proszę) | Gdzie leży granica? | ocena sytuacji | Jubileuszowy spampost singli vol 50 by Rudy | Zawiązywanie znajomości. | czym moge ją jeszcze odzyskać ? | różnica wieku | palmel | barberry kalosze | folia głowica | reallifecam | żylaki | korki sąsiad | sex opowiadania od dużym penisie | disciples crack | ojciec chrzestny | maniekma1 | maszynka | samoobrona | malycyc | zatek | SUMIENIE | żydów zabitych | inżynieria środowiska | kaloryfer | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.