FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1558 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Babcia mi sie skarży 
[powiadom znajomego]    
Autor "Babcia mi sie skarży"   

y3llow
 Wysłana - 3 listopad 2009 15:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprawa wyglada tak: chwilke temu babcia do mnie przyszła ze skargą.
Miała troche ubrań w domu i dała je kolesiowi na kredyt oczywiscie bez zadnego poręczenia i koles sie teraz ukrywa i lawiruje a jest winny mojej babci 2500zł. Ubrania koles sprzedawal na ryneczku. Wiem ze sądowo moglo to by trwac bardzo długo i chciałbym to zalatwić w jakis inny sposob, taki bardziej prywatny. Znacie jakies dobre metody które w swietle prawa sa skuteczne a niekaralne badz malo karalne. Poprostu nie dam typowi okradac mojej babci.

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 3 listopad 2009 15:45     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 3 listopad 2009 17:25     
[zgłoszenie naruszenia]

RaidN
 Wysłana - 3 listopad 2009 17:31     
[zgłoszenie naruszenia]

WnB
 Wysłana - 3 listopad 2009 17:42     
[zgłoszenie naruszenia]

RaidN
 Wysłana - 3 listopad 2009 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

a ogólnie ten koleś to stary dziadek czy jak ? nie myślałeś żeby rozmową go przekonać ?

WnB
 Wysłana - 3 listopad 2009 18:00     
[zgłoszenie naruszenia]

Rofluj
 Wysłana - 3 listopad 2009 18:11     
[zgłoszenie naruszenia]

WnB
 Wysłana - 3 listopad 2009 18:12     
[zgłoszenie naruszenia]

WnB
 Wysłana - 3 listopad 2009 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

toś mlkv pozamiatał
edit: wsumie chyba słusznie
pozdro

Zmieniony przez - WnB w dniu 2009-11-03 18:19:02

mlkv
 Wysłana - 3 listopad 2009 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Dział prawo i ekonomia nie służy doradzaniu w popełnianiu przestępstw ani radzeniu jak skutecznie je popełniać nie zostając złapanym. Informacja o tym jest w poście podwieszonym.

Powyższe wynika min. z konstrukcji pomocnictwa jaką ustawodawca Polski przyjął w kodeksie karnym i jest być może chuchaniem na zimne, ale tak jest zdecydowanie bezpieczniej.

Dyskusja o ewentualnym przyszłym łamaniu prawa na publicznie dostępnym forum internetowym to zresztą szczyt głupoty.

Dlatego - autorze - z "bardziej prywatnych" sposobów mogę doradzić co najwyżej telefon i kulturalną próbę przekonania do oddania długu. Od całej reszty - Sąd + Policja ( doniesienie o popełnieniu oszustwa na szkodę babci ).

Prywatnie mogę wspomnieć co najwyżej, że kulturalne prośby można czynić różnym tonem i w różnych okolicznościach, od których to często uzależnione jest jak adresat danej prośby się do niej ustosunkuje.

Dalsze radzenie autorowi żeby wraz z kolegami zrobił to lub śmo z kolesiem z którym ma problem lub z jego dobytkiem będzie kwitowane banem.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-11-03 18:25:14

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Babcia mi sie skarży

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Nabycie i utrata statusu bezrobotnego | dolce | Alimenty z ojca dziecka, na jego siostre,(czyli ciocie dziecka)?? | Odstąpienie od umowy kupna telefonu używanego Allegro . | roszczenie regresowe | Znieważenie funkcjonariuszy Policji. | kanalizacja-próba odzyskania pieniędzy. | zabrany dowód rejestracyjny | Dobro inelektualne/prawo prasowe | Wspólokator gnida | Wyższe umiejętności, odpowiedzialność a gorsza płaca? | controlling | ile można dostać za | Sprzedaz na allegro jaki paragraf ? | Samochod dla pracownika. | staż - pytanie | aon progi punktowe | Anna Wendzikowska | niesmialy | evenement | ford focus 2 fl | sunrise showup | koszty utrzymania pizzerii | rudolf hess | tajemnicze postacie historii | mucha rucha kalarucha | angelika michalska | rama | sex fotki | Jonah Falcon | perelman | tabletki na podniecenie | tabletki na oziębłość | Aleksandra Hamkało | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.