FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5026 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Baby to chuye 
[powiadom znajomego]    
Autor "Baby to chuye"   

totylkoja9
 Wysłana - 31 grudzień 2017 14:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Panowie, też tak macie, że pierwsze 2 - 3 randki jest za***iście; a później poznajecie pannę bliżej i czar pryska?
W tym tygodniu spotkałem się z 4 szlaufami z tindera.
Każda z wyglądu naprawdę ładna, rozmawiało mi się z nimi bardzo dobrze (z każdą przed spotkaniem rozmawiam kilka razy przez telefon, żeby mieć pewność, że wieczór nie pójdzie na marne). Prawdziwy charakter pokazują później.
Z dwoma z nich było to już któreś spotkanie z kolei; jak później wyszło - ostatnie.

Pierwsza zaprosiła mnie do siebie - wchodzimy a tam syf jak w chlewie obsranym gównem, pełno jakichś pustych opakowań po c*** wie czym; cała kuchnia za***ana brudnymi naczyniami. Rozumiem, że nie każdy musi lubić porządek; ale jak kogoś zapraszasz to instynkt powinien podpowiedzieć, że wypada trochę ogarnąć. W takim syfie nawet nie miałem ochoty jej pieprzyć i zaraz się zawinąłem. Było to nasze 4 i ostatnie spotkanie. Wcześniej spotykaliśmy się na mieście, wszystko było naprawdę za***iście.

Druga - 5 spotkanie i miałem jedyną okazję usłyszeć jak rozmawia ze znajomymi. Dzwoni do niej koleżanka a ta zaczyna drzeć ****ę przez ten telefon, co drugie słowo ****a i śmieje się jak ostatnia idiotka. Przy mnie nigdy nie przeklęła, zachowywała się mega w porządku. Czar również prysł - wyszło z niej zwykle karyńsko, które rozmawia z ludźmi jak 15 letnia patolówa.

Dwie kolejne jesteśmy na etapie poznawania się, póki co wszystko za***iście - gadka się klei, z wyglądu rakiety, że hoho, lodziki z połykiem ideał. Tylko czekam, aż pokażą swoje prawdziwe ja. Obstawiam, że jedna będzie miała grubo na chacie i wyzywa matkę od *****; a druga jest kryptoćpuńką i w wolnym czasie prócz czytania książek lubi sobie walnąć w nos.

Jestem już stary, zgorzkniały i przesadzam? Mam wrażenie, że kiedyś takie rzeczy jak np syf w domu by mi nie przeszkadzały; teraz od razu szufladkuje i wrzucam taką do worka "masz burdel na chacie to pewnie i w głowie, nie chcę z taką brudaską się wiązać na dłużej".
Tak wiem, że tinder to miejsce do szukania zlewu na spermę a nie żony i w 90% przypadków moje spotkania są na zasadzie im szybciej Cię zerznę tym lepiej; ale z drugiej strony gdzie poznawać kobiety?
W pracy nie będę kleił bajery bo zaraz pójdzie fama na firmę, a jak coś nie wyjdzie to kwas.
W...sklepie? Ja chodzę tam kupić bułki fit, a nie poznawać nowych ludzi. Myślę, że kobiety też wychodzą z takiego założenia i wyszedłbym na dziwaka i w****iającego, zdesperowanego typa.

allsert
 Wysłana - 31 grudzień 2017 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie wyobrazam sobie zaprosic kogos do domu majac tam nieporzadek, to jest absolutne no go.
znajdz sobie jakies hobby, gdzie moglbys poznac nowych ludzi, np, nurkowanie

melvinmik
 Wysłana - 31 grudzień 2017 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Żaliłeś się już na Wykopie ;)

Preskaler
 Wysłana - 1 styczeń 2018 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

"Szukasz zgubionych kluczy pod latarnią (bo tam jest jasno) a nie tam gdzie zgubiłeś. Masz nadzieję je znaleźć? To tak jak byś szukał "cnotki" w burdelu. Zastanów się nad prawdopodobieństwem! Mniejsze niż w totolotka. A tak w ogóle to chcesz szukać żony czy "towaru" do łóżka?

Robot-Man
 Wysłana - 1 styczeń 2018 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

ruchałbym w syfie
taki ze mnie fetyszysta

a do buzi co brzydko mówi też bym wsadził coś brzydkiego
hihihi

Zmieniony przez - Robot-Man w dniu 2018-01-01 13:16:08

woroczu, wybieram cie!

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 1 styczeń 2018 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nie kochasz jej jak jest djabuę, to nie zasługujesz na nią gdy jest aniouę.

ŚMIERĆ FRAJEROM!

Znawca -

smutasny
 Wysłana - 3 styczeń 2018 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

Całkiem niedawno, podobnie jak Ty, też się tak wyebałem

Trafiłem na bałaganiarę i kociarę, dowiedziałem się tym gdy już wszedłem i nie było odwrotu

Zgadzam się z ostatnim akapitem. Wydaje mi się, że już może być niestety kwestia naszego wieku. Z tym, że nie szukam na takich portalach żony i nie wchodzę w żadne związki, nawet jako ten trzeci

Większość małolatek, które ostatnio poznałem miała siano w głowie.
Starsze to 80% z balastem i po rozwodach.
więc jak żyć?

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2018-01-03 18:21:32

Znawca -

MrPepa
 Wysłana - 3 styczeń 2018 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nie jesteś jeszcze na tyle stary, że interesowałby cię tylko związek na stałe- to w czym problem? Korzystaj z tego co dają.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 4 styczeń 2018 03:59      [zgłoszenie naruszenia]

Kup sobie psa (albo pozycz od kogos) i chodz z nim na spacery. Kobitki tez chodza z psami na spacery. Niestety jest to dobra rada na lato.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Heinek
 Wysłana - 5 styczeń 2018 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

@Zbys nie najlepsza rada, chyba że mieszka się w mieście. U mnie mało kto z psami wychodzi na spacer.

Co to lasek z internetu to mam podobne doświadczenia, w tamtym roku chyba z pięcioma się spotykałem. Młodsze z zasady mają nawalone w głowie i ciągle telefon, fb... Starsze to albo po przejściach, albo oderwane od rzeczywistości z nierealnymi oczekiwaniami, a same nie wiele reprezentują. Są jeszcze takie z nastawieniem na rozmnażanie liczące na dobry wikt, bez zainteresowań poza tv i obgadywaniem znajomych, nawet nie ma o czym pogadać.

Z resztą u mnie w okolicy to te same ryje na tinderach cały czas, mało ludzi używa. Sensownej kobiety to od kilku lat nie poznałem.

Chyba trzeba skupić się na rozwoju zawodowym i wykupić premium na roksie

smutasny
 Wysłana - 20 styczeń 2018 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

OK, jest cień nadziei

Jestem po trzecim spotkaniu z pewną panną. Sprawia wrażenie osoby, która ma poukładane w głowie i wyciągnęła z domu dobre wartości
Może to dlatego, że pochodzi przysłowiowo z wiochy?

edit
przeczytałem dwa razy to co napisałem i chyba zaszła pisda na oczy :(

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2018-01-20 23:58:43

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Baby to chuye

Strony: 1 2