FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 586 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Badania 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Badania"   

fraggy1
 Wysłana - 4 listopad 2011 14:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Moja matka miała przewlekłe zapalenie trzustki,robiono jej badania na amylaze w krwi i moczu.

Amylaza w krwi-Wynik 47,0 Wartość referencyjna do 80
Amylaza w moczu-Wynik 126 Wartość referencyjna do 321
Stworzyłem nowy temat ponieważ do tamtego chyba nikt nie zagląda.
Generalnie to rozumiem te badanie,ale moja matka mówi,że dziwnie się spojrzała w laboratorium na nią jak jej oddawała wynik i gdzieś wyczytałem,że jakaś martwica trzustki,więc chce się upewnić.

Zmieniony przez - fraggy1 w dniu 2011-11-04 16:25:07

Can't force trust.

QbaV
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Pani w laboratorium krzywo spojrzała na prawidłowe wyniki.

To na pewno martwica trzustki, z którą człowiek nie jest w stanie chodzić o własnych siłach.

Ja *******e.

Ekspert -

fraggy1
 Wysłana - 4 listopad 2011 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja *******e,pytam się,chyba od tego to forum jest.Dziękuje za odpowiedź,można zamknąć.
Moja matka trochę się wystraszyła ponieważ wciąż ją boli więc te spojrzenie i ból doprowadził do nie pewności czy wszystko jest ok.Kto pyta nie błądzi,tłumaczyłem jej,że wyniki w normie no,ale w razie czego się zapytałem..

Zmieniony przez - fraggy1 w dniu 2011-11-04 17:33:01

Can't force trust.

synthia1
 Wysłana - 17 marzec 2012 20:24      
 Usunięta przez QbaV za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Badania

Warto przeczytać: Dom seniora w Rumi lub Gdyni | jak nazywa sie ten nowy preparat na sen.....? | Jakie badanie krwi? | Ogromny bol gardla | odklejający się paznokieć | Plama (krwiak) na penisie | Pomocy!!!! | moje ręce... | Karteczka na badanie krwi | Leje sie z nosa | Suchy męczący kaszel | no to wykrakalam... | Stereopsja | mam zbyt duzo sliny w ustach | bolące coś | lewatywka.. | język miłości w literaturze | maniek112 | podrywacze | logo | weronika książkiewicz | sylwest | masa makowa | masa makova | cta | kamagra | koncert | trymer | mantalista | wiatrówka | shalala | showup tv podobne | caerki online podobne | caerki online podobne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.