FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 31514 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
BUNDESLIGA 
[powiadom znajomego]    
Autor "BUNDESLIGA"   

areck
 Wysłana - 8 lipiec 2007 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

zdziwił mnie tą przeprowadzką do ojczyzny, no ale kasa misiu kasa

czy to oznacza że Diego zostanie sprzedany?
w sumie Werder musi się wzmocnić więc może jednak nie

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

eevee_king
 Wysłana - 8 lipiec 2007 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Werder zrobi wszystko żeby zatrzymać Diego u siebie, po tym jak stracili Klose nie mogą sobie pozwolić na utratę kolejnego kluczowego gracza

Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -

areck
 Wysłana - 13 lipiec 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Kahn zapowiada koniec kariery

Oliver Kahn, bramkarz Bayernu Monachium, zapowiada, że nadchodzący sezon będzie ostatnim w jego karierze.
- W przyszłym roku będę miał już 39 lat. To odpowiedni moment, by zakończyć karierę. Wszystko sobie dobrze przemyślałem - po tym sezonie kończę moją zawodową karierę - mówi Kahn.

- Co będę robił później? Mam parę pomysłów. Najprawdopodobniej przeniosę się do Azji. Podobają mi się azjatyckie kraje, a także jestem zachwycony mentalnością tamtejszych ludzi - dodaje Niemiec.

Oliver Kahn w czasie swojej piłkarskiej kariery wystąpił 528 razy w lidze niemieckiej, 128 razy w Lidze Mistrzów, a także zanotował 88 występów w reprezentacji narodowej Niemiec.

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

eevee_king
 Wysłana - 13 lipiec 2007 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

W piłce nożnej należy strzec się przed zapowiadaniem czegoś na sto procent, dzieje się w niej tak wiele zaskakujących rzeczy. Dla mnie wewnętrznie jest jasne, że ten sezon będzie moim ostatnim w Bayernie. Jednak nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć - powiedział dość tajemniczo Kahn.

- Co będzie na przykład, gdy szykowany na mojego następcę Michael Rensing dozna poważnej kontuzji na dwa, trzy miesiące przed końcem sezonu? To będzie oznaczało, że będę zmuszony do kontynuowania swojej kariery

zonk

Ekspert -

areck
 Wysłana - 13 lipiec 2007 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

cenzura mnie chwyciła

Ekspert -

eevee_king
 Wysłana - 25 lipiec 2007 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Sanogo piłkarzem Werderu

Werder Brema dokonał kolejnego transferu w tym okienku transferowym. Nowym nabytkiem okazał się 24-letni reprezentant WKS - Boubacara Sanogo.

Cena transferu oficjalnie nie została podana, jednak szacowana jest na około 4,5mln euro.

Napastnik z Afryki w ubiegłym sezonie grał w Hamburgu, do którego trafił latem 2006 roku z FC Kaiserslautern za 3,8mln euro.

Sanogo jest wychowankiem Esperance Tunis, przed przejściem do Kaiserslautern grał jeszcze w Al-Ain.

Średniawy ten napastnik, jeśli w zamyśle zarządu ma on zastąpić Klose to wydaje mi się, że to się nie uda

Ekspert -

FlashBoy
 Wysłana - 25 lipiec 2007 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

to w tym sezonie Bayern chyba zdeklasuje reszte stawki....pozyskali m.in Toniego,Franka Ribery

"śpiesz się kochać ludzi...tak szybko odchodzą..."

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

zapowiada siędobry sezon dla nich, no żeby jeszcze grali w LM

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

areck
 Wysłana - 9 sierpień 2007 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

25 bramek Polaków przed Bundesligą
Aż 25 goli strzelili w sparingach przed startem Bundesligi Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Marcin Mięciel (VfL Bochum) i Łukasz Piszczek (Hertha Berlin). Niemieckie media przekonują, że polscy napastnicy mogą być gwiazdami nowego sezonu Bundesligi - pisze "Przegląd Sportowy"

Cała czwórka zbiera wyjątkowo przychylne recenzje w niemieckiej prasie. Według "Kickera" Marcin Mięciel może być objawieniem na miarę Theofanisa Gekasa (ostatni król strzelców). Pozostała trójka ma decydować o obliczu swoich drużyn.

W sparingach Polacy byli wyjątkowo skuteczni - Smolarek w 6 meczach zdobył 9 goli, Wichniarek w 9 - 8, Mięciel w 6 - 7, zaś Piszczek w 7 - 1. Jeżeli dodać do tego świetnie spisującego się w Borussii Dortmund Jakuba Błaszczykowskiego, to rzeczywiście może się okazać, że Polacy będą nadawać ton rozgrywkom Bundesligi.

Ekspert -

eevee_king
 Wysłana - 9 sierpień 2007 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Postrzelali trochę ale Piszczek coś słabo strzelał...
oby tylko grał w Herthcie, bo to średni europejski klub...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 28 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

BUNDESLIGA

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28