FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 943 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Badania genów. Co o tym myślicie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Badania genów. Co o tym myślicie"   

GregMaQ
 Wysłana - 29 styczeń 2018 13:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wiecie coś na temat badania genów? Dużych takich ofert teraz w Internecie. Ja sama zainteresowałem się czymś takim: [zdrowegeny.pl/] Jesteście w stanie polecić takie badanko czy raczej uważacie, że to strata pieniędzy? Wygląda to dosyć poważnie. Jakie wasze opinie?

JoStefa
 Wysłana - 30 styczeń 2018 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze się z tym nie spotkałam wcześniej. Ciekawa oferta na tej stronie co podałeś. Wygląda to dobrze bez żadnych spamów.

[kalkulatordlafirm.pl/biuro-rachunkowe/]

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 30 styczeń 2018 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie polecam, robiłem i mylą zespoł Downa z zespołem Aspergera.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

Jagodkaas
 Wysłana - 8 marzec 2018 13:03       [zgłoszenie naruszenia]

Takie badania na pewno są bardzo ważne jeśli chcemy na przykład sprawdzić czy odziedziczyliśmy jakąś chorobę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Badania genów. Co o tym myślicie

Warto przeczytać: Dysfunkcja stawu skroniowo-żuchwowego | Przepuklina | BORELIZOA , czy ktos choruje ??? | dlugotrwaly katar | badanie ginekologiczne | tabletki na upławy | Oczy | szybka akcja. | Ból Ucha ? | Stabilizator stawu skokowego | Cos na bol glowy, domowego | Opatrunek na szyi | odchudzanie a odczuwanie zimna :/ | Zakwasy i co dalej? | Aaaaaaaaaa | "szmery" w sercu | polecane | ciasna | jade na egzamin do katowic 27 kwietnia | elicea | antydepresant | silnik 16 16V THP opinie | artus5 | into the blue | konto oszczędnościowe | marcintgk | dziwny ból z tyłu ucha | Signum | układ zamknięty | robota i pasja | Królikowska | Krolikowska | błękit lamp | bmw e34 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.