FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2824 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Badania lekarskie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Badania lekarskie"   

pasik0nik
 Wysłana - 4 sierpień 2014 21:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przyszło mi skierowanie na jakieś badania znowu na studia, juz robilem je z miesiac temu do roboty i znowu

Nie ma tutaj daty do kiedy to ma być dostarczone, a ja nie mam czasu, żeby jechać do innego miasta i tam chodzić po przychodniach, nie mam czasu bo pracuje aż, do końca września. Czy coś mi zrobią jak nie dostarcze tych badań, tylko zrobie je później np ~2-3 październik?

,__o- ,__o- ,__O- kwak kwak

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 4 sierpień 2014 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to chodzi o te rutynowe zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów, które się dostarcza jak się rozpoczyna studia czy jakieś inne? Bo jak te pierwsze to nie powinno być problemu, możesz zadzwonić do dziekanatu i powiedzieć, że ten papier doniesiesz w październiku i nie będzie problemu, tylko zadzwoń, bo jak się przypadkiem w tym burdelu, jakim są polskie dziekanaty, trafi jakiś formalista, który to zauważy to mogą się czepiać.

Natomiast jeśli to jakieś inne zaświadczenie to nie wiem, pytaj w dziekanacie, aczkolwiek nie sądzę, żeby za tego typu opóźnienie wyrzucali ze studiów

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pasik0nik
 Wysłana - 8 sierpień 2014 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

to dobra mam w dupie te badania, chyba się nie przyczepią

borsukje
 Wysłana - 15 sierpień 2014 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

możesz zwlekać, ale i tak Cię to nie ominie i będziesz musiał donieść

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 16 sierpień 2014 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

J/w - a jakbyś trafił na Dona to od razu Ci napiszę, że z diagnozą "kur.vae mentalis" przyjmują tylko na prywatne i zaoczne

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2014-08-16 21:48:24

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

pasik0nik
 Wysłana - 17 sierpień 2014 07:45      [zgłoszenie naruszenia]

aa pany jeszcze korzystając z okazji, do jakiego pokoju w akademiku wogóle mogę startować?

1-osobowym - słyszałem, że tylko dla samotnych matek, albo jakiś tam starych koni
2-osobowym - 566 miejsc, to pewnie tylko to wchodzi w grę
2-osobowym (segmenty 2-pokojowe) 20 miejsc - JEST SZANSA NA TAKI WGL?? co trzeba mieć?

3-osobowym - to mnie nie interesuje

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 17 sierpień 2014 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jaka jest polityka Akademika na Twojej uczelni, u mnie są tylko właściwie dwie główne zasady:

1) Miejsce w Akademiku przyznaje się osobom spoza miejscowości i jej najbliższych okolic (oczywiście jak nie będzie kompletu to biorą jak leci, ale ogólnie im z bardziej daleka jesteś tym masz większe szanse na przyznanie miejsca)

2) Rodzaj pokoju przyznaje się na zasadzie "Kto pierwszy ten lepszy", oczywiście są przypadki typu matka z dzieckiem, które ewentualnie mogą mieć pierwszeństwo, ale tak to nie widziałem w regulaminie przyznawania miejsc takich obostrzeń.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

Lynn66666
 Wysłana - 17 sierpień 2014 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

aa pany jeszcze korzystając z okazji, do jakiego pokoju w akademiku wogóle mogę startować?

to wszystko zależy od uczelni
na mojej 1-osobowe studenciakom na pierwszym roku nie przyznawali. Największa szansa dostania się tam była dopiero na 4 albo 5 roku.
Z reguły pierwszoroczniaków kieruje się do 3-osobówki. Jak komuś nie pasuje to była możliwość zamiany na zasadzie "głowa za głowe".

Aha z reguły pokoje 1-osobowe są najdroższe a 3-osobowe najtańsze, ale na mojej uczelni nie były to jakieś duże różnice. U mnie nie było zasady "kto pierwszy ten lepszy". Był podany termin skdania podan o miejsce w akademiku i pozniej była lista kto gdzie sie dostał

Zmieniony przez - Lynn66666 w dniu 2014-08-17 13:12:16

"Uwielbiam ten reżim treningowy i dietetyczny,
gdy ciało się zmienia podczas przygotowań do zawodów."

pasik0nik
 Wysłana - 17 sierpień 2014 13:15       [zgłoszenie naruszenia]

no, szkoda, że nie można złożyć do kilku rodzajów na raz.

pozostaje mi startować na ten 2 osobowy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Badania lekarskie

Warto przeczytać: Jak to jest? Geologia na UW | Matma finansowa - Politechnika vs. Uniwerek? | Filologia Angielska - opinie | PW - paszport zamiast dowodu? | Matma na maturze | transport vs. inzynieria srodowiskowa | Matura '08 | Na studia i do wojska ? | problem z wyborem kierunku. | mechatronika - studiuje ktoś? | UW który akademik wybrac? | czy potem połączę studia z wojskiem? | administracja zaocznie wwa | Doktorat | Co wybrać pomóżcie ?? | Studium kształcenia podstawowego na PWR ? | tatuaż juzus | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Co jeść żęby schudnąć | mercedrech | Tomasz Judym Marek Edelman Bernard Rioux motyw porownaj lekarzy | motyw lekarzy | dubtep | dubstep | zaświadczenie o gwarancji zatrudnienia | siłownia gdańsk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.